kiedy zlapac dziewczyne za reke

Kiedy złapać dziewczynę za rękę? Zrób to w idealnym momencie!

Na samym początku, kiedy para nie zna jeszcze siebie na tyle dobrze, aby wiedzieć, jak zachowa się druga strona w danej sytuacji, łatwo jest o błąd. Złe odebranie intencji kobiety, często jest głównym hamulcem rozwoju relacji. Zniechęcenie do siebie partnerki wpływa na dalszy przebieg znajomości. Pierwszym krokiem w budowaniu poważnej relacji opartej na uczuciach może być złapanie za rękę. Tylko jak to zrobić, aby kobieta czuła się komfortowo? I przede wszystkim, na co zwrócić uwagę przed?

Odpowiedni poziom zaawansowania relacji.

Złapanie za rękę jest uznawane za gest czułości. Jest to wyjątkowy dotyk, zbliżenie, od którego zaczyna się wszystko. Aby mieć pewność, że takie okazywanie swoich uczuć nie okaże się klęską najlepiej zrobić je po odpowiednim czasie, kiedy dokładnie wyczuwa się drugą połówkę.

Znaki od kobiety

Kiedy dziewczyna będzie gotowa na gesty czułości, sama da o tym znać. Możliwe, że zacznie robić pierwsze kroki za mężczyznę, co dużo ułatwi sprawę. Znakiem gotowości dziewczyny na czuły gest, może być na przykład położenie dłoni na nodze mężczyzny. Trzeba uważnie obserwować, aby nie przegapić żadnych wskazówek. 

Może też działać to w drugą stronę. Kobieta, która mocno trzyma dystans oraz dba o to, aby mężczyzna nie zbliżył się do niej za blisko, może dawać znak, że nie jest zainteresowana żadną poważną relacją, a wspólne wyjście traktuje wyłącznie koleżeńsko. 

Świadomość uczucia

Mężczyzna pewien swoich uczuć powinien delikatnie dawać do zrozumienia kobiecie, iż jest ona jego obiektem pożądania. Nie trzeba od razu próbować wszystkiego na pierwszej randce. Przed próbą złapania za rękę kobiety, warto sprawdzić, czy ona również tego chce. W jaki sposób? Najprościej wykonując małe, ale świadome gesty w stosunku do partnerki, takie jak złapanie za ramię, czy czułe spoglądanie w oczy. 

Jak Odzyskać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać dziewczynę i sprawić, by było jak dawniej.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak przestać o kimś myśleć? 5 sprawdzonych sposobów na wolność

POBIERZ E-BOOK

Odpowiednie miejsce

A więc kiedy złapać dziewczynę za rękę? Kiedy obie strony są na to gotowe i pokazują to sobie nawzajem. Należy pamiętać również, że miejsce ma znaczenie. Jeśli mężczyzna jest nieśmiały, to najlepszą opcją, będzie wybranie się do kina na romantyczny seans lub wieczorny spacer do  rzadko uczęszczanego parku. Złapać za rękę można również na romantycznej kolacji we dwoje, podczas wspólnego jedzenia deseru

Jak poznać, że jest to idealny moment?

Głębokie spojrzenia w oczy, wspólny śmiech, wrażenie jakby wszystko się zatrzymało. To właśnie dzieje się, kiedy trafia się na idealny moment. Chwila, którą po prostu czuje się całym ciałem. Wpływ na tworzenie się idealnego momentu ma wiele czynników: miejsce, czas, sposób rozmowy oraz wydarzenia, które miały miejsce chwilę przed. 

kiedy zlapac dziewczyne za reke w najlepszym momencie

Na której randce złapać dziewczynę za rękę?

Wszystko zależy od tempa relacji. Pierwsza randka powinna być zdecydowanie czasem na poznanie siebie oraz swoich oczekiwań względem relacji. Szybkie okazywanie czułości już podczas pierwszego spotkania może skutkować zniechęceniem do siebie kobiety. Na pierwszym spotkaniu lepiej zadbać o pokazanie się z jak najlepszej perspektywy.

Druga randka 

Jeśli para czuje się już na tyle ze sobą swobodnie i pierwsza randka przebiegła w oczekiwany sposób, to czemu nie? Natomiast na drugą randkę, warto wybrać się w spokojne miejsce i jeszcze raz poświęcić czas na wnikliwe poznawanie drugiej osoby. Rozmawiając między sobą, może wyjść wiele istotnych kwestii. Być może kobieta nie jest gotowa na związek lub nie lubi się spieszyć.

Jak Odzyskać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać dziewczynę i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK

Trzecia randka

Zdecydowanie coś musi być na rzeczy, jeśli mężczyzna i kobieta decydują się na wybranie ze sobą na trzecie spotkanie. Być może już iskrzy lub pojawiają się pierwsze gesty czułości. Złapanie za rękę na tym etapie jest dobrym rozwiązaniem, jeśli wiadomo, iż druga strona tego chce lub wręcz oczekuje.  

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Ignorowanie narcyza. Czy przyniesie zamierzone efekty?

Na kolejnych randkach łapanie za rękę stanie się dla większości par normą. Natomiast każdy nawet najmniejszy gest czułości warto zachować w pamięci i wracać do niego w złe dni.

Jakie emocje towarzyszą podczas łapania za rękę?

Okazywanie oraz przyjmowanie uczuciowych gestów to bardzo przyjemne uczucie, niosące ze sobą przypływ pozytywnych emocji. Gdy mężczyzna chwyta kobietę za rękę, to świat zatrzymuje się na chwilę i wszystko wokół przestaje mieć znaczenie.

Negatywne emocje

Jeśli mężczyzna nie wyczuje swojej partnerki, to złapanie jej za rękę może powodować negatywne emocje. Kobieta zabierze swoją dłoń i stanie się zmieszana, rozmowa trudniej będzie przebiegała, a mężczyzna nie znajdzie odpowiednich słów, aby przeprosić za stworzoną sytuację. Nie mając pewności co do zamiarów kobiety względem relacji, lepiej jest poczekać, aż to, co jest pomiędzy parą stanie się bardziej jasne i klarowne.

Pozytywne emocje

Podczas romantycznych spotkań, czy zaplanowanych starannie randek emocji jest masa. Kobieta, jak i mężczyzna odczuwać może euforię oraz motylki w brzuchu. Trzymanie za rękę wprowadza ciało w poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Kobieta doświadczyć może gęsiej skórki. Takie emocje na pewno zapamięta się na dłuższy czas. 

 

4.9/5 - (54 votes)