Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy

Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy?

Słuchaj! Jeżeli, zastanawiasz się „Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy” to koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca i zacznij działać! Musisz jej pokazać, że jest kobietą Twojego życia, bo inaczej możesz ją stracić nieodwrotnie. Jeżeli jednak tak się już stało lub stanie w przyszłości…

Pamiętaj, że jeszcze nie jest za późno by to naprawić i tutaj serdecznie zapraszam Cię do mojego wpisu na ten temat, który opisuje jak odzyskać byłą dziewczynę. Na wstępie muszę Ci powiedzieć, że mój ebook o odzyskiwaniu ex pomógł już ponad 50 osobom! A liczba stale się zwiększa, miło mi jest Cię poinformować, że to jeden z lepiej się sprzedających ebooków ostatnich czasów, które są mi znane.

Sposób 1. Poznaj ją ze swoimi rodzicami.

Jeżeli nie miałeś okazji jeszcze poznać swojej dziewczyny z Twoimi rodzicami to idealny moment właśnie nastał! Koniecznie zaproś ją na obiad z rodzicami, czy po prostu zwykłe spotkanie… Wierz mi, nie ma nic lepszego, niż poznanie swojej wybranki ze swoimi rodzicami, szczególnie, gdy jesteś facetem i chodzi właśnie o Twoich rodziców.

Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. W ten sposób pokażesz dziewczynie, że zależy Ci na niej, planujesz z nią przyszłość, ale również okażesz się bardzo męski w jej oczach, że potrafisz takie decyzje podejmować bez zawahania i ukrywania się jak nastolatki! Szczególnie, gdy jesteście młodzi, takie decyzje mogą nie przychodzić łatwo.

Sposób 2. Zaręczyny!

Chyba nie ma nic łatwiejszego od oświadczenia się, fakt – nie jest to metoda na każdą grupę wiekową, jednak myślę, że od 18 lat wzwyż można ją stosować! Jeżeli nie masz pomysłu na oświadczyny, to popytaj jej znajomych lub rodzinę o najskrytsze marzenia. Wiadomo, w młodym wieku nie warto się bawić w oświadczyny i dorosłe życie, jednak jeśli znacie się już dłuższy czas, to dlaczego nie?

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak poderwać dziewczyne? Sprawdzone zasady

Możecie spotkać się z odrzuceniem, lecz jeśli jesteście razem już kilka lat, to wiek 18-stu lat będzie równie odpowiedni jak 30-stu lat! Sposób banalnie prosty, lecz wymaga odwagi i małego zapasu pieniędzy na odpowiedni pierścionek dla waszej wybranki! Jeżeli pokażesz swojej dziewczynie, że chcesz z nią wiązać resztę życia – na pewno zauważy, że Ci na niej zależy! Nie ma innej opcji!

Sposób 3. Przyjaźń.

Jeżeli naprawdę chcesz pokazać dziewczynie, że Ci na niej zależy… Koniecznie… Zaprzyjaźnij się z nią! Tak! Brzmi banalnie, ale związek to również przyjaźń! Jeżeli okażesz jej zrozumienie w ciężkich sytuacjach, nawet jeżeli Tobie się to nie spodoba, nawet jeżeli powinieneś się wkurzyć, olać ją, lub zerwać z nią…

Zrozumiesz to i będziesz ją wspierać, to nie dość, że pokażesz dziewczynie, że Ci na niej zależy to w dodatku rozkochasz ją w sobie do bólu, wierz mi! Wiele facetów myśli tylko o sobie, zaspokaja swoje potrzeby i podąża swoimi poglądami…

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POBIERZ E-BOOK

To błąd, drodzy Panowie. Trzeba czasem schować dumę do kieszeni i okazać zrozumienie i pomoc! Każdemu człowiekowi zdarzają się trudne chwile w życiu, pomóż jej, a nie będzie miała wątpliwości, czy Ci na niej zależy…

Sposób 4. Okazuj jej odpowiednio dużo zainteresowania.

Niestety… Lub stety! Kobietom trzeba poświęcać uwagę! Jeżeli to zaniedbałeś i wolałeś pójść z kumplami na piwo, zamiast poświęcić czas swojej dziewczynie, to zrobiłeś ogromny błąd. Jeżeli przez ten mały (a tak naprawdę ogromny) błąd zostawiła Cię… To sprawdź nasz ebook o tym jak odzyskać dziewczynę i spraw, by wróciła do Ciebie.

Oczywiście – możesz grać na konsoli, możesz iść z kolegami na browara – nikt Ci nie broni! Ale w tym wszystkim musisz znaleźć czas dla swojej wybranki. Jeśli będzie miała w Tobie oparcie na każdym kroku i będzie widziała, że lubisz z nią spędzać czas – napewno nie przyjdą jej do głowy myśli, że Ci na niej nie zależy lub, że nie chcesz wiązać z nią przyszłości.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba? Konkretne porady

Jak pokazać dziewczynie, że mi się podoba

Jak pokazać dziewczynie, że mi się podoba?

Pamiętaj, że jeśli znasz dziewczynę krótko, to nie możesz od razu pokazać jej, że Ci się podoba. Dlaczego?

Prosta sprawa – ponieważ nie będziesz dla niej żadnym wyzwaniem, a o to w tym wszystkim chodzi. Jeżeli pokażesz jej, że jesteś na wyciągnięcie ręki, że wystarczy jej jedno słowo i od razu do niej biegniesz – to błąd, szybko ją odtrącisz od siebie. Wtedy Twoim jedynym zmartwieniem może być to, jak się odkochać i o niej zapomnieć.

Jeśli jednak znacie się już dłuższy czas, zdążyliście się poznać i zakolegować i zastanawiasz się jak pokazać dziewczynie, że Ci się podoba to powinieneś stopniowo zbliżać się do niej, to znaczy:

  • Proponować wyjście do kina
  • Proponować wspólny spacer
  • Częściej się z nią widywać
  • Odprowadzać do domu

Prócz tego istnieje wiele różnych form pokazania jej, że Ci się podoba, takie jak:

  • Uważaj na siebie
  • Jedź ostrożnie
  • Wyśpij się

i wiele innych tak naprawdę, wszystko zależy od Twojej wyobraźni, życzę Ci powodzenia!

Jak pokazać dziewczynie że jestem nią zainteresowany

Podsumowanie

To już końcówka tego wpisu! Mam nadzieję, że pomogłem Ci w jakiś sposób odpowiedzieć na Twoje pytanie ,,Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy”.  W skrócie całego wpisu najważniejszymi aspektami jest, byś poświęcał jej wystarczająco czasu w realnym życiu, ale i rozmawiał z nią przez telefon, smsował.

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POBIERZ E-BOOK

Ponad to musisz się z nią zaprzyjaźnić, ponieważ związek to również przyjaźń, dobrze by było, byś oświadczył się w odpowiednim dla waszego życia momencie, ale jeszcze wcześniej poznał ją z Twoimi rodzicami.

To wszystko sprawi, że nie będzie miała wątpliwości, czy Ci na niej zależy, czy też nie. Powodzenia! W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

4.9/5 - (32 votes)