jak poderwac chlopaka

Jak poderwać chłopaka? Najlepsze metody

Od pewnego czasu jesteś zainteresowana kimś z Twojego otoczenia i zastanawiasz się, jak poderwać chłopaka? A może masz ochotę wyjść z inicjatywą i pierwsza rozpocząć przyjemną rozmowę, która może skończyć się udaną randką? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałaś twierdząco, to warto, abyś dowiedziała się, w jaki sposób zwrócić na siebie uwagę wybranka. Stare porzekadło głosi, że do odważnych świat należy. Nie warto zatem tracić nadarzającej się okazji, ponieważ może być to szansa na poznanie wartościowego partnera, z którym w przyszłości stworzysz harmonijny, szczęśliwy związek.

Jak poderwać chłopaka? Portale społecznościowe– świetne miejsce, nie tylko dla nieśmiałych

Jesteś osobą, której brakuje pewności siebie, a może lubisz spędzać czas na wirtualnych pogawędkach, które w przyszłości mogą przekształcić się w udane spotkanie w realu? Zastanawiasz się, jak poderwać chłopaka online? Nie wahaj się ani chwili i skorzystaj z rewelacyjnego miejsca, w którym można poznać nie tylko potencjalnego partnera. Portale społecznościowe to współczesne okno na świat  i okazja do znalezienia nowego znajomego, a nawet przyjaciela na całe życie. Internetowe pogawędki cieszą się ogromnym zainteresowaniem, nie tylko wśród samotników i osób o naturze introwertyka. Coraz więcej młodych ludzi właśnie w taki sposób nawiązuje trwałe i wartościowe relacje.

 

Podrywanie chłopaka na wybranym przez siebie portalu internetowym może być świetną okazją do nawiązania dłuższej relacji. Wirtualna rozmowa to szansa na wymianę swoich poglądów i poznanie drugiej osoby. Pamiętaj jednak, aby nie przedłużać zbytnio internetowej konwersacji, ponieważ w ten sposób możesz niepotrzebne karmić się złudzeniami. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest nawiązanie i zbudowanie interesującej relacji internetowej, a potem szybie przeniesienie jej do świata rzeczywistego. Tylko wówczas masz szansę skonfrontować wirtualne wyobrażenie o danym chłopaku z tym, co prezentuje on w realu.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak przestać kochać kogoś na kim nam zależy?

Żelazne zasady nawiązywania internetowych znajomości 

Jeśli zastanawiasz się. jak poderwać chłopaka na portalu randkowym, musisz pamiętać o kilku podstawowych zasadach:

  • bądź tajemnicza- tylko wówczas Twój męski obiekt westchnień będzie chciał zamienić internetową konwersację w randkę w realu. Zafascynowanie drugą osobą polega na potrzebie jej poznania. Jeśli odsłonisz wszystkie karty od razu, Twój potencjalny chłopak może nie być zainteresowany dalszym kontynuowaniem znajomości,
  • znajdź wspólne pasje i tematy do rozmowy- pamiętaj o tym, że najlepszym sposobem na to, jak poderwać chłopaka, są ciekawie prowadzone rozmowy. Nie mogą one nudzić i zniechęcać do dalszego kontynuowania znajomości,
  • prowadź miłe i ciekawe pogawędki- przyjemne rozmowy na różne tematy mogą być świetnym wstępem do spotkania na żywo,
  • nie naciskaj na pierwszą randkę – nie proponuj spotkania zaledwie po kilku wymienionych zdaniach,
  • pamiętaj, że mężczyźni to urodzeni zdobywcy- pozwól mu poczuć się, jak samiec alfa i spraw, aby Twoje podrywanie chłopaka przez internet przebiegało w taki sposób, aby nie miał on wrażenia, że to Ty kierujesz jego postępowaniem,

Stosując się do powyższych rad możesz umówić się na interesujące spotkanie, które z pewnością na długo zapadnie w Twojej pamięci.

Jak Odzyskać Faceta

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać faceta i sprawić, by było jak dawniej

POBIERZ E-BOOK

Pomoc znajomych zawsze się przyda 

Od dawna zwracasz uwagę na sympatycznego chłopaka z Twojej grupy uczelnianej, a może jesteś zainteresowana nowym uczniem, który pojawił się w Twojej szkole? Jeśli zastanawiasz się, jak poderwać chłopaka, na widok którego Twoje serce zaczyna bić mocniej, skorzystaj z pomocy Waszych wspólnych znajomych. Możesz poprosić ich o zorganizowanie domówki lub weekendowy wypad do klubu. To świetna okazja, aby grono Twoich znajomych zaaranżowało Twoje pierwsze spotkanie z obiektem Twoich westchnień. Dzięki ich wsparciu możesz nawiązać pierwszy kontakt z chłopakiem, który wydaje Ci się interesującą osobą. Domowe party lub niezobowiązujące wyjście na kawę lub shake’a, to możliwość nawiązania pierwszego – tak ważnego kontaktu.  W trakcie udanej zabawy w klubie możesz porozmawiać z obiektem swoich zainteresowań, jak również zaprezentować mu się z najlepszej strony.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Brak kontaktu po rozstaniu. Jak stosować w praktyce?

 

Pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego też zadbaj o atrakcyjny wygląd zewnętrzny, jak również dobre maniery. Bądź wesoła, uśmiechnięta i pozwól drugiej osobie na swobodny, bezstresowy kontakt. Tylko wówczas macie szansę na nawiązanie ciekawej relacji i lepsze poznanie się nawzajem. Podrywanie chłopaka w gronie znajomych to także świetna okazja do tego, aby nie czuć się zbyt skrępowaną, wychodząc z tego typu inicjatywą.

Zawsze bądź sobą

Gorączkowo poszukujesz informacji na temat tego, jak poderwać chłopaka, ponieważ wszystkie dotychczasowe metody zawiodły? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, to powinnaś przeanalizować, jakie błędy popełniasz w nawiązywaniu pierwszego kontaktu. Pamiętaj o tym, że kreowanie siebie na kogoś, kim nie jesteś i odgrywanie ról, nie jest dobrym sposobem na podrywanie chłopaka. Udawanie innej osoby zmęczy Cię i sprawi, że będziesz czuła się sfrustrowana. Aby zdobyć czyjeś zainteresowanie- bądź sobą! Tylko wówczas będziesz miała szansę przekonać się, czy obiekt Twoich westchnień jest zainteresowany Tobą czy też wykreowanym przez Ciebie wizerunkiem.

Nie wiesz, jak poderwać chłopaka? Pamiętaj o podstawowej zasadzie. Osoby szczere, które nie mają ukrytych intencji, pragną poznawać ludzi podobnych do siebie. Posługiwanie się kłamstwem czy też wyimaginowanymi historiami na swój temat, nie jest dobrym rozwiązaniem. Jeśli brakuje Ci pewności siebie, postaw na mocne strony Twojej osobowości i zaprezentuj się, z jak najlepszej. Jeśli obiekt Twoich westchnień to osoba, która na co dzień przebywa w Twoim otoczeniu, możesz dowiedzieć się, jakie ma pasje i zainteresowania. To świetny wstęp do rozpoczęcia konwersacji, która może zakończyć się zaproszeniem na randkę, niekoniecznie tylko z Twojej strony.

Brak reakcji – nie trać cennego czasu

Zastanawiasz się jak poderwać chłopaka, który olśnił Cię swoim wyglądem zewnętrznym lub urzekającym usposobieniem? Wykorzystaj swój urok osobisty i spróbuj nawiązać pierwszy kontakt. Pamiętaj o tym, że nie każde podrywanie chłopaka, którym jesteś w danej chwili zainteresowana, zakończy się sukcesem. Bywa, że druga strona nie zareaguje na Twoje zaczepki lub też nie będzie zainteresowana dalszym kontynuowaniem znajomości. Zamiast zastanawiać się, jak poderwać chłopaka, który nie zwraca na Ciebie uwagi, lepiej skup się na poszukiwaniu nowych, interesujących znajomości.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Czy narcyz wraca? Sprawdzone porady

Pamiętaj o tym, że tracenie cennego czasu nie ma żadnego sensu. Nie da się nikogo zmusić do uczuć. Może okazać się, że obiekt Twoich zainteresowań może być w związku bądź też w ogóle nie zwracać uwagi na Twoją osobę. Nic straconego!  Pamiętaj, że życie toczy się dalej, a Ty masz wiele okazji do tego, aby poznać nowych, potencjalnych partnerów do związku. Potraktuj podrywanie chłopaka jako okazję do niewinnego flirtu, który sprawi, że poczujesz się kobieco i zmysłowo.

Poznając metody na to, jak poderwać chłopaka, możesz nauczyć się wchodzić w nowe relacje, jak również poznawać fascynujące osoby. Pamiętaj o tym, że nawet niezobowiązujący flirt czy ciekawa rozmowa w Internecie, mogą z czasem przekształcić się w trwały związek. Dlatego też wykorzystaj każdą nadarzającą się okazję na poderwanie chłopaka, który wydaje Ci się atrakcyjny i interesujący.