Jak odzyskać żonę

Jak odzyskać żonę? Uratuj swoje małżeństwo

Skoro zadajesz sobie pytanie jak odzyskać żonę, to najprawdopodobniej przeżywasz właśnie kryzys małżeński i jesteś w trakcie separacji, rozwodu lub po prostu wam się z żoną nie układa. W tym artykule wyjaśnię Ci, od czego powinieneś zacząć, by odzyskać zranioną żonę i powiem Ci jak o nią walczyć.

Oczywiste jest, że ilu jest ludzi, tak też wiele jest różnych przypadków i powodów rozpadu małżeństwa. Ja jednak w tym artykule po krótce przedstawię Ci uniwersalne kroki, które musisz podjąć, jeśli chcesz odzyskać żonę i odbudować waszą relację, zaufanie.

Na początku muszę Ci powiedzieć, że rozpad małżeństwa w dzisiejszych czasach to nic nadzwyczajnego i można powiedzieć, że to chleb powszedni. Jednak nie martw się, ponieważ zawsze istnieje szansa na odzyskanie żony i uratowanie swojego małżeństwa.

Statystycznie z roku na rok coraz więcej ludzie decyduje się na rozwód, a coraz mniej na zawarcie związku małżeńskiego. Oznacza to, że z roku na rok po prostu znacznie zwiększa się prawdopodobieństwo na rozpad małżeństwa, a co za tym idzie – coraz mniej ludzi decyduje się na ślub.

Ale zdaje sobie sprawę, że czytasz ten wpis, ponieważ nadal kochasz swoją żonę i nawet jeśli ją zdradziłeś – nadal chcesz ją odzyskać, dlatego zapraszam do przeczytania całego wpisu.

Jak odzyskać żonę i uratować małżeństwo

Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że rozwód to coś znacznie poważniejszego niż zwykłe rozstanie z byłą dziewczyną i tutaj będzie trzeba poświęcić więcej czasu na odbudowę waszego małżeństwa, niż w przypadku odzyskiwania byłej dziewczyny. Nie mniej jednak najważniejsze w procesie odzyskiwania żony jest samozaparcie i dążenie do celu, niepoddawanie się.

Nie uważam, że odzyskiwanie żony to coś niemożliwego lub skrajnie trudnego, ponieważ wielu moich klientów odbudowało swoje małżeństwa i do dziś tworzą wspaniałą parę. Jednak musisz uzbroić się w cierpliwość i nauczyć się pokory, a przede wszystkim zrozumieć swoje błędy.

Musisz jednak uświadomić sobie również, że w tym artykule nie jestem w stanie przedstawić Ci wszystkich skutecznych porad na odzyskanie żony. Dlatego jeśli naprawdę chcesz ją odzyskać to polecam Ci mojego ebooka, który opisuje krok po kroku jak odzyskać żonę, a kosztuje on mniej niż zgrzewka piwa, dlatego polecam Ci przeczytać go w całości.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak przestać kochać kogoś na kim nam zależy?

Jak Odzyskać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać dziewczynę i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK

Ale przejdźmy już do meritum tego artykułu, przedstawię Ci poniżej kilka podstawowych kroków, które musisz wykonać, jeśli zastanawiasz się jak odzyskać żonę.

1. Daj jej więcej czasu

Po rozstaniu z żoną musisz dać jej więcej przestrzeni i czasu do namysłu. Wiem, że strasznie cierpisz w tym momencie i chciałbyś odzyskać ją jak najszybciej. Jednak musisz wiedzieć, że w tym przypadku czas zdecydowanie leczy rany i trzeba sobie to uświadomić.

Poprzez „danie więcej czasu” mam na myśli to, byś całkowicie zerwał kontakt ze swoją żoną lub ograniczył go do minimum. Ile powinna trwać taka rozłąka? Tutaj nie ma określonego „idealnego czasu” jednak szacuje się, że powinno to być między dwa tygodnie, a miesiąc czasu.

Ta przerwa między wami pozwoli jej przemyśleć sprawę, uświadomić sobie, czy nadal Cię kocha i czego tak naprawdę chce od życia. Dodatkowo zweryfikuje to też, czy jest w stanie sobie poradzić sama i udźwignąć ten wielki ciężar, którym często dodatkowo są dzieci i praca.

2. Uświadom sobie, jakie błędy popełniałeś

Musisz zastanowić się, jaki był konkretny powód waszego rozstania. Z pewnością przyjdzie Ci coś do głowy, a to z kolei pozwoli Ci zrozumieć, dlaczego się rozstaliście i będziesz wiedział, co musisz zrobić, jeśli wciąż nie wiesz jak odzyskać żonę.

Dlatego przeanalizuj dokładnie całe wasze małżeństwo i zastanów się, na co najczęściej narzekała Twoja żona. Przedstawię Ci poniżej kilka przykładów, które mogłyby świadczyć o Twoim rozstaniu z żoną:

  • zdradziłeś ją lub to ona odeszła do innego,
  • zbyt często pracowałeś w terenie lub miałeś delegacje, trasy,
  • zbyt mało czasu poświęcałeś żonie,
  • byłeś zbyt mało romantyczny,
  • w wasze życie wkradła się rutyna i brakowało namiętności,

Musisz być tego świadom, że większość kobiet potrzebuje bliskości, czułości i jeśli Twoja żona znalazła sobie innego, to najprawdopodobniej brakowało jej czegoś w waszym małżeństwie.

Po prostu przejadła was rutyna i brak jakichkolwiek emocji. Muszę Cię pocieszyć, ponieważ jeśli to był jedyny powód waszego rozstania – masz duże szanse na odzyskanie jej. Musisz tylko wprowadzić w swoje życie więcej emocji i wyjdziesz z zatartego schematu większości małżeństw.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak o kimś zapomnieć? 5 kroków

Dokładniej cały proces odzyskiwania żony opisuję w moim ebooku, dlatego serdecznie zachęcam do przeczytania go. Kliknij i dowiedz się więcej.

3. Zastosuj zmiany w swoim życiu

Jeśli wiesz już, co mogło być bezpośrednim powodem waszego rozstania to pora na zmiany. Musisz koniecznie stać się dokładnie przeciwnością tego, kim byłeś wcześniej. Mam tutaj na myśli konkretnie właśnie tę czynność, która spowodowała wasze rozstanie z żoną.

A więc mówiąc konkretniej: jeśli byłeś zbyt mało romantyczny, to musisz się zmienić i wprowadzić więcej romantyzmu. Jeśli byłeś zbyt mało spontaniczny, to zmień to i zaproponuj wspólny wyjazd na weekend, czy krótkie wakacje.

Jak Odzyskać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać dziewczynę i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK

Oczywiście nie wprowadzaj tych zmian po kilku dniach od waszego rozstania. Dlaczego? Ponieważ tkwią między Tobą i Twoją żoną jeszcze negatywne emocje i prawdopodobnie się nie zgodzi.

Jednak, gdy emocje opadną, a Ty zastosujesz wszystkie kroki z tego artykułu… I co lepsze – przeczytasz mojego ebooka, to śmiało możesz wprowadzać w życie zmiany i oczekiwać pozytywnych rezultatów.

4. Udowodnij jej, że się zmieniłeś

Oczywiście Twoja żona może podejrzewać, że Twoje zmiany są krótkoterminowe i próbujesz jedynie desperacko ją odzyskać. Dlatego koniecznie będziesz musiał udowodnić jej, że tak nie jest. Musisz dać jej do zrozumienia, że naprawdę zrozumiałeś swoje błędy i dokonałeś trwałych zmian w sobie i swoim zachowaniu.

Jeśli wcześniej często obiecywałeś zmiany, a po tygodniu z nich rezygnowałeś, to możesz być Ci trudno udowodnić jej, że naprawdę się zmieniłeś. Jednak jest to niezbędne w procesie odzyskiwania żony i da się to zrobić, jednak w wielu przypadkach może to trwać dłużej niż tydzień, czy dwa.

Jeśli chcesz przyśpieszyć ten proces i wciąż nie wiesz jak odzyskać dziewczynę, to w moim ebooku szczegółowo opisałem ten proces i dałem jasne przykłady na to, jak odzyskać żonę szybko i skutecznie.

5. Bądź dla niej oparciem i bratnią duszą

Jeśli wciąż głowisz się nad tym jak odzyskać żonę to zdradzę Ci wskazówkę, która naprawdę pomoże Ci w całym tym procesie. Otóż większość kobiet po rozstaniu jest chętna na przyjaźń, czy po prostu utrzymywanie kontaktu.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Co myśli facet po rozstaniu? Jak się zachowuje i co czuje

Daje Ci to wiele możliwości, ponieważ możesz być przy swojej byłej żonie, nawet jeśli ona w tym momencie nie chce z Tobą być. Możesz stać się jej przyjacielem, a później ponownie ją w sobie rozkochać i odzyskać jej zaufanie oraz odbudować małżeństwo.

Dlatego staraj się być dla niej oparciem, kimś na kim może polegać i spraw, by to Tobie żaliła się z codziennych problemów w pracy. Możesz tego dokonać, na przykład dzwoniąc do niej i pytając jak było w pracy, jak sobie radzi i czy wszystko u niej w porządku.

Jeśli ona nie będzie chętna do rozmów, to powiedz jej, że zależy Ci na polubownym rozstaniu. Wiem, wiem – nie chcesz jej tracić, tylko odzyskać. Ale uwierz mi, że ten sposób jest równie skuteczny i tak naprawdę może okazać się strzałem w dziesiątkę również w Twoim przypadku.

Odzyskaj zranioną żonę i uratuj małżeństwo

6. Odzyskaj zranioną żonę i uratuj małżeństwo

Krok szósty to odzyskanie byłej żony, czyli przejście przez wszystkie 5 wcześniejszych kroków i zbudowanie nowej relacji z Twoją żoną. Jeśli zauważyłeś, że negatywne emocje między wami opadły i jesteście w stanie normalnie rozmawiać, a ona nie ma ochoty zrobić Ci krzywdy patrząc na Ciebie – najprawdopodobniej jest to dobry moment na odzyskanie jej.

Odzyskanie żony to proces często długi i niełatwy. Jednak jeśli zrobiłeś wszystko dobrze, to jestem przekonany, że uda Ci się ją odzyskać. Jeśli jednak będziesz potrzebował więcej wskazówek, czy dokładnej strategii krok po kroku to skontaktuj się ze mną i powiem Ci, co możesz jeszcze zrobić, by odzyskać żonę.

Jeśli nie wiesz jak odzyskać żonę, a dokładniej, jak powinna wyglądać ta sytuacja, to przedstawię Ci kilka możliwości. Możesz spotkać się z nią i zapytać wprost, czy chce do Ciebie wrócić, jednak tego sposobu raczej bym nie polecał.

No, tak więc… Jak odzyskać żonę? Zdecydowanie najlepszym sposobem będzie wdrożenie w życie Twojej faktycznej zmiany, czyli zastosowanie tego, co w sobie zmieniłeś. Może to być na przykład romantyczna kolacja w Twoim mieszkaniu, czy wspólny wyjazd na weekend.

Gdy wprowadzisz romantyczną atmosferę i udowodnisz jej, że się zmieniłeś – wtedy możesz zasugerować wasz powrót i zbudowanie nowego związku od podstaw.

Jak Odzyskać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać dziewczynę i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK

4.7/5 - (38 votes)