SwiatFacetow.pl

JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ

Spodobała Ci się koleżanka, zakochałeś się, lub po prostu potrzebujesz drugiej połówki, lecz nie wiesz jak ją poderwać? Koniecznie przeczytaj mój ebook i naucz się KROK PO KROKU jak poderwać dziewczynę

Czego się dowiesz w ebooku?

Opinie kupujących

Co realnie otrzymujesz kupując ebooka?

Kompleksową instrukcję

Gotowe instrukcje i wskazówki jak poderwać dziewczynę i sprawić, by się w Tobie zakochała

Gwarancję satysfakcji

Jeżeli uznasz, że niczego nowego się nie nauczyłeś i nie jesteś zadowolony to zwrócę Ci pieniądze

Najwyższą jakość

Ebook został napisany na podstawie wie 7 letniej wiedzy komercyjnej o relacjach ludzkich, w tym szczególnie damsko-męskich

Ostatnie 2 sztuki w promocyjnej cenie

169zł tylko 24,99zł!

Do końca promocji pozostało:

Godzin
Minut
Sekund
Jak poderwać dziewczynę okładka

Najczęściej zadawane pytania

Aby zakupić ebooka należy TUTAJ wprowadzić adres email, zaznaczyć wszystkie checkboxy i kliknąć “KUP TERAZ”, następnie wybrać dogodny sposób płatności (przelew/blik/paypal) i dokonać płatności.

W ebooku opisałem najskuteczniejsze metody na odzyskanie byłej dziewczyny, które sprawdzają się w większości przypadków, jednak należy pamiętać, że nigdy nie ma 100% pewności na odzyskanie dziewczyny, ponieważ każda sytuacja jest inna, jednak kupując ebooka zwiększasz szansę na odzyskanie dziewczyny do maksimum.

Ebook jest wysyłany natychmiast do wysłaniu pieniędzy, nie trwa to dłużej niż kilka minut.

Tak, oczywiście, skontaktuj się po przez email kontakt@swiatfacetow.pl i jeśli opiszesz mi sytuację – doradzę Ci co możesz zrobić i jak odzyskać byłą.

Ponieważ ludzie bardziej doceniają wiedzę za którą zapłacą – jeśli dałbym tą wiedzę za darmo – prawdopodobnie nawet do końca byś nie przeczytał ebooka. Ponad to wiedza zawarta w ebooka jest warta znacznie więcej niż 59zł w promocyjnej cenie, a nawet 149zł w regularnej cenie.

Copyright © 2020 SwiatFacetow.pl

Regulamin Polityka Prywatności