Jak poderwać dziewczynę

Jak poderwać dziewczyne? Sprawdzone zasady

Odwieczne pytanie… Czyli Jak poderwać dziewczynę? Na to pytanie nie jest tak łatwo odpowiedzieć, bo jak wszyscy wiemy – każda dziewczyna jest inna. Jednak są pewne zasady, które działają w prawie każdej sytuacji. Są to fundamentalne zasady, których po prostu powinien trzymać się każdy facet, gdy jakaś dziewczyna wpadła mu w oko i chce ją uwieźć.

Często chcemy poderwać dziewczynę, gdy jesteśmy świeżo po rozstaniu i zastanawiamy się jak się odkochać. Mogę Cię zapewnić, że nie ma lepszej metody na odkochanie się od znalezienia nowej partnerki, a więc zapraszam do dalszej części artykułu!

Jeżeli zastanawiasz się:

 • Jak poderwać dziewczynę przez Internet
 • Jak poderwać dziewczynę w szkole
 • Jak poderwać dziewczynę przez fb
 • Jak poderwać dziewczynę która nie jest Tobą zainteresowana

To ten wpis jest stworzony dla Ciebie i moim obiektywnym zdaniem – powinieneś go przeczytać w całości, zanim zaczniesz podrywać dziewczynę, która Ci się podoba.

Jeżeli jednak chcesz uwieźć swoją byłą dziewczynę, czyli po prostu ją odzyskać to przygotowałem dla Ciebie osobny wpis na ten temat, który opisuje Jak odzyskać byłą dziewczynę.

Ale zacznijmy może najpierw od tego jak poderwać dziewczyny i gdzie my – faceci to robimy najczęściej? Jest to dosyć smutna sprawa, ale w większości przypadków próbujemy to zrobić na portalach randkowych. Hola hola – ja nie twierdzę, że portale randkowe są złe. Absolutnie! Twierdzę nawet, że to fajne miejsce do poznania ciekawej osoby.

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POBIERZ E-BOOK

Jednak w tym wszystkim nie możemy zapominać o realnym świecie. O tym, że możemy po prostu zagadać co dziewczyny na żywo, zapytać co u niej, jak się nazywa. Wiem, że na początku może to być krępujące, ale wierzysz mi, czy nie – każda Twoja koleżanka potwierdzi to, że kobiety uwielbiają facetów, którzy nie boją się podejść i zagadać twarzą w twarz. Dlaczego? Bo jest to męskie.

Zresztą sam się zastanów. Jak to wygląda, gdy chcesz zagadać do dziewczyny z klasy i zamiast zrobić to na przerwie lub po lekcjach, to robisz to na Facebooku? No właśnie – niezbyt męskie. Poznawanie dziewczyn przez Internet lub na Facebooku nie jest złe, lecz jeśli masz możliwość, by zrobić to na żywo – to zawsze będzie to lepsza opcja. Ale o tym jak zagadać do dziewczyny na fb lub ogólnie – w Internecie przejdziemy w dalszej części wpisu.

Jak poderwać dziewczyne? Sprawdzone sposoby

Fundamentalne zasady w podrywaniu dziewczyn

No dobra. Czas przejść do wspomnianych wcześniej podstawowych zasad, których powinniśmy się trzymać jeśli chcemy uwieźć dziewczynę.

Zasada 1. Nie bądź zbyt bezpośredni.

Jest to dość ważna zasada, nie bez powodu umieszczam ją tutaj na pierwszej pozycji. Co mam myśli pisząc, byś nie był zbyt bezpośredni? Chodzi mi o to, że nie możesz dziewczynie, którą ledwo znasz powiedzieć, że:

 • Podoba Ci się
 • Zakochałeś się w niej
 • Zależy Ci na niej
 • Liczysz na coś więcej

Dlaczego – zapytasz? Słuchaj. Od wieków mówi się, że szczerość to podstawa. To prawda, lecz nie do końca jeśli chodzi o podryw dziewczyn. Jeżeli na starcie wyznasz swoje intencje to cała “chemia” między wami się ulotni. Nie będzie już tej “tajemniczości”, która jest bardzo ważna w początkowym etapie znajomości.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak zainteresować sobą dziewczynę?

Przestaniesz być dla niej wyzwaniem, bo będzie wiedziała, że ma Cię już w garści. Najprawdopodobniej nie będzie chciała się już widywać i rozmawiać z Tobą. Pamiętaj, że nie możesz przesadnie pokazywać dziewczynie, że jesteś nią zainteresowany. Ona również musi się postarać i wyjść z inicjatywą.

Zasada 2. Nie bądź przesadnie miłym.

Bycie miłym jest dobre, ale trzeba ustalić pewne granice. Pamiętaj, że nie możesz zgadzać się na wszystko, co zaproponuje kobieta, którą jesteś zainteresowany. Sprawisz wrażenie ciepłej kluchy, której co się nie powie, to zaraz pobiegnie to zrobić.

Nie twierdzę, że powinieneś udawać niedostępnego, ale pamiętaj, by zachować zdrową rozwagę. Kobiety nie lubią przesadnie miłych facetów, bo sprawiają wrażenie nudnych i prawdopodobnie zamiast zdobyć dziewczynę, to sprawisz, że wylądujesz w “Friendzone”.

Jak zatem powinna wyglądać wasza rozmowa? Jest takie powiedzenie “kto się czubi, ten się lubi”. Pamiętaj, by być przede wszystkim sobą, jednak warto wprowadzić do rozmowy elementy docinki drugiej osobie. W ten sposób możesz bardzo łatwo trochę rozluźnić atmosferę i pośmiać się z samych was.

W rozmowie również nie powinno zabraknąć żartów. Nie mówię, że musisz zaraz wszystkich tekstów z Internetu na pamięć się uczyć – nie tędy droga. Mówię tutaj o żartowaniu bardziej z samych siebie. Każdy powinien mieć odpowiedni dystans. Zażartowanie z siebie samego na pewno nie zaszkodzi, a pokażesz, że ten dystans posiadasz i staniesz się zdecydowanie atrakcyjniejszym.

Fundamentalne zasady w podrywaniu dziewczyn

 

Zasada 3. Zadbaj o siebie – swój wygląd, styl ubioru.

Niezwykle ważna zasada, z racji tego, że tym jak wyglądasz, jak się ubierasz i czy jesteś zadbany, stwarzasz sobie pierwsze – najważniejsze wrażenie. Po tym dziewczyna będzie w stanie wstępnie Cię ocenić – to jaki jesteś i czy dbasz o higienę, chociażby nawet.

Pamiętaj, że nie chodzi mi tutaj o to, by ubierać się w markowe ubrania – absolutnie. Szczerze? Nawet bym to odradzał. Przecież nie szukasz kobiety, która patrzy na pieniądze, a wartościowej kobiety – zgadłem? Można się ubrać stylowo i atrakcyjnie ubierając zwykłe, najzwyklejsze “Basic” ubrania z sieci typu Cropp i inne.

Ważne tutaj jest również to, czy dbasz ogólnie o sobie – to znaczy:

 • Regularnie się golisz lub pielęgnujesz/podcinasz swój zarost
 • Stosujesz dezodoranty
 • Stosujesz perfumy
 • Nosisz czyste ubrania
 • Dbasz o fryzurę
 • Dbasz o cerę

Moim zdaniem każdy punkt z powyższej listy jest niezwykle ważny. Nie uda Ci się uwieźć żadnej kobiety, jeśli będziesz nieprzyjemnie pachniał, czy ubierał się w kilkudniowe, brudne ubrania. Dlatego pamiętaj, by dbać o takie “szczegóły”.

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POBIERZ E-BOOK

Zasada 4. Pewność siebie kluczem do osiągnięcia sukcesu.

Pewność siebie to jedna z ważniejszych cech każdego człowieka. Dzięki asertywności nie tylko możesz w łatwy sposób oczarować dziewczynę, którą chcesz zdobyć, ale też łatwiej znajdziesz pracę, czy klientów do swojej firmy. No ale do rzeczy. Jak pewność siebie ma się do podrywu?

A no ma się i to bardzo. Jest pewna grupa dziewczyn, której się podoba, gdy chłopak jest spięty/denerwuje się, próbując zagadać do kobiety. Jednak w zdecydowanej większości przypadków to nie będzie dobra cecha. Pokażesz już na starcie, że jesteś zainteresowany daną dziewczyną, bo przecież w innym wypadku nie przejmowałbyś się tak bardzo, co pomyśli lub jak zareaguje na to co powiesz. A więc na starcie prawdopodobnie przestaniesz być wyzwaniem dla tej osoby.

Dlatego tak ważna jest pewność siebie, pewność w tym, co mówisz i jak się zachowujesz. Nie możesz bać się czegoś powiedzieć lub czegoś zrobić. Zdaje sobie sprawę, że to nie jest proste i pewność siebie, poczucie własnej wartości wypracowuje się bardzo długo, jednak nie jest to niemożliwe.

Jak dotyk może Ci pomóc poderwać dziewczynę?

Dotyk – bardzo ważna i niezwykle skuteczna metoda na poderwanie kobiety, a raczej po prostu jeden z elementów całej tej “układanki”. Jeżeli chcesz z dziewczyną, którą podrywasz nawiązać więź (a chcesz – skoro chcesz ją zdobyć, prawda?) to MUSISZ ją dotykać. Jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi – dotyk bardzo oddziałuje na relacje damsko-męskie. Nie chodzi mi tutaj o taki dotyk, o jakim myślisz :).

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak zaprosić dziewczynę na kawę lub randkę?

Chodzi mi o zwykły, koleżeński dotyk, nawet podczas przytulania, czy wygłupiania się. Jest on niezwykle istotny, ponieważ bez dotyku nigdy nie dojdzie między wami do intymnej sytuacji, nigdy nie zbliżysz się do osoby, do której de facto chcesz się zbliżyć.

Dlaczego dotyk jest tak ważny?

 • Stworzysz lepszą więź emocjonalną między wami
 • Ograniczysz stres po obu stronach
 • Stworzysz poczucie bezpieczeństwa i bliskości

Wierz mi, że sam dotyk – w odpowiednim momencie i odpowiedni sposób mogą sprawić, że dziewczyna będzie Tobą zainteresowana i sama będzie chciała się z Tobą częściej spotykać, bo poczuje pewną emocjonalną więź. Trzeba jednak pamiętać, że tylko prawdziwy mężczyzna będzie wiedział; jak zrobić to dobrze.

Jak poderwać dziewczynę przez Internet?

Jeżeli jednak boisz się spróbować podejść i do dziewczyny na żywo lub nie masz takiej możliwości, bo mieszka dużo dalej od Ciebie lub po prostu poznałeś ją przez Internet, to śmiało możesz próbować zainteresować ją sobą w Internecie.

Pamiętaj jednak o pewności siebie w rozmowie. Dodatkowo zabezpiecz swoje dane osobowe i pod żadnym pozorem nie wysyłaj ich osobie, której nie znasz w realu.

Moim zdaniem podryw w Internecie będzie duzo trudniejszy, niż na żywo. Dlaczego?

Jak poderwać dziewczyne przez Internet

Z bardzo prostych i w miarę logicznych powodów. Przez Internet posiadasz najzwyczajniej w świecie większą “konkurencję”. To znaczy mniej więcej tyle, że takich jak Ty prawdopodobnie pisze do niej codziennie przynajmniej kilka, jeśli nie kilkunastu chłopaków.

Jeżeli chcesz zdobyć dziewczynę przez Internet, to zdecydowanie musisz się czymś wyróżnić. W innym wypadku prawdopodobnie nawet Ci nie odpisze na Twoją wiadomość. Dlatego zastanów się, co możesz zrobić wyjątkowego, by to właśnie Tobie odpisała i z Tobą zaczęła rozmowę.

Moim zdaniem jest to niezwykle trudne, lecz nie niemożliwe. Dodatkowo pamiętaj o zabezpieczeniu swoich danych osobowych, rozmawiając z kimś w Internecie.

Zastosuj 5 podstawowych zasad przy podrywaniu przez Internet:

1. Naucz się rozmawiać o wszystkim i o niczym

To znaczy tyle, że musisz potrafić nawiązać rozmowę dosłownie w każdym temacie. Oczywiście nie należy prowadzić monologu. Jeśli widzisz, że dziewczyna, którą jesteś zainteresowany, odpisuje Ci jednym, czy dwoma słowami to raczej nic z tego nie będzie. Jednak warto wtedy zapytać, czy wszystko jest ok, bo każdy może mieć gorszy dzień i nie jest to powód do poddawania się.

2. Nie zaczynaj pierwszej rozmowy od “Hej, co tam”

Zaczynając pierwszą rozmowę od

 • Hej, co tam
 • Hej, co robisz
 • Co słychać?

Zdecydowanie nie poderwiesz dziewczyny. Powiem więcej – prawdopodobnie Ci nie odpisze. Wiesz, ile takich wiadomości dziennie dostaje przeciętna dziewczyna? Zapytaj swoich koleżanek. Znam przypadki, gdzie niektóre dziewczyny dostają KILKADZIESIĄT takich wiadomości każdego dnia.

Jeśli również tak zaczniesz pierwszą rozmowę – nie oczekuj na to, że ona Ci odpisze. Dlatego musisz wykazać się jako prawdziwy mężczyzna i wyróżnić się na tle innych!

3. Zadbaj o dobry wizerunek

Zadbaj o dobre i wyraźne zdjęcie profilowe pokazujące Twoją twarz, ale i całe ciało. Jak wspomniałem we wcześniejszych punktach – najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Jeżeli będziesz miał dobre zdjęcie i dziewczyna zauważy, że dbasz o odpowiedni zapach, o to jak wyglądasz – zdobędziesz przewagę nad innymi.

4. Rozmawiaj o jej zainteresowaniach

Jeżeli będziesz podejmował rozmowę o jej zainteresowaniach, będziesz zadawał pytania i będziesz się interesował tym co ona – prawdopodobnie na 99% ta relacje przetrwa i będziesz miał okazję zainteresować ją swoją osobą.

Każdy człowiek, nie tylko kobiety lubi, gdy ktoś podziela jego pasję, a w szczególności właśnie dziewczyny. Jeżeli okaże się, że macie wspólne zainteresowania to złapiecie dodatkowe tematy do rozmowy, a z doświadczenia wiem, że takie rozmowy mogą trwać naprawdę bardzo długo.

I przede wszystkim sprawią, że dziewczyna będzie chciała z Tobą rozmawiać i sama nawiązywać kontakt w późniejszym etapie.

5. Nie opisuj siebie już w pierwszej wiadomości

Nie zdradzaj całego swojego charakteru i poglądów już w pierwszej wiadomości. Przestaniesz być obiektem zainteresowania, nie będziesz już taki “ciekawy”. Jest to częsty błąd, który sam popełniałem w przeszłości.

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POBIERZ E-BOOK

Jak poderwać dziewczynę na Fb?

Sprawa będzie dużo prostsza, jeżeli macie wspólnych znajomych. Jeśli macie wspólną koleżankę lub kolegę, możesz dyskretnie poprosić go/ją o to, by kilka dni wcześniej zaczęła o Tobie rozmawiać z dziewczyną, którą chcesz uwieźć.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak poznać dziewczynę na żywo lub przez Internet

Oczywiście nie można tutaj przesadzić i nagle zacząć mówić, jaki jesteś cudowny i atrakcyjny, bo gdy nagle dzień później do niej napiszesz – będzie to dosyć podejrzane. Ale warto, by taka osoba od czasu do czasu wspomniała, że niedawno Cię poznała i wydajesz się być sympatyczny.

Na pewno pomoże Ci to w sprawieniu lepszego pierwszego wrażenia, które jak już wszyscy wiemy, jest bardzo ważne.

Moje pomysły na nawiązanie pierwszego kontaktu na FB:

 • Polub i skomentuj jej zdjęcie na facebooku
 • Zapytaj, czy przypadkiem nie uczęszcza do Twojej szkoły/mieszka blisko Ciebie, bo wydaje Ci się znajoma
 • Zapytaj wprost, czy ma ochotę się poznać
 • Zapytaj o waszego wspólnego znajomego/znajomą

To tylko kilka przykładów. Takich przykładów można wymyślić bardzo dużo, zależnie od sytuacji. Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy, to odezwij się proszę na kontakt@swiatfacetow.pl a spróbuję Ci pomóc :).

Jak poderwać dziewczynę w szkole?

Kolejny punkt i kolejne kilka zasad w podrywaniu, tym razem w szkole. Trzeba pamiętać, że niewiele różni się to od normalnego podrywu, jednak w szkole trzeba mimo wszystko zachować większy dystans i cały podryw rozłożyć delikatnie w czasie.

Jak poderwać dziewczyne w szkole

1. Najpierw się zaprzyjaźnij

Nie podrywaj od razu dziewczyny, która Ci się podoba. Prawdopodobnie spotkasz się z odrzuceniem. Najpierw musisz się z nią zaprzyjaźnić, zbudować pewną relację.

Ponadto trzeba pamiętać, że dziewczyny spotkanej na ulicy prawdopodobnie już więcej nie zobaczysz (jeśli spotkasz się z odrzuceniem), a koleżankę ze szkoły będziesz jeszcze widywał przez X lat. Dlatego warto podejść do tego z pewnym dystansem.

2. Bądź pomocny i przyjacielski

W ten sposób bardzo łatwo możesz stać się lubiany i doceniany. Dziewczyny chętnie będą chciały z Tobą rozmawiać i nawiązywać kontakt, a gdy przyjdzie odpowiedni moment – będą chciały tworzyć z Tobą wyjątkową relację.

Pamiętaj, że jeśli będziesz lubiany przez więcej dziewczyn – staniesz się większym wyzwaniem i potencjalnym “celem”, a co za tym idzie – łatwiej będziesz mógł zdobyć kobietę, którą masz na oku.

3. Bądź dojrzalszy niż koledzy z klasy lub inni rówieśnicy

Zależy od szkoły – czy to jest podstawówka, czy szkoła średnia, czy studia. Jednak w większości przypadków (szkoły podstawowe i średnie) rówieśnicy zazwyczaj próbują się popisywać, zgrywać bohaterów i “maczo”.

Oznacza to mniej więcej tyle, że robią różne dziwne rzeczy na pokaz i wydurniają się na tle klasy. Mogą spotkać się z pewną “aprobatą”, ale tylko ze względu na to, że będą po prostu zabawni. Ale na pewno nie będą poważnie traktowani.

Dlatego bądź dojrzalszy od nich i nie popieraj takiego zachowania. Nie znaczy to, że masz być cichutki i milutki, ale po prostu zachowuj się doroślej.

4. Wyrażaj swoje zdanie i opinie na dany temat

Nie ukrywaj tego, co myślisz na dany temat. Jest wiele takich ludzi, którzy jedyne co robią, to przytakują innym i podzielają czyjeś zdanie. To spory błąd. W niektórych przypadkach możesz się spotkać z tym że ktoś będzie Cię bardziej lubił, jednak z reguły nie są to cenne znajomości.

Zdecydowanie bardziej się opłaca wyrażać swoje zdanie i po prostu posiadanie tego zdania. Zgadzanie się ze wszystkim i z każdym nie wpłynie pozytywnie na Twój podryw koleżanki z klasy, czy po prostu ze szkoły.

Jak poderwać dziewczynę, która nie jest Tobą zainteresowana?

Musisz przede wszystkim sprawić, by po prostu była Tobą zainteresowana. Musisz zwiększyć swoją atrakcyjność i sprawić, abyś był dla niej wyzwaniem. Opisałem to krok po kroku w moim ebooku, który możesz zakupić TUTAJ. I serdecznie zachęcam, bo warto. Ponadto zapraszam do mojego wpisu na temat Jak zainteresować sobą dziewczynę.

Jak poderwać dziewczyne, która nie jest Tobą zainteresowana

Podsumowanie

To już koniec tego wpisu, w podsumowaniu mogę ująć do bardzo prostym zdaniem. Podryw jest dla każdego i każdy może zdobyć upragnioną dziewczynę. Potrzebna jest tylko odpowiednia technika i wiedza, którą możesz nabyć kupując mojego ebooka w bardzo niskiej cenie (często promocyjnej). To tyle na dziś, dzięki, że wytrwałeś do końca wpisu i zapraszam Cię do innych moich wpisów. Jeżeli masz jakieś pytania, to śmiało pisz do mnie na maila i spróbuję Ci pomóc!

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POBIERZ E-BOOK

4.9/5 - (32 votes)