Jak zapomnieć o dziewczynie miniaturka

Jak zapomnieć o dziewczynie? 5 wymaganych kroków

Ciągle myślisz o byłej dziewczynie lub dziewczynie, która Ci się podoba i masz tego dość? Dochodzi nawet do sytuacji, w których budzisz się w środku nocy, bo przyśniła Ci się była dziewczyna? Masz tego dość i zastanawiasz się jak zapomnieć o byłej dziewczynie lub jak zapomnieć o dziewczynie, która Ci się podoba? W tym artykule poprowadzę Cię przez 5 wymaganych kroków do zapomnienia o niej. Koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca i przestań zastanawiać się nad tym, jak się odkochać.

W tym wpisie przedstawię Ci 5 wymaganych kroków, by zapomnieć o dziewczynie i po prostu o niej nie myśleć. Jeśli jednak opisane tutaj kroki Ci nie wystarczą i będziesz potrzebował bardziej specjalistycznej wiedzy, która pomoże Ci w procesie odkochiwania się i zapominania o byłej dziewczynie to zachęcam do przeczytania mojego ebooka na ten temat.

Opisałem tam krok po kroku jak się odkochać w dziewczynie i najzwyczajniej w świecie jak zapomnieć o dziewczynie. Miło mi poinformować, że jest to mój bestseller i ten ebook sprzedaje się u mnie najchętniej i jest najbardziej wychwalany przez odbiorców spośród wszystkich moich ebooków.

Jak Się Odkochać

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak się odkochać, zapomnieć o ex i zacząć nowe życie.

POBIERZ E-BOOK

Jeśli mimo wszystko nadal czujesz coś do byłej dziewczyny i sądzisz, że chciałbyś z nią znowu być, to koniecznie przeczytaj mój wpis, w którym opisuje jak odzyskać dziewczynę. Odzyskiwanie byłej miłości często okazuje się prostsze, niż nam się wydaje i potrzeba tylko wykonać kilka prostych kroków.

No ale dobrze, przejdźmy już do meritum tego wpisu, czyli:

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Rozpad małżeństwa. Czy da się uratować związek?

Jak zapomnieć o dziewczynie?

Zapominanie o byłej dziewczynie wbrew pozorom nie należy do trudnych rzeczy. Wszystko zależy od Ciebie, Twojej głowy i nastawienia do całej sprawy.

jak zapomnieć o dziewczynie

Istnieje kilka prostych kroków, które musisz podjąć, by o niej zapomnieć. Przedstawię Ci je poniżej:

1. Pogódź się z waszym rozstaniem.

Pierwszym bardzo ważnym krokiem, który musisz podjąć, jest pogodzenie się z tym, że to już koniec waszego związku. Musisz uświadomić sobie, że koniec związku to tak naprawdę nie koniec świata.

Pewnie masz w głowie jedną myśl: Nie spotkam już drugiej takiej dziewczyny, z którą tak się dogadywałem (…). Bzdura! Na świecie jest mnóstwo kobiet i uwierz mi, że jeszcze nie raz i nie dwa się zakochasz.

Pogodzenie się z rozstaniem w głównej mierze polega na tym, by nauczyć się ponownie żyć samemu. Żyć bez tej drugiej osoby. Musisz nauczyć się żyć sam ze sobą i spędzać czas samemu. Wbrew pozorom jest to bardzo cenna umiejętność i będzie Ci jeszcze nieraz potrzebna w życiu.

2. Całkowite odcięcie się od niej.

Drugi krok jest prawdopodobniej jednym z ważniejszych, jakie musisz wykonać, by zapomnieć o dziewczynie. Całkowite odcięcie od niej. Co to oznacza w praktyce?

To, że musisz wyrzucić ze swojego życia wszystko, co związane jest z tą dziewczyną. Wspólne zdjęcia, prezenty od niej i tym podobne. Ponadto nie możesz przeglądać jej profilu na Facebooku, czy Instagramie.

Najlepiej zablokuj tę osobę, jeśli nie masz silnej woli. A już na pewno nie obserwuj jej w mediach społecznościowych. Każde zdjęcie, czy relacje dodana przez nią będzie Ci o niej przypominała, co jest okropnym błędem w procesie zapominania o byłej dziewczynie.

Jeśli masz możliwość, to staraj się również unikać wszystkich miejsc, w które razem chodziliście lub w których wiesz, że możesz ją spotkać.

Jeśli pracujesz z byłą dziewczyną w jednym zakładzie pracy, to poniżej opisałem, co powinieneś zrobić w tym przypadku.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak odzyskać narcyza? 3 Sprawdzone metody

Jak Się Odkochać

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak się odkochać, zapomnieć o ex i zacząć nowe życie.

POBIERZ E-BOOK

3. Przestań wspominać waszą relację.

Przestań to robić! Przestań wspominać wasze wspólne chwile i przeglądać wasze wspólne zdjęcia, stare rozmowy. Nie bądź nostalgiczny. Często po zakończeniu związku wspomina się wasze dobre chwile i chce się, by wróciły.

To kategoryczny błąd. Powinno być dokładnie na odwrót! Pomyśl o waszych problemach, które mieliście i o krzywdach które Ci wyrządziła. Może Cię okłamywała, spotykała się z innymi facetami, albo – co gorsza – Cię zdradziła? Naprawdę chciałbyś ponownie być z taką osobą? Z pewnością nie, dlatego ciesz się, że uwolniłeś się od tej osoby.

4. Znajdź sobie zajęcie i rozwijaj się.

Najlepszym sposobem na zapomnienie o czymś jest… Zajęcie sobie głowy czymś innym. Może to być cokolwiek, co po prostu lubisz robić, na czym się skupisz i zapomnisz o otaczających Cię problemach.

Mogą to być na przykład:

  • wszelakie gry komputerowe/konsolowe,
  • wypady ze znajomymi,
  • uprawianie sportu (jazda na rowerze, tenis, piłka nożna itp.),
  • oglądanie seriali, filmów,
  • rozwijanie swojego hobby (np. programowanie, moda, fotografia itp.),
  • rozwijanie swoich umiejętności za pomocą kursów online,

W ten sposób zajmiesz głowę zupełnie inną czynnością i przestaniesz myśleć o byłej dziewczynie. U mnie najbardziej sprawdzały się gry komputerowe, uprawianie sportu.

5. Zacznij spotykać się z innymi dziewczynami.

Wiem, że prawdopodobnie w tym momencie nie masz ochoty na widywanie się z innymi dziewczynami. Ale nikt nie powiedział, że musisz zaraz z nimi wchodzić w nowy związek.

Możesz po prostu poznać nowe koleżanki, z którymi dobrze spędzisz czas, a przy okazji możesz spotkać osobę, która na nowo Cię zafascynuje i sprawi, że to ona stanie się nowym obiektem Twoich myśli i chęci zdobycia jej.

Jak zapomnieć o dziewczynie, która Ci się podoba?

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak zapomnieć o dziewczynie, to najprostszym sposobem będzie znalezienie innego obiektu Twoich zainteresowań. Musisz poznać inną dziewczynę, która również Ci się spodoba, która Cię sobą zainteresuje i stanie się Twoim nowym celem.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Życie po zdradzie: Jak sobie poradzić?

Poznać taką dziewczynę możesz na różne sposoby. Dokładnie opisałem to w moim ebooku, w którym nauczysz się podrywać dziewczyny i dowiesz się, gdzie można poznać dziewczynę idealną dla Ciebie.

Jak zapomnieć o dziewczynie, którą wciąż kochasz, mimo wyrządzonej Ci krzywdy?

Pierwszym krokiem będzie… Wybaczenie jej. Nie możesz żywić do niej szczerej nienawiści. Musisz wybaczyć jej to, co zrobiła i pogodzić się z tym, że taka sytuacja miała miejsce. Wyrządzone Ci krzywdy dodatkowo pomogą Ci w zapomnieniu o niej.

Zastanów się jeszcze raz: czy chciałbyś znowu być z nią? Chciałbyś znowu doświadczyć tych krzywd, które Ci wyrządziła? Z pewnością nie. Dużo lepiej będzie poznać nową, lepszą dziewczynę, a jest to jak najbardziej możliwe, tylko musisz tego chcieć.

Nowe znajomości bardzo pomagają w zapominaniu o tych starych. Najgorszym dla Ciebie scenariuszem będzie leżenie całe dnie w łóżku i wspominanie byłej dziewczyny. Przestań zastanawiać się jak zapomnieć o dziewczynie i weź się w garść, wyjdź do ludzi.

Jak zapomnieć o dziewczynie, z którą pracujesz?

Tutaj pojawia się mały kłopot. Oczywiście najłatwiejszym sposobem byłaby zmiana pracy, jednak w większości przypadków nie jest to możliwe z powodu różnych zobowiązań kredytowych, mieszkaniowych i po prostu życiowych.

Dlatego musisz wprowadzić pewne zasady, których będziesz się trzymał. Po pierwsze nie chodź na przerwy wtedy, kiedy ona chodzi. Nie spożywajcie lunchu o tej samej godzinie i jeśli masz możliwość – unikaj jej.

Współpracuj z innymi pracownikami, nie nawiązuj kontaktu wzrokowego i wyobraź sobie, że jej tam po prostu nie ma. Skup się na pracy i rozmawiaj z innymi pracownikami. Pomoże Ci to odciągnąć myśli od Twojej byłej dziewczyny.

Jak Się Odkochać

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak się odkochać, zapomnieć o ex i zacząć nowe życie.

POBIERZ E-BOOK

4.9/5 - (18 votes)