jak olać faceta żeby zaczął tęsknic

Jak olać faceta, żeby zaczęło mu zależeć?

Jeszcze parę randek temu wszystko wyglądało inaczej. Teraz czujesz coś zupełnie innego, czujesz, że już mu na Tobie nie zależy… Weź pod uwagę fakt, że mężczyźni mają dziwny zwyczaj i słabo okazują swoje uczucia. Zastanawiasz się, jak olać faceta, żeby zaczęło mu zależeć? Przeczytaj ten artykuł do końca.

Myślą, że wszystko załatwi tak zwane pierwsze wrażenie, ale co dalej? Jeśli czujesz, że przestało mu zależeć, a Ty zaangażowałaś się na tyle, że chcesz czegoś więcej, to mam prostą radę – olej go.

Wiem, że nie tego teraz potrzebujesz, ale uwierz, że to pokaże mu, że musi na nowo zabiegać o Twoje względy i zainteresowanie. Inaczej prawdopodobnie straci miłość swojego życia. Sprawdź, co zrobić, jak olać faceta, żeby zaczęło mu zależeć – oto kilka moich wskazówek.

Nie pisz, nie dzwoń, nie biegaj

Facet to zdobywca. Skoro chcesz go olać, to nie możesz mu za bardzo ułatwić zabawy w kotka i myszkę. Ucieknij i schroń się na chwilę.

Niech się chłopak natrudzi. Nie wysyłaj mu kilkudziesięciu esemesów, nie wydzwaniaj do niego ciągle i nie biegaj za nim. Wszystko stopniowo, ale jeszcze nie teraz. Jeśli chcesz zyskać w jego oczach, to uwierz, że mężczyzna nie lubi łatwych zdobyczy.

Zadbaj o swój wygląd na wypadach ze znajomymi

Spryt to podstawa, a przecież nie od dziś wiadomo, że mężczyźni, to wzrokowcy. Wykorzystaj tę wiedzę, wybierając się ze znajomymi na drinka do baru, czy do restauracji.

Warto wtedy pomyśleć o seksownej sukience, oczywiście takiej, w której będzie Ci wygodnie. Nie wszystko musisz robić pod niego – nie zawsze go spotkasz. Fryzura i make-up to kwestia indywidualna, jeśli nie masz zdolności w tych dziedzinach, to nic na siłę.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Rozstanie z kochanką. Jak sobie z tym poradzić? 4 metody

Moja rada – facetów bardziej pociągają rozpuszczone włosy i delikatny, naturalny make-up. Na pewno zabłyśniesz, nawet jeśli będziesz siedziała przy zwykłym drinku!

Jak Odzyskać Faceta

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać faceta i sprawić, by było jak dawniej

POBIERZ E-BOOK

Bądź dalej tajemnicza

Trochę już się znacie. Coś tam o Tobie wie, ale czy nie za dużo? Może właśnie dlatego teraz zastanawiasz się, jak olać faceta, żeby zaczęło mu zależeć, bo na początku znajomości za szybko sprzedałaś mu dużo informacji z życiorysu.

Pozwól mu poznawać się kawałek po kawałku, nic na siłę. Samce alfa często się tego boją, tej odpowiedzialności, tych kobiecych wyznań. Jak już wiesz, co być może zrobiłaś nie tak, to teraz powolutku do przodu, kroczek po kroczku. Jak zapyta, to odpowiedz.

Jak jest ciekawy, to opowiedz. Bez pośpiechu, bo jeśli to jest ten jedyny, to macie przed sobą całe życie, żeby poznać swoje najskrytsze zakamarki przeszłości.

Uśmiechaj się i żartuj

Nie ma piękniejszego makijażu na twarzy kobiety niż jej własny uśmiech. Może on sprawić, że druga osoba pomyśli „O, jest on dzięki mnie!” lub „O, ciekawe kto pojawił się w jej życiu, że się tak uśmiecha…”. Sama musisz zdecydować, jak zareaguje facet, z którym się spotykasz.

Przeanalizujmy obie te sytuacje.

Pierwsza z nich jest dobra. Każda kobieta marzy, żeby mężczyzna tak zareagował. Jednak, jeśli zastanawiasz się, jak olać faceta, żeby zaczęło mu zależeć, to nie jest to dobry kierunek.

Pomyśli on, że skoro widzi uśmiech, to nic więcej nie musi robić. Kupi pewnie jeszcze kwiatka, w najlepszym wypadku zaprosi za jakiś czas do restauracji i dobra passa się skończy.

Na tym Ci zależy? Czy na pielęgnowaniu przyszłego związku przez najbliższe kilka lub kilkanaście lat?

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Czy powrót po rozwodzie ma sens?

Natomiast druga reakcja, ta trochę z serii jestem zazdrosny, wymyślę bzdury ma w sobie coś. Wiadomo, że żadna kobieta nie chciałaby tego usłyszeć na głos. Of course, drogie Panie.

Jednak czy taki mężczyzna, wracając do domu, nie będzie miał więcej przemyśleń? Nie będzie chciał dać z siebie więcej, żeby tego nie zaprzepaścić? Żeby nie stracić swojej przyszłej ukochanej? Pomyślcie o tym.

Uśmiech powinien wywołać u mężczyzny przemyślenia, a Wam dać przepustkę do kolejnej rundy zabawy w kotka i myszkę. Tylko, co za dużo, to niezdrowo. Nie możecie ciągle siedzieć uśmiechnięte, nawet jeśli nic się nie dzieje! To by było podejrzane 😉

jak olać faceta porady

Nie bądź dla niego stale dostępna

Pierwsze kilka randek poszło sprawnie. No tak, co jest trudnego w randkowaniu. Wystarczy wiadomość z zapytaniem lub telefon i spotkanie gotowe.

Teraz już być tak nie może. Olewanie to niełatwa sztuka, ale musisz się powstrzymać od bycia na każde zawołanie. Skoro przestał się Tobą interesować i zaczął dopiero wtedy, jak pokazałaś mu, że może Cię stracić, to chwila, ale coś tu nie gra.

Masz prawo mieć swoje życie, a on swoje. Jak olać faceta, żeby zaczęło mu zależeć? A może inaczej – żeby zaczęło mu ponownie zależeć?

Okaż mu trochę mniej zainteresowania niż na początku randkowania. To troszeczkę zaburzy jego pewność siebie i instynkt łowcy, a Tobie da przepustkę do jego ponownych starań o Ciebie.

Nie ma w tym nic złego, że poświęcasz swój czas innym osobom, szczególnie bliskim, czy że odpiszesz na wiadomość później. Nie bądź jego więźniem, nie wpadnij w jego sidła ponownie.

Stosunek seksualny to nie wszystko

Wydaje Ci się, że faceta zatrzymasz tylko łóżkiem? Nic bardziej mylnego. Tak naprawdę, jeśli jest to prawdziwe uczucie, to łóżko poczeka. Im później pójdziecie do łóżka, tym lepiej.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  O czym pisać z dziewczyną?

Nie musisz przetrzymywać go nie wiadomo ile, ale dopóki nie będziesz pewna jego uczuć, dopóki jego zachowanie nie wróci do normalności i nie zacznie mu zależeć tak samo, jak na początku, to nie musisz się tym martwić.

Odłóż ten moment w czasie, a sprawisz, że facet będzie się o Ciebie starał ze zdwojoną siłą. Warunek jest jeden – musi mu na Tobie zależeć. Powtórzę to kolejny raz, nic na siłę nie zdziałasz.

Jak Odzyskać Faceta

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać faceta i sprawić, by było jak dawniej

POBIERZ E-BOOK

Nie pokazuj, że tęsknisz

Tęsknota, zwłaszcza do osoby, do której zaczynamy się przywiązywać, to straszne uczucie. Uwierz, że wiem, co to znaczy. Znam i przerabiałem.

Facet musi wiedzieć, że zdobycie kobiety wymaga od niego jakiejś pracy, wysiłku i starań. Jeśli od początku pokażesz mu swoją słabość i wprost będziesz komunikowała, że tęsknisz, to cały plan pójdzie na marne.

Schowaj emocje do kieszeni. Brutalne, wiem, ale opłacalne. Zyskasz tym w jego oczach. Jeśli dasz mu serce na dłoni, to przegrasz. On nie może czuć, że jest dla Ciebie najważniejszy.

Plan olewanie zakłada, że powinien stawać się dla Ciebie nikim, żeby mógł się otrząsnąć i zobaczyć, jakim jest głupkiem, że przestał się o Ciebie starać. Bądź miła, ale nie pokazuj, że tęsknisz i że potrzebujesz go więcej.

Jeśli już przeczytałaś mój artykuł, to jesteś skazana na sukces. Już na pewno wiesz, jak olać faceta, żeby zaczęło mu zależeć. Kobiety często popełniają błąd, przesadzając w jedną lub w drugą stronę.

Trzeba znaleźć złoty środek. Pamiętaj, że mimo wszystko możesz czasem do niego niezobowiązująco napisać, ale nie wyznawaj uczuć jako pierwsza i nie dąż do spotkania za wszelką cenę.

4.8/5 - (58 votes)