kiedy dla faceta zaczyna sie zwiazek

Kiedy dla faceta zaczyna się związek?

Od dłuższego czasu spotykasz się z chłopakiem i wciąż nie wiesz, czy to związek na poważnie? Chcesz się dowiedzieć, ale nie wiesz jeszcze jak? Warto przyjrzeć się waszej relacji bardzo dokładnie. Nie jesteś jedyną osobą, która zadaje sobie pytanie, kiedy dla faceta zaczyna się związek? Aby rozwikłać tę zagadkę, powinnaś wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych czynników.

Kiedy dla faceta zaczyna się związek? Zachowania, które pomyślnie rokują na przyszłość

Mężczyźni to osoby zazwyczaj skryte, mniej wylewne w uczuciach niż kobiety. Po ich zachowaniach dużo trudniej wywnioskować, że są zaangażowani w wasz związek. Spotykacie się od jakiegoś czasu, jest miło, sympatycznie, jednak Ty nadal nie wiesz czy jesteście już parą. Przecież chodzicie na randki, trzymacie się za ręce i ukradkiem spoglądacie sobie w oczy. Więc, kiedy dla faceta zaczyna się związek? To trudne pytanie, jednak najszybciej uzyskasz na nie odpowiedź, kiedy zwyczajnie zapytasz się go o to wprost. Wiele osób jednak nie chce tego robić. Dlaczego? Ze strachu, z obawy przed utratą drugiej osoby. Powodów można wyliczać wiele.

Zatem, jak rozpoznać kiedy dla faceta zaczyna się związek? Musisz zwrócić swoją uwagę na kilka zachowań, po których poznasz, że wasz związek przeszedł na wyższy poziom:

  • okazuje Ci czułe gesty przy znajomych i rodzinie,
  • chce byście razem zamieszkali,
  • pyta Cię o zdanie w ważnych dla niego kwestiach,
  • planuje waszą przyszłość.
POLECAMY RÓWNIEŻ:  Obojętność po rozstaniu: jak się zachować i działać?

Biorąc pod uwagę powyższe zachowania możesz mieć cień nadziei, że jesteś kimś ważnym dla osoby, z którą regularnie spotykasz się od pewnego czasu.

Czułe gesty przy rodzinie i znajomych to bardzo duża zmiana dla mężczyzny

Po zachowaniach mężczyzn dużo trudniej wywnioskować, że są oni zaangażowani w związek. Dla kobiet jest to bardziej naturalny proces. Panowie z reguły są mniej wylewni w uczuciach. Jednak, gdy przyjdzie na to odpowiedni moment, oni również potrafią okazać swojej partnerce zainteresowanie. Czułe gesty, słowa, przypadkowy dotyk, to tylko niektóre działania, które mogą oznaczać ogromne zmiany w waszym życiu. Zapewne i Ty próbujesz dostrzec w swojej relacji jakieś ciche sygnały, które wskazują na to, kiedy dla faceta zaczyna się związek. Jednak nic na siłę, a na pewno i Ty doczekasz się momentu, gdy Twój partner po prostu przedstawi Cię rodzinie i znajomym.

Czy to już to? Czy przedstawienie Ciebie znajomym to coś poważnego? Czy to ten moment, kiedy dla faceta zaczyna się związek? Pamiętaj, wizyta u znajomych może nie oznaczać zbyt wiele. Może Twój wybranek traktuje Ciebie, jak kumpla czy partnerkę. Jednak zapraszając Cię na obiad do swojej   mamy lub babci, może dawać Ci do zrozumienia, że znaczysz dla niego znacznie więcej. Facet, który przyprowadza Cię do rodzinnego domu, prawdopodobnie traktuje znajomość z Tobą bardzo poważnie. Dzięki takiej sytuacji możesz przekonać się, czy wasza relacja weszła na wyższy poziom emocjonalny.

Jak Odzyskać Faceta

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać faceta i sprawić, by było jak dawniej

POBIERZ E-BOOK

Mężczyzna, który bierze pod uwagę Twoje zdanie, traktuje Ciebie bardzo poważnie

Nie macie przed sobą tajemnic? Twój partner coraz częściej dzieli się z Tobą swoimi troskami? Nie obawiaj się, to może oznaczać tylko jedno. Dla Tego mężczyzny jesteś bardzo ważna. Pytanie Ciebie o zdanie i zapraszanie do udziału w ważnych osobistych wydarzeniach, to zachowanie, które sprawia, że możesz być pewna, kiedy dla faceta zaczyna się związek.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  3 zachowania toksycznych facetów

Wspólne wakacje u Twojego boku, zakupy, spotkania ze znajomymi. A często nawet pytania o wspólną przyszłość. Są to poważne działania, które mogą w życiu Twoim i Twojego partnera wiele zmienić. Jeżeli mężczyzna ten radzi się Ciebie w ważnych kwestiach życiowych i zakłada, że będziesz przy nim w przyszłości, to możesz śmiało wnioskować, że jesteś mu bardzo bliska. Jeśli już planowaliście wasze bycie razem, a może nawet wybieraliście w żartach imiona dla swoich dzieci, to może to oznaczać tylko jedno, że mężczyzna ten traktuje już waszą znajomość jako związek. Jest to też dobry moment na to, byś bez obaw zapytała go o to, czy jesteście już parą.

Wspólne mieszkanie – ważne zmiany w waszym życiu

Wspólne mieszkanie to początek czegoś wyjątkowego, całkiem nowego. Codzienne zakupy, pranie, sprzątanie, powroty z pracy i długie wieczory. To ogromne zmiany, szczególnie dla osób, które tego typu działania wprowadzają w swoim życiu po raz pierwszy. Taka sytuacja nie zdarza się zbyt często, dlatego przed podjęciem tej decyzji powinnaś dokładnie przemyśleć to, czy aby ten mężczyzna jest odpowiednim partnerem dla Ciebie. Pytanie o wspólne zamieszkanie pada najczęściej wtedy, kiedy dla faceta zaczyna się związek na poważnie. Propozycja ta jest otwartym i oczywistym zaproszeniem do związku.

Zdarzają się przypadki, gdy mężczyzna szuka jednak tylko przelotnej znajomości, a wspólne mieszkanie to dla niego rozwiązanie problemów egzystencjalnych. Pomimo silnego zauroczenia powinnaś przeanalizować takie zachowania Twojego partnera, które jasno mówią, że to mężczyzna nie dla Ciebie. Czy już wiesz kiedy dla faceta zaczyna się związek? Wielu specjalistów uważa, że jeśli facet zdecydował się na wspólne zamieszkanie to chce on zbudować z Tobą swoje życie codzienne. Warto jednak zweryfikować intencje tego rodzaju kandydata na partnera.

Zachowania, które mówią, że dany mężczyzna nie planuje budowania z Tobą poważnej relacji

Powyższe zachowania, to zaledwie kilka czynników, które pomogą Ci sprawdzić, kiedy dla faceta zaczyna się związek. Nie ma nigdy pewności, że tym razem się uda i nie zostaniesz tylko ze zranionym sercem oraz niezbyt przyjemnymi wspomnieniami. Na co powinnaś zwrócić uwagę, by obecny partner Cię nie skrzywdził i by wspólnie spędzone chwile nie okazały się przelotną znajomością? Umawianie się z Tobą wyłącznie bez obecności znajomych czy pomijanie Cię w jego codziennym życiu to kilka czynników, po których możesz wnioskować, że jesteś w życiu tego mężczyzny tylko przejściowym incydentem.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak przestać być zazdrosną?

Jeśli podejrzewasz, że mężczyzna ten spotyka się z Tobą, tylko gdy nie ma nic innego do zrobienia, również powinnaś pomyśleć o  innym kandydacie na partnera. Nie dowiesz się prawdy bazując na domysłach. Szczera rozmowa pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości. Czasem kilka słów potrafi wywrócić czyjeś życie do góry nogami, lecz warto dowiedzieć się prawdy, nawet tej niezbyt wygodnej dla Ciebie, zanim całkowicie zaangażujesz się w związek.

Wiele kobiet zastanawia się nad tym, kiedy dla faceta zaczyna się związek. Istnieje szereg charakterystycznych zachowań, które w pewnym stopniu mogą pomóc rozwiązać tę zagadkę. Wspólne plany na przyszłość czy też przedstawienie Twojej osoby najbliższym, może świadczyć o tym, że jesteś dla tego mężczyzny kimś bardzo ważnym.