jak rozkochać w sobie dziewczynę

Jak rozkochać w sobie dziewczynę? Krok po kroku

Jesteś młodym mężczyzną, który zastanawia się, jak rozkochać w sobie dziewczynę? Wystarczy, że skorzystasz z poniższych rad, które pozwolą Ci wywrzeć ogromne wrażenie na Twoim obiekcie westchnień i sprawić, że serce Twojej wymarzonej partnerki zabije mocniej na Twój widok.

Jak rozkochać w sobie dziewczynę? Dobrze poznaj swoją sympatię

Jak rozkochać w sobie dziewczynę? Jeśli ciągle zadajesz sobie to pytanie, powinieneś przede wszystkim zadbać o to, aby czuła się ona doceniana, szanowana i zrozumiana. Bardzo ważne jest bardzo dobre poznanie swojej sympatii, szczególnie jej hobby, pasji, jak również marzeń, zarówno tych skrytych, jak i łatwych do zrealizowania. Dzięki temu będziesz mógł wywrzeć na niej pozytywne wrażenie i zaskoczyć dziewczynę, która już dawno zawładnęła Twoimi uczuciami. Pamiętaj, że pasje Twojej potencjalnej partnerki nie muszą być podobne do Twoich. Jednakże warto, abyś je poznał i respektował. Pamiętaj o tym, że wspólne hobby może zbliżyć, ale warto również szanować czyjeś zainteresowania.

Spędzaj z nią sporo wolnego czasu

Nie wiesz, jak rozkochać w sobie dziewczynę, która wzbudza Twoje gorące uczucia?  Wystarczą proste gesty, aby zwróciła uwagę na Twoje zakusy. Jednym z najlepszych sposobów jest spędzanie ze swoją potencjalną partnerką sporej ilości wolnego czasu. Mogą to być wycieczki plenerowe, wspólne wypady do centrów handlowych, jak również udział w kursie, który obojgu może sprawić wiele przyjemności i frajdy. Pamiętaj, że okazywanie drugiej połówce uczuć polega na poświęceniu jej uwagi. Tylko wówczas Twoja sympatia może dostrzec, że zależy Ci na niej i pragniesz spędzać z nią każdą wolną chwilę, co jest kluczowe w początkowej fazie związku. Rzadkie spotykanie się lub też unikanie wspólnych wypadów, może być sygnałem, że nie jesteś odpowiednim kandydatem na chłopaka, szczególnie dla dziewczyny, która ceni sobie częsty kontakt osobisty.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Czy brak kontaktu to sposób na powrót mężczyzny?

Pozytywne zaskoczenie – czyli jak rozkochać w sobie dziewczynę w zaledwie kilka dni?

Jeśli nie jesteś typem romantyka i masz usposobienie introwertyczne, nie musisz koniecznie spędzać całego popołudnia w małej kawiarence, wyznając uczucia swojej partnerce. Zastanawiasz się, jak rozkochać w sobie dziewczynę? Odpowiedź na to pytanie nie jest trudna! Po prostu ją oczaruj! Pozytywne zaskoczenie to klucz do sukcesu w każdej relacji. Powinieneś pamiętać o tym, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni uwielbiają przyjemne niespodzianki. Może być to wspólny wypad do kina, prezent w postaci skromnego bukietu kwiatów, jak również drobnego upominku. Te z pozoru niewielkie gesty, mogą wywrzeć ogromne wrażenie na Twojej sympatii I sprawić, że odwzajemni ona Twoje uczucia. Szukając odpowiedzi na pytanie, jak rozkochać w sobie dziewczynę, pamiętaj, że nie musisz w tym celu obsypywać jej prezentami, ponieważ może to przynieść skutek odwrotny do zamierzonego. Twoja potencjalna partnerka może poczuć się urażona bądź też zniesmaczona.

Jak Odzyskać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać dziewczynę i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK

Zawsze bądź sobą

Zależy Ci na tym, aby dowiedzieć się, jak rozkochać w sobie dziewczynę z Twojej szkoły lub uczelni? Nic prostszego! Skorzystaj ze sprawdzonej rady, która pozwoli Ci zwrócić uwagę Twojej potencjalnej partnerki. Zaprezentuj się, z jak najlepszej strony, ale unikaj megalomanii i zbyt przesadnego akcentowania swoich zalet. W czasie odbywania wspólnych rozmów, unikaj nadmiernej pyszałkowatości i przechwalania się, a także opowiadania wyłącznie o swoich sukcesach. Nie oznacza to, że nie masz wspominać o swoich mocnych stronach i zaletach. Jednakże rób to z umiarem, a wówczas zyskasz aprobatę w oczach dziewczyny, do której mocniej bije Twoje serce. Stosuj żelazną zasadę, którą wykorzystują osoby prowadzące negocjacje biznesowe. W trakcie rozmowy prowadzonej z dziewczyną, w której od dawna się podkochujesz, postaraj się znaleźć wasze wspólne cechy, które mogłyby pozytywnie wpłynąć na Waszą dalszą relację. Jeśli uzmysłowisz  swojej interlokutorce, jak wiele rzeczy Was łączy, może uzna, że jesteś odpowiednią osobą na jej partnera.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Co zrobić żeby dziewczyna się zakochała? Działające schematy
Naucz się słuchać i dostrzegać potrzeby

Jesteś  zbytnim ekstrawertykiem  i zastanawiasz się, jak rozkochać w sobie dziewczynę, która nie przepada za zakochanymi w sobie chłopcami? Wystarczy, że zmienisz odrobinę swój sposób bycia i postrzegania otaczającego Cię świata. Osoby zbyt pewne siebie często stawiają się wyżej od innych. Jeśli nie chcesz uchodzić za narcyza czy też osobę zarozumiałą, naucz się nie tylko rozmawiać, ale i słuchać swojej potencjalnej partnerki. To klucz do udanej relacji, nie tylko w teraźniejszości, ale i w przyszłości. Wspólne rozmowy, polegające na umiejętnie prowadzonym dialogu, pozwolą dostrzec potrzeby drugiej strony. Jest to szczególnie ważne, nie tylko w początkowej fazie związku, ale i na późniejszych etapach relacji. Mężczyzna, który partnerkę traktuje przedmiotowo, nie będzie w stanie wkraść się w jej łaski, ponieważ będzie ona traktowała go, jako osobę trudną w kontakcie. Zamiast monologu wybieraj dialog z nastawieniem na słuchanie, pytanie i przede wszystkim dostrzeganie drugiej osoby.

Wykaż się odrobiną fantazji

Zdaniem psychologów wielu chłopców, którzy starają się o zdobycie serca swojej wybranki, często popełnia podstawowy błąd. Zamiast wykazać się inwencją i kreatywnością, korzystają oni z utartych schematów i wykorzystują identyczne metody „podrywania”. Jeśli Ty również należysz do tej grupy powinieneś, jak najszybciej zmienić sposób zabiegania o swoją drugą połówkę. Zastanawiasz się, jak rozkochać w sobie dziewczynę, która słynie z oryginalnego stylu bycia? Powinieneś prezentować się jako persona nietuzinkowa, niebanalna, poruszająca wiele ciekawych tematów. Wbrew pozorom nie jest to trudne zadanie. Wystarczy poszerzyć swoje dotychczasowe horyzonty. Możesz zainwestować w czytanie książek bądź też słuchanie audiobooków. Pasjonujące rozmowy o sztuce, literaturze czy kulturze, z pewnością wyróżnią Cię na tle innych chłopców, zafascynowanych wyłącznie grami komputerowymi.

Nie masz pojęcia, jak rozkochać w sobie dziewczynę? Wykorzystaj opisane powyżej sposoby, a przekonasz się, że pomogą Ci one zdobyć serce Twojej wybranki. Pamiętaj o tym, że zawsze powinieneś być sobą, ponieważ szczerość to podstawa udanych relacji, nie tylko uczuciowych.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Oznaki, że ona nie chce z Tobą być - 5 sygnałów i 5 porad