Jak zainteresować sobą dziewczynę

Jak zainteresować sobą dziewczynę?

Spodobała Ci się, lecz nie wiesz jak zainteresować sobą dziewczynę? Trafiłeś idealnie. Pomogę Ci zainteresować sobą kobietę, która Ci się podoba. Oczywiście każda metoda jest uzależniona od charakteru danej osoby.

Postaram się jednak pokazać Ci uniwersalne sposoby, które powinny sprawdzić się w większości przypadków. Jeżeli chodzi jednak o Twoją byłą dziewczynę i chciałbyś ją na nowo zainteresować sobą, to serdecznie zachęcam do przeczytania mojego wpisu, gdzie dowiesz się jak odzyskać byłą dziewczynę.

Zawarte w nim informacje są jak najbardziej aktualne i zgodne z niniejszym wpisem i zdecydowanie pomogą Ci odzyskać byłą dziewczynę, jeżeli znalazłeś się w takiej sytuacji.

Pewność siebie kluczem sukcesu

Nie wiem, czy wiesz, czy nie… Ale pewność siebie to jedna z ważniejszych cech, potrzebna do zagadania dziewczyny. Zapytasz dlaczego? Śpieszę z wyjaśnieniem. Pewność siebie zluzuje atmosferę między wami. Pewni siebie faceci po prostu bardziej plusują u kobiet od dawien dawna.

Wyobrażasz sobie, że podchodzi do Ciebie dziewczyna i jąkając się, kompletnie nie będąc pewna siebie pyta się, czy podasz jej numer? Hmmm. Raczej odmówisz, ponieważ po prostu niczym Cię ona nie zainteresuje.

A więc musisz być pewny siebie, potraktuj cały zabieg pierwszej rozmowy, jakbyś rozmawiał z najlepszym kumplem i kompletnie się nie przejmował, co o Tobie pomyśli. Również miałem z tym problemy na początku, jednak uświadomienie sobie, że „jestem super!” pomogło mi to przezwyciężyć.

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy?

POBIERZ E-BOOK

Uśmiech!

Kolejna ważna cecha! Jedna z ważniejszych… Załóżmy, że idziesz do sklepu, chcesz kupić telewizor. Wyobrażasz sobie, że sprzedawca patrzy na Ciebie jakby zaraz miał Cię zabić i mówi „no ten telewizor będzie spoko, tamten w sumie też”? Raczej nie. Odstraszy Cię to od zakupu.

Podobnie jest w podrywaniu i ogólnie w jakiejkolwiek rozmowie ludzkiej. Raczej unikasz kontaktów z osobami „mukowatymi”, które nie uśmiechają się i zieją „nienawiścią” lub po prostu na takie osoby wyglądają.

Dlatego uśmiech to również podstawa, nawet jeśli uważasz, że masz brzydki uśmiech, to wierz mi, nie ma to znaczenia, najważniejsze jest to, by się uśmiechać i rozmawiać energicznie! A nie jak po ostrej imprezie, na kacu.

Jak zainteresować dziewczynę rozmową na żywo?

Jeżeli zdecydujesz się zagadać do dziewczyny w realnym życiu, podejść i po prostu rozpocząć rozmowę…. Jesteś praktycznie na wygranej pozycji, niewiele więcej jest Ci potrzeba do zainteresowania sobą dziewczyny.

Zastanawiasz się dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Kobiety uwielbiają facetów, którzy nie boją się zagadać w realnym życiu, lubią tych, którzy po prostu mają jaja.

Sama odwaga do zagadania w realnym życiu i pewność siebie może już spowodować zainteresowanie dziewczyny Tobą i może jej pokazać, że Ci na niej zależy! Kolejna metoda może wydawać się prosta, lecz absolutnie taka nie jest.

Chodzi o słuchanie Twojej rozmówczyni. Uważne słuchanie! Pani na lekcji polskiego wspominała o czytaniu ze zrozumieniem? Tutaj jest to samo, ale nazywamy to słuchaniem ze zrozumieniem. Samo przytakiwanie nic nie da. Zadawaj pytania, okazuj emocje prostymi zwrotami, takimi jak:

  • Naprawdę?
  • Co Ty mówisz, serio?
  • Rozumiem Cię, mam dokładnie tak samo…

Te proste słowa i kilka gestów (w tym dodatkowo np. przytakiwanie) pozwoli Ci zainteresować dziewczynę rozmową – o to chodzi, prawda?

Jak zainteresować dziewczynę rozmową na żywo

Kolejna ważna kwestia, by zainteresować dziewczynę rozmową

Interesuj się jej hobby lub przynajmniej udawaj, że Cię to interesuje. Jeśli okażesz jakiekolwiek zainteresowanie jej pasją, zadasz kilka pytań, pokażesz, że jesteś tym „podjarany” to przynajmniej kilkugodzinną rozmowę masz zapewnioną.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak poderwać dziewczyne? Sprawdzone zasady

Oczywiście, możesz w dalszej części rozmowy również wykazać swoje zainteresowania, może ona również lubi to, co Ty? A jeśli nie, to może jej pokażesz, że jest to fajne i się wkręci w to, a wtedy stały kontakt masz w garści! Najlepszym sposobem, by zainteresować dziewczynę rozmową, jest wspólna pasja, hobby.

Wtedy rozmowa potrafi ciągnąć się całymi dniami. Lecz niezwykle rzadko zdarza się, by mieć wspólną pasję z kobietą. Pamiętaj, że nawet jeżeli kompletnie Cię nie interesuje jej hobby, nie możesz jej tego pokazać, ponieważ uzna Cię za nudnego i na starcie odtrąci, lub będzie rzadko odpisywała.

Tego przecież nie chcemy, bo wtedy będziesz się zastanawiał jak się odkochać, co na pewno nie jest Twoim celem. Dlatego pamiętaj o tym.

Jak zainteresować dziewczynę rozmową

Jak zainteresować sobą swoją byłą dziewczynę?

Chcesz, by ponownie Twoja ex Cię zauważyła, doceniła i zainteresowała się Twoją osobą? Zależnie od Twojej sytuacji, może to być bardzo proste, lub nieco trudniejsze, ale nie niemożliwe! Zadowolony z takiej odpowiedzi?

Pamiętaj, że sama wiedza to nie wszystko. TRZEBA DZIAŁAĆ. Przede wszystkim do pracy będzie Ci potrzebna elementarna wiedza zawarta w naszym poradniku.  Musisz zastosować się do wszystkich przedstawionych rad, jeżeli naprawdę chcesz zainteresować sobą swoją byłą dziewczynę i sprawić, by do Ciebie wróciła.

W poradniku znajdziesz nie tylko porady, ale i historie innych facetów, pomoże Ci to poznać inne sytuacje i przyznasz mi rację, że nie ma sytuacji bez wyjścia!

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POBIERZ E-BOOK

Jak zainteresować sobą dziewczynę przez internet?

Chcesz pójść na łatwiznę i spróbować poznać dziewczynę przez Internet? Słuchaj… To nic złego! Jednak pamiętaj, że zainteresować sobą dziewczynę przez internet jest dużo ciężej, niż na żywo.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak zaprosić dziewczynę na kawę lub randkę?

Jak zainteresować sobą dziewczynę przez internet

Poza tym masz dużo mniejsze szanse na powodzenie, ponieważ ilość facetów wypisująca do dziewczyn zazwyczaj jest znacząca. Jeżeli jednak chcesz spróbować – powinieneś przeczytać mój wpis, w którym szerzej opisałem temat podrywu przez internet. Oraz powinieneś pamiętać o kilku ważnych aspektach:

  • Nie zaczynaj rozmowy od „Hej, co tam?” – dziewczyna najprawdopodobniej Ci nie odpisze
  • Chcąc zainteresować sobą dziewczynę przez internet musisz się wykazać – wyróżnić spośród tłumu
  • Nie schlebiaj dziewczynie zaraz po poznaniu – odstraszysz ją. Spróbuj najpierw się z nią zakolegować, a po kilku spotkaniach zacząć „atak”

Jeśli będziesz miał dodatkowe pytania lub wątpliwości to śmiało zostaw komentarz w tym wpisie. Możesz też napisać do mnie na maila kontakt@swiatfacetow.pl i postaram się Ci pomóc i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POBIERZ E-BOOK