kiedy wyznac milosc dziewczynie

Kiedy wyznać miłość dziewczynie?

Wyznawanie miłości to sytuacja, której towarzyszy masa lęków i myśli kłębiących się w głowie. Taki krok zazwyczaj skutkuje poważną relacją zawiązaną na lata. Dobrze jest wiedzieć jak wyznać miłość dziewczynie oraz kiedy powinno się to zrobić. Zapoznanie się z mini poradnikiem ułatwi wyznawanie uczuć oraz pomoże uniknąć błędów w przyszłości. 

Kiedy jest odpowiedni czas?

Tak naprawdę bardzo ciężko jest powiedzieć kiedy nastąpi właściwy moment. Wiele zależy od sytuacji, czasu oraz dynamiki rozwoju znajomości.  Zazwyczaj to się po prostu czuje lub słowo „kocham cię” samo nasuwa się do ust. Natomiast zanim padnie decyzja o tak ważnym kroku, warto dobrze to przemyśleć.  Poniżej kilka kwestii, na które należy zwrócić uwagę, aby dowiedzieć się kiedy wyznać miłość dziewczynie.

Długość relacji

Między partnerami iskrzy, oboje nie mogą doczekać się spotkania ze sobą, a emocje rosną przy każdym wspólnym wypadzie na miasto. To znaki, iż właściwy moment na wyznanie miłości jest coraz bliżej. Kiedy mężczyzna czuje wszystkim dobrze znane motylki w brzuchu i ma pewność, że minął odpowiedni czas, aby kobieta również zaczęła je czuć, to jest to odpowiedni moment do zebrania się w sobie i wyznania miłości.

Znaki od dziewczyny

Czasem nieśmiała partnerka, bojąca się wyznać miłość jako pierwsza, daje jasne do zrozumienia znaki. Delikatne sugestie w codziennej rozmowie, czy okazywanie uczuć przez trzymanie za rękę, buziaki, planowanie wspólnej przyszłości świadczą o oczekiwaniach na magiczne „kocham cię”.  Kiedy najlepiej wyznać miłość dziewczynie? Wtedy, gdy zacznie ona pokazywać, iż tego oczekuje. 

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak odzyskać byłego chłopaka? Poznaj pewne metody.

Jak Odzyskać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać dziewczynę i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK

Miejsce i sposób

Nie należy wyrywać się z wyznaniem miłości. Do tematu trzeba podejść spokojnie. Miejsce również ma ogromne znaczenie. Inaczej będzie odebrane, szybkie kocham cię w parku, a inaczej przekazane w kreatywny sposób w odpowiednim miejscu; na przykład podczas kolacji we dwoje czy romantycznego spaceru po oświetlonej, klimatycznej starówce. 

Pozytywne wibracje obu stron

Warto wyczuć kobietę, zanim uzna się czas na powiedzenie „kocham cię” odpowiednim. Nie ma sensu wyznawać miłości, jeśli widać, że ta druga strona tego w ogóle nie czuje. Należy dać sobie odpowiednią ilość czasu, aby wyczuć siebie samego raz partnerkę. Wielka miłość może się okazać chwilowym zauroczeniem, w które nie warto brnąć dalej. 

Świadomość wypowiadanych słów

Najgorsze co można zrobić, to wyznać miłość w stanie nietrzeźwości. Wypowiadając „kocham cię” powinno się być w pełni świadomym wymawianych słów. To nie tylko uczucia, ale również zobowiązania na dłuższy okres czasu. Kobieta może mieć różne oczekiwania względem mężczyzny. Warto wiedzieć kiedy wyznać miłość dziewczynie, ale również z czym się to wiąże. 

jak wyznac milosc dziewczynie

Jak wyznać miłość dziewczynie?

Sposobów jest naprawdę wiele, natomiast na samym początku dobrze jest postawić na kreatywne podejście do sprawy.  Wyznawanie miłości nie musi być nudnym zdaniem, w którym zawarte zostanie słowo „kocham”… Może być zaplanowanym, dopiętym na ostatni guzik wydarzeniem, które kobieta zapamięta przez długi czas. 

Napisy, niekoniecznie słowa

Internet zalany jest pięknymi zdjęciami wspólnych kolacji, prezentów czy wieczorów tylko we dwoje. To właśnie w sieci znajduje się najwięcej inspiracji na romantyczną otoczkę. Mówienie komuś „kocham cię” wydaje się dość proste. Ba, nawet takie jest, dlatego  zwykłe słowa, można zamienić  na prezent zawierający napis z takim przekazem lub stworzyć arcydzieło z napisem „kocham cię” na cieście, które zostanie wniesione przez kelnera, jako deser.  Dla bardziej kreatywnych polecane jest stworzenie puzzli z napisem wyznającym miłość. 

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Nieodwzajemniona miłość. Jak ją zażegnać?

Powrót do starych, dobrych czasów

Być może listy wyszły już z mody, natomiast w sklepach z papeterią, nadal można dostać przepiękne kartki do komunikowania się za pomocą poczty. Idealnym sposobem na wyznanie miłości, jest romantyczny wiersz adresowany do najbliższej. Jak wyznać miłość dziewczynie?  Najlepiej przez listonosza. Dzięki temu mężczyzna zostanie odebrany, jako wrażliwy i urokliwy. 

Słoik miłości

Świetne rozwiązanie na połączenie prezentu walentynkowego z wyznaniem miłości. Ozdobny słoik zazwyczaj udekorowany tasiemkami, zawiera dowolną ilość małych karteczek zwiniętych w rulonik. Są to rozpisane powody miłości mężczyzny do kobiety. Może tam być napisane między innymi „kocham cię za  to, że  dbasz, abym zawsze miał kanapki do pracy”. Pełna dowolność i niska cena stworzenia to zdecydowanie największe zalety.

Kwiaty z dostawą pod drzwi

Kobiety lubią być obdarowywane na przeróżny sposób. Biżuteria, czekolada oraz kwiaty sprawdzają się zazwyczaj najlepiej. Sposobem na romantyczne wyznanie miłości, może być również bukiet ulubionych, pięknie pachnących kwiatów z miłosnym liścikiem ukrytym w środku. Wiele kwiaciarni umożliwia kupienie bukietu z dostawą pod drzwi. 

 

Podsumowując: wyznawanie miłości to prawdziwe wyzwanie, które powinno zostać wykonane w odpowiednim miejscu, o odpowiednim czasie, kiedy mężczyzna pewien jest uczuć do kobiety. Kreatywny sposób powiedzenia „kocham cię” to klucz do sukcesu. 

4.9/5 - (52 votes)