Jak zaprosić dziewczynę miniaturka

Jak zaprosić dziewczynę na kawę lub randkę?

Odwieczny problem dzisiejszych czasów, czyli jak zaprosić dziewczynę na randkę lub po prostu spotkanie towarzyskie? W tym artykule dowiesz się nie tylko jak zaprosić dziewczynę, lecz również jak reagować na odmowę spotkania?

To kluczowe, byś potrafił również przyjąć odmowę i nie załamywał się z tego powodu. Nie możesz również wytykać jej tego, że nie chce się spotkać. Często takim zachowaniem odtrącimy od siebie tę dziewczynę i o spotkaniu możemy zapomnieć.

Dlaczego koniecznie zapoznaj się z tym artykułem, zanim zaprosisz dziewczynę na kawę. Dodatkowo – jeśli masz problem z podrywem kobiet z różnych powodów, np. Jesteś wstydliwy lub po prostu podryw Ci nie wychodzi, to polecam mój artykuł, który opisuje krok po kroku jak poderwać dziewczynę.

Oczywiście kluczowe jest – jak w każdej dziedzinie, że jeśli chcesz się czegoś nauczyć, to przede wszystkim musisz zacząć działać. Samo czytanie na niewiele się zda, najważniejsza jest praktyka dlatego, jeśli chcesz poznać dziewczynę i zaprosić ją na spotkanie to koniecznie spróbuj wdrożyć moje porady w życie i po prostu zacznij działać!

Jak zaprosić dziewczynę na kawę?

Zaproszenie dziewczyny na kawę nie zawsze musi świadczyć o czymś więcej. Mam na myśli to, że przecież kolegując się z nią – również możesz ją zaprosić. Daje Ci to ogromne pole do popisu, ponieważ z jednej strony spędzisz czas z osobą, która potencjalnie Ci się podoba, a z drugiej strony nie dasz jej znaku i potwierdzenia, że Ci się podoba i chcesz ją poderwać.

Jak zaprosić dziewczynę na kawę

To niesamowicie ważne, o czym teraz piszę, ze względu na to, że jeśli już na początku znajomości pokażesz jej, że Ci się podoba i jesteś nią zainteresowany – znacznie ciężej będzie Ci ją zdobyć i poderwać. A przecież o to chodzi, prawda?

Przechodząc już do sedna pytania, czyli jak zaprosić dziewczynę na kawę, dam Ci kilka wskazówek, które z pewnością Ci pomogą i sprawią, że Twoje szanse znacznie wzrosną.

Bądź wyluzowany

Przede wszystkim, jeśli zastanawiasz się jak zaprosić dziewczynę; nieważne, czy na kawę, czy spotkanie, czy nawet randkę – podstawą jest, byś był sobą. Musisz być w pełni wyluzowany i nie możesz pokazać dziewczynie, że się tym stresujesz.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba? Konkretne porady

Oczywiście, z początku może być Ci trudno opanować stres, zwłaszcza jeśli ona naprawdę bardzo Ci się podoba i zależy Ci na tym, lecz warto mimo wszystko spróbować to zwalczyć.

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POBIERZ E-BOOK

Zaproś ją na żywo, twarzą w twarz

Zaproszenie dziewczyny na kawę moim zdaniem powinno odbywać się na żywo, twarzą w twarz. Zresztą tak samo, jak i każda inna próba umówienia się na randkę. Dlaczego? To bardzo proste. Pisząc smsa, czy wiadomość na Facebooku druga osoba zawsze będzie w stanie znaleźć wymówkę, będzie mogła się chwilę zastanowić, zanim odpisze.

Co za tym idzie; często możesz spotkać się z odmową i ze spotkania nic nie wyjdzie. Tym bardziej że w dzisiejszych czasach kobiety otrzymują bardzo dużo takich zaproszeń i trzeba się naprawdę postarać, by to właśnie Twoje zaproszenie przyjęła.

Rozmawiając z nią na żywo i proponując spotkanie, jesteś praktycznie na wygranej pozycji, ponieważ najczęściej po prostu głupio będzie jej odmówić i nawet jeśli na to nie ma ochoty; prawdopodobnie się zgodzi.

Oczywiście musisz być świadom, że jeśli podczas spotkania nie zainteresujesz jej wystarczająco lub po prostu nie znajdziecie wspólnych tematów do rozmów; prawdopodobnie więcej się nie zgodzi.

Nie nalegaj

Bardzo ważnym aspektem również jest to, by nie nalegać na spotkanie i nie proponować go kilka razy dziennie. To znaczy, że jeśli już spotkasz się z odmową, to nie możesz, albo przynajmniej nie powinieneś odpowiadać w na przykład ten sposób:

  • A dlaczego nie możesz pójść?
  • A to może jutro masz czas?
  • Na pewno nie znajdziesz teraz chwili?
  • Przecież to tylko kawa, dużo czasu Ci nie zajmę

I tym podobne teksty. W ten sposób zdradzisz swoje zamiary względem jej i ona będzie już wiedziała, że oczekujesz czegoś więcej. A to bardzo duży błąd, ponieważ do ostatniej chwili powinieneś w niej wzbudzać chęć zdobycia Cię i w pewien sposób pokazywać, że to właśnie Ty będziesz dla niej dobrym materiałem na faceta.

Najpierw upewnij się, że ma wolny czas

Przed zapytaniem o spotkanie warto zapytać, czy w danym dniu ma czas. Jeśli chcesz zaproponować wyjście na kawę tego samego dnia; zapytaj najpierw, czy ma teraz czas i czy ma jakieś plany na później. Bardzo Ci to pomoże, ponieważ nie będzie mogła się już wymigać, mówiąc, że jest umówiona lub ma coś do zrobienia – więc prawdopodobnie się zgodzi.

Nie daj po sobie poznać, że Ci na tym zależy

Nie możesz pokazać jej, że bardzo Ci zależy na tym spotkaniu. W ten sposób pokażesz, że jesteś nią zainteresowany i nie będziesz dla niej żadnym wyzwaniem. Bycie wyzwaniem dla kobiety to bardzo ważny aspekt w czasach, kiedy dostają one często kilka, a nawet kilkanaście wiadomości od facetów z propozycją spotkań i nie tylko.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy?

Wtedy musisz się „przebić” spośród wielu chętnych. Żyjemy w takich czasach, gdzie tak naprawdę w ciągu kilku godzin większość kobiet może znaleźć sobie chętnego kandydata na spotkanie, randkę i nie tylko.

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POBIERZ E-BOOK

Tym bardziej w dobie Tindera, Badoo, Fotki i innych portali randkowych, które defacto nie są złe i w większości przypadków spełniają swoją funkcję, lecz tym samym bardzo ograniczają kontakt realny, na żywo, a większość rozmów i prób poderwania kobiety opiera się o komunikatory online.

Jak zaprosić dziewczynę na spotkanie?

Coraz częściej zaproszenie kobiety na spotkanie przyprawia niektóre osoby o dreszcze. Szczególnie te w młodym wieku, mam na myśli tu wiek około licealny. To normalne, że chcąc się umówić z dziewczyną, możemy się stresować i obawiać odmowy, odrzucenia. Szczególnie gdy nigdy jeszcze tego nie robiliśmy.

Niemniej jednak trzeba do tego podejść z pewnym dystansem i nastawieniem, że nawet jeśli odmówi, to co się stanie? Tak naprawdę nic. Jedyne co możemy wtedy zyskać to uznanie za to, że odważyliśmy się zapytać i zrobiliśmy to realnie, na żywo, a nie przez Messengera, czy Facebooka.

Na ogół samo umówienie się na spotkanie z dziewczyną, która nam się podoba, nie powinno być trudne. Dlatego, że powodów do spotkań może być tak naprawdę bardzo wiele. Mogą to być na przykład:

  • wspólna nauka,
  • wspólne wejście na obiad lub fast fooda,
  • wspólne zakupy,
  • wyjście na kręgle,
  • wyjście na drinka ze znajomymi lub we dwoje,

I wiele, wiele innych. Oczywiście do każdego tego przypadku można „dołożyć” wiele różnych powodów. Dla przykładu. Jeśli wiesz, że dziewczyna, z którą chcesz się umówić lubi zakupy – powiedz, że ostatnim czasem masz braki w szafie i zapytaj, czy jest w stanie Ci coś doradzić i czy ma czas, by pójść z Tobą na zakupy.

To bardzo proste, musisz przyznać. W ten sposób zaoferujesz spotkanie, spędzicie razem trochę czasu, a jednocześnie w żaden sposób nie pokażesz jej, że Ci się podoba. Bo przecież potrzebujesz tylko pomocy w doborze ubrań.

Oczywiście tego typu spotkania są potrzebne Ci po to, aby zainteresować sobą dziewczynę. Musisz zainteresować ją swoją osobą, pokazać, że jesteś wartościowym facetem i dopiero wtedy możesz spróbować ją poderwać i zaprosić na randkę.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak wyjść z friendzone? Krok po kroku

Jak zaprosić dziewczynę na randkę?

Zaproszenie dziewczyny na randkę to moim zdaniem najłatwiejszy krok. Oczywiście mówię tutaj o sytuacji, kiedy wasza relacja trwa już dłuższy okres lub gdy rozwinęła się w błyskawicznym tempie i czujesz to, że oboje świetnie się ze sobą bawicie i lubicie ze sobą spędzać czas.

Jak zaprosić dziewczynę na randkę

Pierwszy krok, by umówić się na randkę, zawsze jest najbardziej stresujący i najczęściej należy do faceta. Tutaj nie wystarczy już po prostu zaprosić ją na zakupy, co jest dosyć oczywiste.

Jeżeli chcemy zaprosić dziewczynę na udaną randkę, to przede wszystkim musimy to zrobić w odpowiednim momencie. Jeżeli uznasz, że dobrze Ci się rozmawia z Twoją kandydatką, lubicie oboje spędzać ze sobą czas i często się widujecie, to być może to właśnie ten moment, kiedy powinieneś zaprosić ją na randkę.

Najlepiej zrobić to w sytuacji, w której rozmawiacie o bardzo zbliżonym temacie (np. związków, byłych partnerów itp.), będzie to najprostsze i zawsze w razie negatywnej reakcji możesz przekuć to w żart.

Jeśli zauważysz, że Twoja kandydatka nie do końca pozytywnie zareagowała, a wręcz była przerażona, to powiedz, że „przecież tylko żartuję” i problem z głowy, natomiast gwarantuję Ci, że jeśli często się widujecie i nie brakuje wam tematów do rozmów – zgodzi się i sukces jest gwarantowany.

Jak reagować na odmowę spotkania?

Odmowy oczywiście się zdarzają i nie zawsze zależą one od kobiety, którą zapraszasz. Oczywiście naturalne jest, że zdarzają się sytuacje, w których po prostu dana dziewczyna jest bardzo zapracowana, ma dużo obowiązków lub po prostu ma już jakieś plany.

Często kobiety nakładają na siebie nadmiar obowiązków (np. praca, studia, opieka nad młodszym rodzeństwem i zajmowanie się domem) dlatego w takich sytuacjach należy być wyrozumiałym, lecz tutaj dobrym pomysłem również może być zaproponowanie pomocy.

Jeżeli usłyszałeś odmowę i głównym powodem było to, że ona musi posprzątać mieszkanie, czy ugotować obiad – zaproponuj, że jej pomożesz.

Z pewnością nie będzie to najbardziej romantyczna randka, jaką mogłeś sobie wymarzyć, ale przynajmniej spędzicie razem czas, wzmocnicie waszą relację, co jest bardzo ważne i zaowocuje to w przyszłości.

Na odmowę z pewnością nie należy reagować złością, czy pretensjami. Najlepszą i najbezpieczniejszą opcją będzie po prostu powiedzenie „W porządku, może innym razem”. Pamiętaj też, by nie sprawiać przy tym wrażenia smutnego, czy zawiedzionego.

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POBIERZ E-BOOK