Jak wrócić do byłej tło

Jak wrócić do byłej dziewczyny? 5 etapów

Relacje to coś, na co z roku na rok rośnie zapotrzebowanie. Żyjemy w świecie mediów, telefonów. Coraz rzadziej spotykamy się z ludźmi, nawiązujemy relacje. Dlatego w pełni rozumiem Twój ból spowodowany rozstaniem z dziewczyną. Zastanawiasz się, jak wrócić do byłej dziewczyny, bo brakuje Ci jej. Kochasz ją, wspominasz wasze wspólne chwile, chcesz, by było jak dawniej. Ale kompletnie nie wiesz jak się za to zabrać. Myślisz, że to niemożliwe? Tutaj się mylisz. Dzisiaj powiem Ci, krok po kroku, co zrobić, by wrócić do byłej dziewczyny i sprawić, byś znów mógł się do niej przytulić.

W tym wpisie jednak opowiem Ci o podstawowych metodach na odzyskanie byłej dziewczyny. Szerzej opisałem ten temat w moim ebooku Jak Odzyskać Dziewczynę, do którego Cię serdecznie zachęcam, bo dowiesz się w nim, co dokładnie powinieneś zrobić i jak wrócić do byłej.

Jak wrócić do byłej? Etapy

Jak wrócić do byłej dziewczyny? Etapy

Jeżeli naprawdę chcesz wrócić do byłej, to musisz się liczyć z tym, że trzeba przejść przez kilka etapów. Są to podstawowe kroki, które musisz wykonać, by stać się w jej oczach atrakcyjniejszym facetem. Musisz jej pokazać, że jesteś najlepszym kandydatem na chłopaka, a problemy, przez które przechodziliście to przeszłość.

Etap 1. Izolacja.

Pierwszym krokiem, jaki powinieneś wykonać to odizolowanie się od byłej dziewczyny. Musisz dać jej czas. Nie pisz do niej, staraj się unikać jakichkolwiek spotkań. Zrezygnuj ze spotkań z waszymi wspólnymi znajomymi, wiedząc, że ona tam może być.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak być bardziej kobiecą? Proste i działające zasady

Daj jej czas na ochłonięcie. Pozwól, by mogła zatęsknić. Spraw, by myślała o Tobie, o tym, co teraz robisz, gdzie jesteś i jak się czujesz. W ten sposób sprawisz, że cały czas będziesz w jej głowie.

Ile powinna trwać taka izolacja? Z moich doświadczeń i moich klientów wynika, że nie dłużej niż 2 tygodnie. Myślę, że śmiało okres tygodnia również będzie odpowiedni. Jest to wystarczający czas, by ochłonąć i ułożyć sobie wszystko w głowie.

Etap 2. Analiza waszego związku.

Zanim jednak zaczniesz jakiekolwiek działania, powinieneś zastanowić się nad całym waszym związkiem. Dlaczego tak naprawdę się rozstaliście? Jakie mieliście problemy? To podstawowe pytania, na które powinieneś sobie odpowiedzieć.

Na ich podstawie będziesz w stanie ocenić, co musisz zmienić, by wrócić do byłej dziewczyny. Może byłeś zbyt zapracowany, nie miałeś dla niej czasu lub ją zdradziłeś. To częste przyczyny rozpadu związków i małżeństw.

Nie powinieneś jednak całą winą za rozpad związku obarczać siebie, lecz nie możesz też zrzucać całej winy na partnerkę i mówić, że to przez nią się rozstaliście.

Nawet w przypadku zdrady, nie zawsze wina leży po stronie zdradzającego. Przecież zdrada nie wzięła się znikąd. Musiał być jakiś powód, dla którego zdradziłeś swoją partnerkę lub dla którego to ona poszła do innego faceta.

Mimo wszystko weź kartkę, długopis i zastanów się dłuższą chwilę nad całą waszą relacją. Zapisz wszystkie wasze problemy, przez które przechodziliście i możliwe przyczyny waszego rozstania.

Pamiętaj też, że niezależnie od przyczyny waszego rozstania, zawsze masz realne szanse na odzyskanie byłej dziewczyny.

Etap 3. Czas na zmiany.

Wiesz już, jakie były bezpośrednie powody waszego rozstania. Teraz powinieneś sukcesywnie wprowadzać zmiany. Musisz stać się nowym, lepszym kandydatem na faceta.

Jeżeli nie miałeś dla niej wystarczającego czasu, zmień to. Pracuj mniej, spotykaj się z kumplami rzadziej. Zrób wszystko, by znaleźć dla niej więcej czasu i spraw, by to ona była najważniejsza.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Co zrobić, kiedy facet nie chce kontaktu?

Jeżeli zdradziłeś ją z inną kobietą – musisz udowodnić jej, że to był błąd. Że to właśnie ona jest dla Ciebie najważniejsza i nie wyobrażasz sobie bez niej życia.

Możliwym powodem waszego rozstania mogła być również rutyna, która często wkrada się w dłuższe związki. Przyczyną pojawiającej się rutyny w związku jest niewątpliwie brak życia towarzyskiego, czyli spotykania się ze znajomymi.

Nie można zapełniać sobą całego życia swojej partnerki. Jest to ogromny i zarazem popularny błąd, przez który powrót do byłej będzie znacznie utrudniony.

Jak Odzyskać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać dziewczynę i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK

Etap 4. Nawiązanie kontaktu z byłą dziewczyną.

Gdy wiesz już, co sprawiło, że rozstałeś się z ex i zastanawiasz się, jak wrócić do byłej, a zarazem zrozumiałeś swoje błędy, to nadszedł czas na nawiązanie kontaktu. Pamiętaj, by zachować odpowiedni dystans. Nie możesz pisać do niej w taki sposób, jakbyście nadal byli w związku.

No więc jak w takim razie powinieneś nawiązać rozmowę? Neutralnie, koleżeńsko. Napisz do niej i zapytaj, co u niej słychać, jak minęły jej ostatnie dni, co robiła.

Ważnym aspektem jest to, byś nie wspominał o waszym związku i negatywnych emocjach, które wam towarzyszyły.

Nie próbuj też przekonywać jej, by do Ciebie wróciła. To ona powinna chcieć do Ciebie wrócić. A to, czy faktycznie będzie chciała – zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i tego, czy zastosujesz się do moich porad.

Etap 5. Pokazanie siebie jako odmienionego faceta.

W tym etapie musisz jej pokazać, że się zmieniłeś. Musisz pokazać siebie, jako pewny siebie, zaradny mężczyzna, który ma cel w życiu i zapewni jej bezpieczeństwo.

Pokaż jej, że problemy, przez które przechodziliście, są już daleko za wami i nie powtórzą się, bo zrozumiałeś swoje błędy i się zmieniłeś.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Żona chce rozwodu: co robić, by być na to gotowym?

Jeżeli wasz związek się rozpadł przez rutynę, która wprowadziłeś do jej życia, nie pozwalając jej widywać się z kolegami, koleżankami lub zabraniałeś jej prowadzenia jej takiego życia, jakiego ona chciała – musisz pokazać jej, że taka sytuacja się nie powtórzy z racji na to, że prowadzisz teraz dużo bardziej aktywne towarzysko życie i nie będziesz zajmować jej sobą całego życia.

Podsumowanie

Jeżeli będziesz trzymał się skrupulatnie wszystkich etapów, które tutaj przedstawiłem, to Twoje szanse na odzyskanie byłej znacznie wzrosną. Jeżeli jednak potrzebujesz konkretnych porad, co robić i jak się zachować – zapraszam do przeczytania mojego ebooka Jak Odzyskać Dziewczynę.

Choroba z miłości – czyli tak zwana nieodwzajemniona miłość to częste zjawisko w dzisiejszych czasach, dlatego, by uniknąć rozczarowania upewnij się, że Twoja była kobieta jest Tobą zainteresowana i darzy Cię lub darzyła jakimkolwiek uczuciem.

Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania, to zachęcam do pozostawienia ich w sekcji komentarzy lub napisanie do mnie na maila kontakt@swiatfacetow.pl. Postaram się odpowiedzieć Ci tak szybko, jak to możliwe.

Jak Odzyskać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać dziewczynę i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK