jak odzyskać faceta

Jak odzyskać faceta? Sprawdzone metody

Rozstałaś się jakiś czas temu z ukochanym, lecz tęsknisz za nim i chciałabyś z nim być? Jeśli tak, to w tym artykule powiem Ci jak odzyskać faceta, nawet jeśli ma już inną kobietę lub dzielą was kilometry. Jeśli naprawdę chcesz go odzyskać, to koniecznie przeczytaj ten wpis do końca.

Wiem, że najchętniej po prostu wtuliłabyś się w jego ramiona i zapomniała o waszej ostatniej sprzeczce, czy wszelkich niemiłych sytuacjach związanych z nim. Bardzo bym chciał, aby to tak wyglądało, lecz niestety, by odzyskać faceta, musisz się bardzo postarać i często wykazać się cierpliwością.

Jednak tutaj muszę też Cię trochę pocieszyć, ponieważ w prawie każdym przypadku, odzyskanie faceta jest możliwe i nie powinnaś się o to martwić. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że wrócicie do siebie, to zdecydowanie powinnaś zastosować się do poniższych rad. W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się ze mną, a ja pomogę Ci odzyskać byłego faceta.

Chcąc odzyskać faceta, musisz jednak pamiętać też o tym, by wystrzegać się kategorycznych błędów, które uniemożliwią Ci odzyskanie faceta. O tych błędach powiem więcej w dalszej części artykułu.

Jak odzyskać faceta? 5 kroków

Jak odzyskać faceta? 5 kroków

Krok 1. Zrób analizę waszego rozstania

Pierwszym bardzo ważnym i często pomijanym przez kobiety krokiem będzie analiza waszego rozstania. Mam na myśli tutaj skrupulatne zastanowienie się nad tym, dlaczego się rozstaliście i co było bezpośrednim powodem rozstania.

Często moim kursantom polecam wziąć kartkę i długopis i wypisanie wszystkich prawdopodobnych przyczyn. Możesz również na liście wymienić rzeczy, które denerwowały Twojego partnera w Tobie i o których często wspominał.

Musisz po prostu wiedzieć, co mu w Tobie przeszkadzało i co mogłoby świadczyć o tym, że przestał być Tobą zainteresowany. Mówię zainteresowany, bo zerwanie wcale nie musi oznaczać tego, że przestał Cię kochać.

Albowiem faceci często mają tak, że zamiast rozmawiać o istniejących problemach i chęciach zmiany; często po prostu uciekają od problemów. Objawia się to zerwaniem z kobietą, czy znalezieniem sobie nowej dziewczyny.

Jak Odzyskać Faceta

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać faceta i sprawić, by było jak dawniej

POBIERZ E-BOOK

Krok 2. Chwilowo odetnij się od byłego faceta

Chwilową rozłąka zawsze jest dobrym pomysłem na odświeżenie relacji i rozładowanie negatywnych emocji. Spędzony czas z dala od drugiej połówki powoduje tęsknotę, rozmyślanie o drugiej osobie i świadomość tego, jak bardzo ważna jest dla nas.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Czy powrót po rozwodzie ma sens?

Dlatego jeśli wciąż masz kontakt z byłym facetem, mimo że nie jesteście razem, a on nie daje Ci sygnałów, że chce do Ciebie wrócić, to zdecydowanie odetnij się od niego na przynajmniej dwa-trzy tygodnie.

On zacznie się zastanawiać, co się stało i dlaczego urwałaś kontakt. Im dłużej będzie o Tobie myślał, tym bardziej będzie chciał wrócić. Oczywiście taka rozłąka nie powinna też trwać zbyt długo, dlatego moim zdaniem powinna trwać od tygodnia do trzech tygodni maksymalnie.

Zdaję sobie sprawę, że taka rozłąka może być dla Ciebie ciężka i nawet podczas braku kontaktu będziesz o nim wciąż myślała. Musisz jednak zrozumieć, że ten krok jest bardzo ważny i bez tego może być Ci ciężko odzyskać faceta.

Krok 3. Opanuj emocje i wprowadź zmiany

Jeśli z kroku pierwszego znasz już powody waszego rozstania lub chociaż przypuszczasz, co mogło spowodować rozstania, to czas na działanie. W tym kroku powinnaś uświadomić sobie, jakie błędy popełniałaś i zdecydowanie wprowadzić w życie zmiany.

Mam namyśli tutaj to, abyś stała się lepszą wersją siebie dla Twojego byłego faceta. Wiem, że zmienianie się dla kogoś jest totalnie bezsensu i w pełni się z tym zgadzam. Uważam, że nie ma sensu dostosowywać się pod kogoś.

Jednak ja tutaj nie mówię o tak drastycznych zmianach jak na przykład styl ubioru, czy chociażby to jak lubisz spędzać czas. Często jednak problem tkwi w szczegółach i założę się, że gdy, choć w małym stopniu staniesz się lepszą wersją siebie, to Twój facet wróci do Ciebie.

Krok 4. Pojaw się w jego życiu jako „Nowa Ty”

Jeśli już zrozumiałaś swoje błędy, wiesz, dlaczego się rozstaliście i wprowadziłaś zmiany w życie, to pora na odnowienie kontaktu. Mam na myśli tutaj przerwanie okresu rozłąki z kroku pierwszego. Możesz śmiało spróbować odnowić relację, w dowolny sposób.

Możesz to zrobić, chociażby po przez:

  • napisanie do niego na Facebooku lub sms,
  • poproszenie go o pomoc (np. w przeniesieniu mebli, pracach domowych),
  • poprosić o spotkanie pod pretekstem oddania starych rzeczy,
  • zaproponowanie towarzyskiego spotkania jako koledzy,

Sposobów jest naprawdę wiele, od Ciebie zależy, który wybierzesz. Jeśli nie wiesz, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza, to skontaktuj się ze mną i pomogę Ci mailowo.

Krok 5. Odzyskaj byłego faceta i zbuduj nową, zdrowszą relację

Krok piąty to już ostatni krok w procesie odzyskiwania faceta i sprowadza się on właśnie do tego, by odzyskać go. Tutaj tak naprawdę powinno pójść szybko i gładko, ponieważ propozycja stworzenia nowego związku powinna pojawić się sama z siebie.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Ignorowanie narcyza. Czy przyniesie zamierzone efekty?

Mam na myśli to, że jeśli skutecznie wprowadzisz w życie poprzednie cztery kroki, to nowy związek pojawi się prędzej, niż Ci się wydaje. Propozycja bycia razem może wyjść niekoniecznie z Twojej inicjatywy, ale i z inicjatywy Twojego byłego faceta.

Chociaż często mówi się, że to facet powinien wyjść z inicjatywą, to ja tutaj jednak nie uskuteczniałbym tego mitu. Prawda jest taka, że kobieta również może zaproponować związek i nie ma tutaj to żadnego znaczenia.

Powiem więcej; faceci lubią, gdy to kobieta wyjdzie z inicjatywą. Często mogą być w lekkim szoku, ale nie mniej jednak wpłynie to pozytywnie na waszą więź i relację.

Jak Odzyskać Faceta

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać faceta i sprawić, by było jak dawniej

POBIERZ E-BOOK

Błędy, które uniemożliwią Ci odzyskanie faceta

Jeśli wciąż nie wiesz, jak odzyskać faceta, to powinnaś zacząć od zapoznania się z najpopularniejszymi błędami:

Błąd 1. Stalking i ciągle wspominanie, rozmyślanie

Stalking to bardzo popularny błąd, popełniany nie tylko przez kobiety, ale i przez facetów. I nie mówię tutaj tylko o procesie odzyskiwania faceta, czy dziewczyny. Ogólnie – stalking to przecież przestępstwo, za które można trafić do więzienia.

Wierzę jednak, że moi czytelnicy nie posuwają się do tak drastycznych kroków, jak śledzenie kogoś, czy obserwowanie. Dlatego wypowiem się w kwestii stalkingu tylko w formie ciągłego sprawdzania jego Instagrama, Facebooka i innych mediów społecznościowych.

Trzeba sobie uświadomić, że ciągle sprawdzanie nowości na profilu byłego faceta to ogromny błąd. Oczywiście; on nigdy nie dowie się o tym, że sprawdzasz pięć razy dziennie jego profil, ale nie o to tutaj chodzi.

Głównym problem w ciągłym sprawdzaniu czyjegoś profilu jest sam fakt tej czynności. Przypominanie sobie o nim, wspominanie wspólnych chwil, czy chociażby tego, że zrobiłaś mu zdjęcie, które widnieje na jego profilu.

Wszystkie tego typu czynności nie pozwolą Ci nabrać świeżych myśli, które są bardzo ważne w procesie odzyskiwania byłego faceta. Gdy na przykład zobaczysz, że Twój były facet dodał nowe zdjęcie z jakąś dziewczyną, to momentalnie zadziałają u Ciebie emocje i możesz popełnić wiele błędów, które pozbawią Cię szansy na odzyskanie go.

Błąd 2. Spotykanie się z nowymi facetami

Może Ci się wydawać, że spotykanie się z nowymi facetami wywoła zazdrość u Twojego byłego. Oczywiście – tak się najprawdopodobniej stanie, jednak uwierz mi, że to nie będzie zdrowa zazdrość. Otóż facet nienawidzi, gdy jego była kobieta, chwilę po rozstaniu spotyka się z nowymi facetami.

To jeden z największych błędów, które popełniają kobiety, jeśli nie wiedzą jak odzyskać faceta i próbują wszelkich sposobów. Ja zdecydowanie odradzam ten sposób, ponieważ facet pomyśli o Tobie w sposób bardzo negatywny i nie będzie chciał więcej z Tobą rozmawiać.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak zaimponować dziewczynie? Nie popełniaj tych błędów

Oczywiście, w skrajnych przypadkach jego zazdrość może spowodować to, że do siebie wrócicie. Jednak w większości przypadków spotkasz się tylko i wyłącznie z nieprzyjemnościami i obelgami na swój temat, a odzyskanie faceta stanie się niemożliwe lub bardzo trudne.

Błąd 3. Zazdrość wobec byłego faceta

Pamiętaj, że chcąc odzyskać faceta, to Ty musisz się o niego postarać. Nie możesz być zła o to, że spotyka się z kimś innym lub po prostu aktywnie spędza czas ze znajomymi. Takie sceny zazdrości dodatkowo zrażą go do Ciebie, tym bardziej, jeśli rozstanie nastąpiło wyłącznie z Twojej winy.

Jeśli jesteś ciekawa, jakie jeszcze błędy mogłaś popełnić lub chcesz ich uniknąć to skontaktuj się ze mną po przez zakładkę Kontakt, a ja postaram się Ci pomóc.

Jak odzyskać faceta na odległość

Jeśli Twój były facet mieszka od Ciebie kilkaset kilometrów dalej, to najprawdopodobniej wskazówki przedstawione wyżej na nic się Tobie zdały i nadal zastanawiasz się jak odzyskać faceta, lecz tym razem na odległość.

Trzeba sobie uświadomić, że Twoim jedynym polem do popisu jest tak naprawdę telefon i Internet. Oczywiście, mogłabyś również do niego pojechać, jednak chwilę po rozstaniu nie ma to absolutnie sensu.

W tym przypadku należy wykonywać wszystkie kroki, które przedstawiłem powyżej, z tym że na odległość. Mam na myśli to, że wciąż musisz przeanalizować swoje rozstania i wprowadzić zmiany w życie.

A gdy zmienisz swoje zachowanie i będziesz gotowa, to powinnaś skontaktować się z nim i zaproponować spotkanie u niego w mieście lub u Ciebie. Jeśli się zgodzi, to jesteś praktycznie na wygranej pozycji, ponieważ będzie to świadczyło o tym, że wciąż mu na Tobie zależy.

jak odzyskać faceta który ma już inną

Jak odzyskać faceta, który ma już inną

Tutaj sytuacja jest nieco skomplikowana, ponieważ, gdy zdążył znaleźć sobie już partnerkę, to są tak naprawdę dwie opcje. Albo nowa partnerka jest dla niego formą zapomnienia i zapełnienia jego życia inną osobą, albo po prostu się zakochał.

Życzę Ci, aby to była opcja pierwsza, ponieważ w przypadku drugiej opcji odzyskanie faceta może być niemożliwe. Oczywiście, zawsze są jakieś szansę, ale pamiętaj, że nikogo nie zmusisz, by do Ciebie wrócił.

Także jeśli nie wiesz, jak odzyskać faceta, który ma już inną, to przede wszystkim musisz dowiedzieć się, jaki jest rzeczywisty powód jego nowego związku. Możesz to zrobić, na przykład pisząc do niego i pytając co u niego słychać.

Jeśli odpisze Ci i będzie chciał z Tobą rozmawiać, możesz być pewna, że wciąż mu na Tobie zależy.

Jak Odzyskać Faceta

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać faceta i sprawić, by było jak dawniej

POBIERZ E-BOOK

4.7/5 - (80 votes)