gdzie i jak poznać dziewczynę

Jak poznać dziewczynę na żywo lub przez Internet

W dzisiejszych czasach wielu facetów ma problemy ze znalezieniem odpowiedniej kobiety. Nie wiedzą jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana. Wtedy nasuwa się kluczowe pytanie – jak poznać dziewczynę? Gdzie poznać dziewczynę tą jedyną i odpowiednią? Na te i wiele innych pytań odpowiem Ci w tym artykule.

Nie ma co ukrywać, że trendy się zmieniają i teraz dużo częściej spotykamy się z tym problemem, że w wieku 20 lat potrafimy jeszcze znaleźć sobie tej odpowiedniej kobiety, którą pokochamy.

Musisz być świadom tego, że w dzisiejszych czasach w większości przypadków kobiety poznajemy przez Internet. Nie jest to jednak określona zasada i często również możemy poznać wartościową dziewczynę w klubie, pracy, szkole i nie tylko.

W tym artykule opiszę Ci kilka miejsc, w których możesz znaleźć dziewczynę i powiem Ci krok po kroku jak poznać dziewczynę – czyli jak nawiązać rozmowę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

Jednak jeśli potrzebujesz znacznie więcej porad apropo tego, jak i gdzie poznać dziewczynę z dokładną listą miejsc, w których możesz poznać dziewczynę to opisałem to krok po kroku w moim ebooku Jak poderwać dziewczynę, którego serdecznie Ci polecam, bo okazał się on bestsellerem i sprzedałem go już w ponad 1300 egzemplarzach!

Gdzie poznać dziewczynę?

Zastanawiasz się gdzie poznać dziewczynę? Większość kobiet, które poznajesz, są już zajęte lub nie są Tobą zainteresowane? Muszę Ci powiedzieć, że na 99% źle podchodzisz do tego tematu. Im bardziej będziesz starał się o kobietę – tym mniej będzie Tobą zainteresowana.

gdzie poznać dziewczynę porady

No ale przechodząc do meritum. Gdzie tak naprawdę można poznać dziewczynę, która będzie w Twoim guście i będziesz czuł się przy niej dobrze?

Poznaj dziewczynę na basenie

Najlepszym sposobem na poznanie dziewczyny – jeśli chodzi o kwestię wyglądu, z pewnością będzie basen. Raczej nie spotkasz tam kobiet, które mają tonę podkładu na twarzy, więc możesz podziwiać naturalne, piękne dziewczyny i zagadać do tej, która najbardziej Ci się spodoba.

Jednak mimo wszystko nie należy kierować się tylko wyglądem, ale de facto basen będzie dobrym miejscem na poznanie dziewczyny. W jaki sposób możesz to zrobić? Bardzo prosto. Możesz na przykład poprosić, by dała Ci kilka porad apropo pływania lub możesz zapytać się, jaka jest głębokość basenu, gdzie znajdziesz saunę/zjeżdżalnie.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy?

Od takich prostych, banalnych pytań często tworzą się mocne i długotrwałe związki. Pamiętaj, że często dla kobiety liczy się to, że odważyłeś się zagadać.

Poznaj dziewczynę na uczelni

Najprostsze, a zarazem najczęstsze miejsce, gdzie mijamy dziennie setki różnych dziewczyn. To idealny czas na podryw i podboje miłosne. Kiedy będzie lepszy czas jak nie czas szkoły lub studiów? Wtedy mamy najmniej do stracenia i nie powinniśmy się wstydzić, zagadywać do dziewczyn. Tym bardziej że chodząc na jedną uczelnię mamy mnóstwo pretekstów do zagadania do dziewczyny.

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POBIERZ E-BOOK

Przykładem może być zapytanie, gdzie jest sala matematyczna, jadłodajnia, sekretariat i setki innych rzeczy. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni!

Poznaj dziewczynę w pracy

Umieściłem ten pomysł na liście z racji, że jest on bardzo popularny. Mimo wszystko sam osobiście nigdy go nie stosowałem, to znaczy nie podrywałem koleżanek z pracy. Oczywiście – możesz je poznać, a nawet powinieneś, by wiedzieć z kim pracujesz.

Jednak tutaj trzeba być ostrożnym, by nie stać się obiektem plotek w firmie i nie być osądzonym o romans w pracy, bo może się to skończyć zwolnieniem. Jednak mimo wszystko wielu moich czytelników i klientów spotkało swoje miłości właśnie w pracy i do dziś razem pracują.

Poznaj dziewczynę na siłowni

Może Ci się wydawać, że siłownia służy do ćwiczeń i zapewne masz rację… Ale nikt nie powiedział, że nie możesz tam poznać i uwieźć atrakcyjnej kobiety. Tutaj podobnie jak z basenem; spotkasz raczej w stu procentach naturalne kobiety i możesz z góry ocenić, czy dana dziewczyna Ci się podoba.

Ponadto w tym przypadku również masz mnóstwo możliwości na zagadanie do dziewczyny. Przykładem może być zapytanie o to, jak się wykonuje dane ćwiczenie, prośba o pomoc przy wykonaniu jakiegoś ćwiczenia lub po prostu zapytanie o wspólne wypady treningowe.

Nie możesz się wstydzić ani bać, powinieneś odpowiedzieć sobie na jedno bardzo ważne pytanie. Co się stanie, jeśli ona da Ci kosza lub Cię spławi? Odpowiedź brzmi… Nic. Nic się nie stanie. Zawsze możesz zmienić siłownie lub przychodzić w innych godzinach.

Ponadto nie powinieneś się wstydzić próby poznania dziewczyny. To ona powinna się wstydzić, jeśli zachowała się nieodpowiednio.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak wyjść z friendzone? Krok po kroku

Poznaj dziewczynę w klubie

Klub może wydawać Ci się bardzo pesymistycznym miejscem do poznania dziewczyny. Z początku też nie byłem do tego pomysłu pozytywnie nastawiony, jednak wszystko zmieniło się, gdy znajomi pierwszy raz zabrali mnie na imprezę.

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POBIERZ E-BOOK

Okazało się, że jest tam mnóstwo fantastycznych kobiet, które nie zawsze są typem imprezowiczki. Bywa bowiem często tak, że jej przyjaciółki zaprosiły ją na imprezę lub po prostu obchodzą czyjeś urodziny.

Oczywiście, można tam spotkać również dziewczyny, które są z góry nastawiony na dobrą zabawę i są zainteresowane raczej niezobowiązującą przygodą. Jednak taki typ dziewczyny można łatwo rozpoznać po zachowaniu i nastawieniu.

Jeśli nie interesują Cię tego typu kobiety, to po prostu możesz je spławić i spróbować poznać inną – tą właściwą.

Poznaj dziewczynę w Twoim otoczeniu

Defacto kandydatkę na Twoją dziewczynę możesz poznać wszędzie. Nie ograniczaj się tylko do miejsc, które pokazałem Ci powyżej lub które opisałem w moim wpisie Jak poderwać dziewczynę.

Często okazuje się, że najlepszym miejscem do poderwania, poznania dziewczyny jest po prostu Twoje otoczenie. Mam na myśli autobus, tramwaj, pociąg, kino, centrum handlowe, czy nawet sklep spożywczy.

Sam osobiście poznałem niejednokrotnie fantastyczne dziewczyny, z którymi do dziś utrzymuję kontakt w… Centrum handlowym, czy nawet sklepie budowlanym.

Jak poznać dziewczynę?

Często, nawet gdy mamy wokół siebie mnóstwo kobiet zadajemy sobie pytanie, jak poznać dziewczynę – czyli jak do niej zagadać, co zrobić, by nawiązać rozmowę i wymienić się kontaktem.

jak poznać dziewczynę porady

Postaram się dać Ci kilka rad, jak możesz nawiązać rozmowę z dziewczyną, która Ci się podoba, ale mimo wszystko, jeśli masz z tym problem to powinieneś przeczytać mój ebook oraz wpis, który opisuje jak poderwać dziewczynę dowiesz się dzięki niemu między innymi jak przełamać barierę stresu, strachu i jak zacząć rozmowę.

Jeśli chodzi o to, jak możesz poznać dziewczynę, to przede wszystkim musisz wiedzieć, że tutaj liczy się to, byś był wyluzowany. Chodzi o to, że nie możesz się stresować, bo kobieta od razu to wyczuje i będzie wiedziała, że chcesz ją poderwać, a nie powinna tego wiedzieć, ani nawet podejrzewać.

W podrywie kobiet głównym aspektem, który trzeba brać pod uwagę, jest to, by stać się wyzwaniem dla kobiety. Chodzi o to, by to ona chciała zdobyć Cię. Jeśli już na starcie pokażesz jej, że jesteś nią zainteresowany – prawdopodobnie nic z tego nie będzie.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba? Konkretne porady

Musisz zainteresować ją swoją osobą i sprawić, by sama chciała Cię poznać. Z początku może to być dla Ciebie trudne, jednak po dłuższym zastanowieniu musisz przyznać, że ma to sens.

Jak poznać dziewczynę na Facebooku?

Jeśli chodzi o poznawanie dziewczyn na Facebooku, to tutaj sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Mam na myśli to, że większość facetów próbuje poznać i poderwać dziewczynę na Facebooku.

Co to oznacza dla Ciebie? Między innymi to, że będziesz miał ogromną „konkurencję”. To znaczy, że potencjalna dziewczyna otrzymuje dziennie prawdopodobnie kilkanaście lub kilkadziesiąt podobnych wiadomości.

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POBIERZ E-BOOK

Jeśli sądzisz, że odpisuje każdemu, to jesteś w błędzie. Odpisuje prawdopodobnie tylko tym osobom, które potrafią ją zainteresować swoją osobą, a przez Internet może to być nieco trudne.

Dlatego próbując poznać dziewczynę na żywo – zagadując do niej prosto w oczy, Twoje szanse drastycznie rosną.

Jeśli chodzi o Facebooka to jedyną radę, którą mogę Ci dać, jest to, byś się czymś wyróżnił. Musisz wiedzieć, że wiadomość typu „Hej, poznamy się?” nie zadziała i nie masz najmniejszych szans, by Ci odpisała.

Jeśli chcesz zagadać do dziewczyny na Facebooku to przede wszystkim postaw na to, by być wyjątkowym i zrobić coś, czego najprawdopodobniej inni nie zrobili. Możesz zacząć od napisania jej komplementu lub zapytania o coś, co was łączy. To mogą być wspólni znajomi, miejsce pracy, szkoła, czy osiedle, na którym mieszkacie.

Jak poznać dziewczynę przez Internet?

Jesteś introwertykiem lub po prostu z jakiegoś powodu chcesz poznać dziewczynę przez Internet, lecz nie wiesz jak się za to zabrać? Jeśli chodzi o to miejsce na podryw, to często polecam je swoim czytelnikom, jednak tutaj podobnie jak z Facebookiem – musisz się czymś wyróżnić, lecz nie zawsze.

Możesz skorzystać z portali randkowych, na których tworzysz swój profil i opisujesz siebie, Twoje zainteresowania, dodajesz zdjęcia.

Wtedy potencjalne dziewczyny wiedzą coś o Tobie i mogą ocenić, czy jesteś w ich typie. Jeśli tak – masz duże szanse na to, że Ci odpisze lub nawet sama się odezwie.

Dlatego portale randkowe to spory potencjał i warto z niego skorzystać, możesz połączyć tę metodę z innymi – próbować poznać dziewczynę na żywo i przez Internet jednocześnie. Wtedy Twoja szansa na poznanie tej jedynej jest znacznie większa.

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POBIERZ E-BOOK