Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba

Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba? Konkretne porady

Poznałeś dziewczynę, lecz wciąż zadajesz sobie pytanie Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba? Jesteś nieśmiały lub po prostu nie chcesz jej przestraszyć? Ten wpis powinien być Twoim zbawieniem, ponieważ odpowiemy sobie na najbardziej nurtujące Cię pytanie. Mianowicie, jak powiedzieć dziewczynie, że Ci się podoba.

Zdaję sobie sprawę z Twojego problemu, ponieważ sam przez to przechodziłem. Podobała mi się jakaś dziewczyna, jednak ja po prostu bałem się jej reakcji i odrzucenia na to, gdy jej powiem, że mi się podoba. To typowe niezależnie od wieku i nie powinieneś się tym dręczyć, ponieważ ten problem nie dotyczy tylko Ciebie.

Ja jednak udzielę Ci w tym artykule kilka wskazówek, które pomogą Ci przezwyciężyć strach przed odrzuceniem i pozwolą Ci poderwać dziewczynę, która Ci się podoba.

Ale jeśli czujesz, że potrzebujesz specjalistycznej wiedzy na temat podrywu kobiet i chcesz mieć pewność, że wszystko pójdzie po Twojej myśli, to zachęcam do zakupu mojego ebooka Jak poderwać dziewczynę, który kompleksowo pomoże Ci poderwać ją, bez obaw o niezręczne sytuacje.

Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba?

Zgodzę się, że nie jest to proste, tym bardziej, jeśli nie wiemy, jakie ona ma zamiary co do naszej osoby.

Mimo wszystko uważam, że życie jest jedno i lepiej żałować czegoś, co się zrobiło, niż czegoś, czego się nie zrobiło. Dlatego pierwszą i najważniejszą radą będzie po prostu uświadomienie sobie, że nie mamy nic do stracenia, a jedynie wiele do zyskania.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak poznać dziewczynę na żywo lub przez Internet

To bardzo ważne w procesie podrywania kobiet, czyli pewność siebie. Pewność siebie już na starcie daje Ci ogromną przewagę na innymi facetami i możesz być praktycznie pewny, że nie spotkasz się z odrzuceniem, a przynajmniej nie takim, jakim sobie wyobrażasz.

Bowiem wbrew wyobrażeniom, żadna dziewczyna nie zareaguje w sposób agresywny, czy jakoś nadprzeciętnie negatywny. Ludzie są tak stworzeni, że imponuje nam to, że komuś się podobamy. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że komuś możemy się podobać i ta osoba jest nami zainteresowana, przez co tracimy okazję do zbudowania szczęśliwego związku.

Wyobraź sobie sytuację, w której chłopak i dziewczyna podobają się sobie wzajemnie, lecz oboje boją się tego powiedzieć i pokazać. W wyniku czego po prostu się przyjaźnią, a po kilku latach znajdują sobie innych partnerów i po latach okazuje się, że wzajemnie się sobie podobali.

Czy chciałbyś, aby taka sytuacja miała miejsce? Jeśli nie, to przeczytaj moje porady i po prostu zacznij działać. A jeśli potrzebujesz więcej porad i rozbudowanego poradnika, na to odwieczny pytanie, czyli jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba, to zachęcam do przeczytania mojego ebooka o podrywaniu kobiet.

Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba - 4 porady

4 porady na to, jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba

Bądź sobą

Wiem, że to banalne, ale najważniejsze w podrywaniu dziewczyny jest to, abyś po prostu był sobą. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Nawet jeśli Twoja kandydatka lubi facetów lepiej zbudowanych, czy inaczej się ubierających – nie zmieniaj tego na siłę.

Chyba że sam jesteś chętny, by coś zmienić. Jednak w innym przypadku absolutnie nie próbuj dostosowywać się do upodobań jakiejkolwiek dziewczyny.

Jeśli będziesz pełną wersją siebie i będziesz naturalnie się zachowywał i ubierał, to gwarantuję Ci, że zadziała to znacznie lepiej, niżeli udawałbyś kogoś, kim nie jesteś.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy?

Nie stresuj się

Wiem, że może Ci się to wydawać ciężkie do zrealizowania. Też zawsze myślałem, że stres to nieodłączna część uwodzenia kobiet. Szybko jednak zreflektowałem się, że to totalna bzdura!

Musisz uświadomić sobie, że podryw kobiety niczym nie różni się od tego, kiedy rozmawiasz z przyjaciółką, czy zwyczajną koleżanką. Czy stresujesz się, gdy rozmawiasz z przyjaciółką? Z pewnością nie.

Dlatego potraktuj dziewczynę, którą chcesz poderwać jako koleżankę i nie przejmuj się zupełnie tym, co o Tobie pomyśli. Znacznie to ułatwi Ci cały proces poderwania jej i stanie się to bardzo naturalne i w pełni prawdziwe.

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POBIERZ E-BOOK

Zrób to koniecznie twarzą w twarz

Jeśli zastanawiasz się „jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba„, to przede wszystkim nie rób tego na Facebooku, ani poprzez SMS! To bardzo ważne! Po pierwsze: nie będziesz wiedział, jaka jest jej faktyczna relacja, a po drugie jest to strasznie dziecinne i niemęskie!

Dlatego, jeśli zdecydujesz się już, by powiedzieć jej, że Ci się podoba, to zrób to koniecznie twarzą w twarz i najlepiej w jakimś spokojnym miejscu lub parku.

Oczywiście – wczesne oznaki, że ci się podoba i jesteś nią zainteresowany, możesz wysyłać drogą elektroniczną. Ale oficjalna rozmowa powinna odbyć się twarzą w twarz w ustronnym miejscu.

„Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba?” Subtelnością!

Spora ilość facetów traci już na starcie w oczach swojej kandydatki brakiem subtelności! Mam na myśli to, że wielu facetów potrafi być bardzo nachalna i wręcz agresywna. Mówię tutaj o, chociażby pisaniu do swojej wybranki 10-ciu smsów pod rząd, czy ciągłym stalkowaniu i wręcz prześladowaniu.

W taki sposób nie zdobędziesz żadnej kobiety, a jedynie zrazisz ją do siebie doszczętnie. Jeśli już tak się stało i popełniłeś ten błąd to przeczytaj mój artykuł o tym jak odzyskać dziewczynę i zastosuj porady, które tam umieściłem, nim będzie za późno.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Gdzie znaleźć dziewczynę? 10 sprawdzonych miejsc

Dlatego chcąc zdobyć kobietę, powinieneś być bardzo delikatny i subtelny. Nie okazuj jej przesadnie swojego zainteresowania. Jeśli ona zauważy, że już Cię zdobyła i ma Cię na wyciągnięcie ręki, to nie będziesz dla niej żadnym wyzwaniem.

Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba komplementami?

Komplementy to bardzo ważny aspekt w procesie zdobywania kobiety. W dzisiejszych czasach faceci zapominają o tym, by powiedzieć dziewczynie np:

  • ładnie dziś wyglądasz,
  • do twarzy Ci w tym płaszczu,
  • kurczę, ale mega wyglądasz z tymi włosami!,
  • świetnie się z Tobą bawię,
  • jesteś mega pozytywna,
  • podoba mi się, że jesteś taka pracowita,

Takich przykładów jest oczywiście o wiele więcej i umieściłem je w moim ebooku. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów, to koniecznie sprawdź go.

Dlatego nie zapominaj o tym bardzo ważnym kroku i komplementuj swoją kandydatkę. Lecz tutaj również z umiarem. Częste komplementy (np. codziennie) mogą negatywnie wpłynąć na waszą znajomość.

Optymalna częstotliwość komplementowania to raz na kilka dni lub co drugi dzień. Oczywiście nie każę Ci zapisywać tego w kalendarzu i ustawiać budzików, ale chcę Ci dać jedynie pogląd na to, jak to powinno wyglądać.

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POBIERZ E-BOOK