Kiedy jest szansa na powrót po rozstaniu

Kiedy jest szansa na powrót po rozstaniu? Nie zmarnuj swojej szansy

Zastanawiasz się, kiedy jest szansa na powrót po rozstaniu? Zapoznaj się z treścią poniższego tekstu, a znajdziesz w nim odpowiedź na to nurtujące Cię pytanie. Możesz skorzystać także z zamieszczonych w tym artykule porad, dzięki którym będziesz mógł ustalić, czy istnieje szansa na powrót po bardzo długim czasie od rozstania.

Kiedy jest szansa na powrót po rozstaniu? – nadzieja na nowy rozdział w życiu

Zakończenie relacji uczuciowej pomiędzy kobietą a mężczyzną, nie musi oznaczać definitywnego zerwania jakichkolwiek kontaktów. Jeśli czujesz, że Twój związek miał solidne fundamenty i mógł przerodzić się w trwałą, szczerą relację, możesz ponownie o niego zawalczyć. Jednakże powinieneś wiedzieć, kiedy jest szansa na powrót po rozstaniu, ponieważ istnieją pewne okoliczności, które definitywnie przekreślają taką sytuacją. Według badań, przeprowadzonych przez niezależnych ekspertów z amerykańskiego Instytutu psychologii, aż 40% par po rozstaniu wraca do siebie, w okresie nie dłuższym niż 12 do 24 miesięcy, od daty zerwania. Jeśli zależy Ci na odbudowie utraconej relacji, powinieneś uświadomić sobie, czy jest szansa na powrót po rozstaniu.

W przypadku, gdy relacja została zakończona z błahego powodu, możesz postarać się o to, aby druga połówka ponownie weszła z Tobą w związek. Musisz pamiętać o tym, że tego typu staranie będzie wymagało od Ciebie sporo wysiłku i zaangażowania. Odbudowanie relacji na nowo jest procesem, który powinieneś rozłożyć w czasie. Istnieją udane powroty po rozstaniu, jednakże są one okupione ciężką pracą nad sobą i nierzadko niezbędna jest pomocy terapeuty rodzinnego bądź też psychologa, zajmującego się terapią par. Powinieneś pamiętać o tym, że żaden specjalista z zakresu psychoterapii nie udzieli Ci jednoznacznej odpowiedzi na zadane mu pytanie – czy po rozstaniu jest szansa na powrót? Osoba ta może jedynie podpowiedzieć Ci, w jaki sposób możesz zawalczyć o związek, nie dając Ci gwarancji na efektywność zastosowanych przez Ciebie metod.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Kiedy facet zaczyna tęsknić? Sprawdź

Definitywne zakończenie relacji – przekreślenie szansy na odbudowę związku

Pragniesz odbudować swój utracony związek i zastanawiasz się, kiedy jest szansa na powrót po rozstaniu? Powinieneś uświadomić sobie, że istnieją sytuacje, które przekreślają możliwość przywrócenia dawnej relacji. Dzieje się tak w wyniku całkowitej utraty zaufania po jednej lub obu stronach związku partnerskiego. Może to być spowodowane zdradą, oszustwem, notorycznie stosowanymi manipulacjami, jak również wykorzystywaniem drugiej połówki do realizowania własnych celów. Zastanawianie się, czy jest szansa na powrót po rozstaniu, które miało bardzo burzliwy przebieg, nie ma żadnego sensu. Definitywne zakończenie związku w burzliwej atmosferze, pełnej kłótni i przykrych słów, z pewnością raz na zawsze przekreśli Twoją szansę na jakikolwiek powrót do dawnej relacji.

Wiele osób zastanawia się, jakie zachowania przekreślają udane powroty po rozstaniu? Okazuje się, że są to różnego typu nałogi, jak również niemożność porozumienia się. Zakończone relacje partnerskie mogą być konsekwencją całkowitego oddalenia się od siebie partnerów w związku, którzy już nie czują już do siebie żadnego pociągu seksualnego i uważają drugą połówkę za zupełnie obcego sobie człowieka. Burzliwe rozstanie po 5 latach i powrót do związku może być bardzo trudny do zrealizowania, jeśli w grę wchodzą wielokrotne zdrady bądź też inne kwestie, na przykład przemoc. Wielu partnerów definitywnie kończy relację, ponieważ uważają oni, że popełnili błąd, zbyt długo tkwiąc w toksycznym związku. Jeśli zastanawiasz się, czy jest szansa na powrót po rozstaniu, w którym jeden z partnerów okazał się osobą zaburzeniami dysocjacyjnymi, to odpowiedź na to pytanie brzmi NIE. Uwolnienie się z toksycznego związku jest pragnieniem, które towarzyszy wielu osobom, a zakończenie tej relacji, to możliwość odbudowy utraconego zdrowia psychicznego i fizycznego. Stąd też szansa na ponowne zejście się partnerów, tworzących toksyczny związek, jest znikoma.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Kiedy wyznać miłość dziewczynie?

Jak Odzyskać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać dziewczynę i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK

Ponowne wejście w relację uczuciową– kiedy ma to sens?

W związkach małżeńskich, a także wieloletnich układach partnerskich, w których pojawiły się dzieci bądź też wspólne zależności ekonomiczne, zakończenie relacji może stanowić bardzo poważne konsekwencje dla obojga partnerów. W takim przypadku udane powroty po rozstaniu są wynikiem przemyślenia popełnionych błędów i próby ich naprawy. Separacja bądź też chwilowe rozejście się, nie musi w takich przypadkach oznaczać całkowitego zakończenia relacji. Wiele osób poszukuje informacji na temat – powrót po rozstaniu, po jakim czasie można ponownie zabiegać o partnera? Jeśli czujemy, że była partnerka lub partner to wartościowa osoba, która wnosiła w nasze życie pozytywne wibracje, można rozpocząć starania o jej powrót. Najlepiej wdrożyć te działania, jak najszybciej, aby nie dopuścić do tego by nasz były partner lub partnerka związali się z kolejną osobą.

Ustalenie, kiedy jest szansa na powrót po rozstaniu, powinno być poprzedzone dokładnym wywiadem, przeprowadzonym we wspólnym gronie znajomych. Jeśli ex partnerzy pozytywnie wypowiadają się o swoich byłych połówkach, to możliwe, że wspólni znajomi będą świętować udane powroty po rozstaniu. Chęć ponownego nawiązania relacji wynika nie tylko z różnego typu zależności rodzinnych, ekonomicznych czy społecznych. Wiele osób dopiero po stracie partnera uświadamia sobie, jak wartościowym był on człowiekiem. Powinieneś pamiętać, że większość związków rozpada się z błahych przyczyn. Po opadnięciu negatywnych emocji, możesz na chłodno przeanalizować wszystkie wypowiedziane słowa i podjęte działania, co powinno skłonić Cię do refleksji. Powinieneś wówczas podjąć decyzję o zawalczeniu o swoją drugą połówkę, nawet, jeśli rozstanie po pięciu latach i powrót do związku miałoby wymagać od Ciebie heroicznej pracy nad sobą i zmiany swojego postępowania.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Co zrobić żeby dziewczyna zatęskniła?

Nie masz pojęcia, kiedy jest szansa na powrót po rozstaniu? Dokładnie przeanalizuj przyczyny zakończenia swojego związku. Dopiero wówczas będziesz w stanie szczerze odpowiedzieć sobie na zadane powyżej pytanie. Musisz pamiętać o tym, że istnieją sytuacje, kiedy odbudowa związku nie ma żadnego sensu.