Jak odzyskać byłą dziewczynę

Jak odzyskać byłą dziewczynę? Sprawdzone metody

Straciłeś swoją miłość i zastanawiasz się jak odzyskać byłą dziewczynę? Postaram Ci się w tym pomóc. Mogę śmiało powiedzieć, że na 99% nie jesteś na przegranej pozycji i możesz ją odzyskać!

Jednak, skoro trafiłeś na ten wpis, to podejrzewam, że potrzebujesz kilku wskazówek. Dlatego przestań się użalać, zastanawiać się jak się odkochać w byłej dziewczynie i koniecznie przeczytaj do końca ten wpis i koniecznie zastosuj się do omawianych tu sposobów na odzyskanie byłej.

Jeżeli uważasz, że przedstawione tu metody Ci nie wystarczą i chciałbyś otrzymać więcej cennych rad to zachęcam do zapoznania się z moim ebookiem, który szczegółowo opisuje jak odzyskać byłą dziewczynę. Omówiłem w nim kilkadziesiąt różnych metod na to, jak odzyskać byłą dziewczynę, ale również listę najczęściej popełnianych błędów przez facetów i wiele innej cennej treści – sprawdź sam.

Jak odzyskać dziewczynę, którą kochasz? Działaj, zanim będzie za późno

Przestało się między wami układać? Już od dłuższego czasu kłóciliście się coraz częściej, aż nagle powiedziała, że to dalej nie ma sensu? Lub co gorsza; zdradziłeś ją lub ona zdradziła Ciebie? Doskonale Cię rozumiem; to, co czujesz w tej sytuacji.

Strata bliskiej osoby boli najbardziej – czujesz pustkę, nie wiesz co ze sobą zrobić, ani jak odzyskać dziewczynę. Czułem to samo, gdy moja aktualna żona powiedziała, że tego nie widzi… Że nie pasujemy do siebie… Okropne uczucie, ale wierz mi, że jest ogromna szansa na to, byś ponownie stał się dla niej atrakcyjny.

Wmawianie sobie, że nic się już nie da zrobić, albo że nie umiesz wpaść na idealny pomysł odzyskania jej to bzdura. Ja też załamywałem ręce i pytałem siebie „Co teraz? Jak żyć?”. Podnieś głowę, wyrzuć te smutne myśli i przeczytaj, co dla Ciebie przygotowałem.

Wszystko jest do zrobienia. To, że wcześniej padła tak okropna decyzja, nie musi wcale oznaczać, że nie możesz odzyskać dziewczyny, którą kochasz.

Jak odzyskać byłą dziewczynę

No dobra, ale konkrety… Od czego powinieneś zacząć? Jak ją odzyskać? Już Ci spieszę z wyjaśnieniem. Podstawowym pytaniem, na jakie sobie trzeba odpowiedzieć, jest:

Dlaczego Twój związek się rozpadł?

Jedno z ważniejszych pytań, jakie powinieneś sobie zadać to to, dlaczego Twój związek tak naprawdę się rozpadł? Dlaczego Twoja była Cię zostawiła?

To podstawowe pytanie, na które musisz sobie odpowiedzieć, by postanowić, co dalej robić. Pewnie usłyszałeś od niej wiele przykrych słów na pożegnanie i teraz analizujesz całą przeszłość, by zastanowić się, czy oby na pewno w tym, co powiedziała jest ziarenko prawdy. Sprawdź, czy coś z poniższej listy pasuje do tego, co usłyszałeś.

Jeżeli Twoja była powiedziała Ci, że:

 1. Nie pasujecie do siebie,
 2. Nie dogadujecie się,
 3. Nie kocha Cię już,
 4. Ten związek nie ma przyszłości,

To na 99% to kłamstwo i przynajmniej jedna z przyczyn rozpadu tego związku dotyczy bezpośrednio Ciebie!

Jak Odzyskać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać dziewczynę i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK

Najpopularniejsze przyczyny rozpadu związku to między innymi:

1. Strata atrakcyjności w oczach dziewczyny

Niestety, ale jest to bardzo częsta przyczyna rozpadu związków. Strata atrakcyjności, czyli przestałeś być wyzwaniem dla swojej dziewczyny. Najprawdopodobniej nalegałeś na częste spotykanie się, zgadzałeś się na wszystko, co ona proponowała, nie dawałeś jej żadnych powodów do zazdrości. To powoduje stratę atrakcyjności w jej oczach, dajesz jej poczucie, że już Cię zdobyła i nic tego nie zmieni.

2. Zdrada

Kolejny częsty w dzisiejszych czasach powód rozpadu związku. Jeżeli zdradziłeś swoją dziewczynę, ona z Tobą zerwała i teraz próbujesz ją odzyskać, to wiedz, że sprawa nie będzie prosta, lecz nie twierdzę, że niemożliwa. Szanse oczywiście są, lecz wszystko zależy od tego, jakim typem człowieka jest Twoja kobieta.

Jak odzyskać byłą dziewczynę, gdy ją zdradziłeś? Szczegółowo omówiłem to w moim poradniku, do którego Cię serdecznie zapraszam.

Jak odzyskać kobietę kiedy ją zdradziłeś

3. Częste kłótnie

Jeżeli często kłóciłeś się ze swoją dziewczyną, to może to być przyczyna rozpadu Twojego związku. Prawdą jest, że w każdym związku są kłótnie i jest to zupełnie normalne – nie ma związków idealnych. Jednak istnieją pewne granice i jeżeli je przekroczyłeś – może być to bezpośredni powód rozstania.

4. Sprzeczne poglądy

Możliwe, że podzielaliście różne poglądy na świat, jedno z was chciało mieć dziecko, drugie nie, a może chodziło o poglądy religijne. Przykładów jest mnóstwo, powinieneś zastanowić się, czy Ciebie dotyczy ten podpunkt, bo być może to jest przyczyną rozpadu Twojego związku.

Jak Odzyskać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać dziewczynę i sprawić, by było jak dawniej.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Kiedy dla faceta zaczyna się związek?

POBIERZ E-BOOK

5. Byłeś zaborczy

Kolejnym powodem, przez który Twój związek mógł się rozpaść, była Twoja zaborczość.  Czyli okazywałeś jej dużo więcej zainteresowania, niż ona Tobie, robiłeś jej awantury o to, że zbyt rzadko się widujecie lub że poświęca innej osobie więcej czasu niż Tobie – to zdecydowany błąd. Jeżeli słusznie byłeś zazdrosny lub poświęcała ona innej, atrakcyjnej osobie więcej czasu niż Tobie to powinieneś stać się dla niej atrakcyjny – jak to zrobić opisałem w moim ebooku.

6. Rutyna

Całkiem możliwe, że w Twój związek wkradła się rutyna. Jest to częsty przypadek w długotrwałych związkach. Co to oznacza? Mniej więcej, tyle że prawdopodobnie waszą jedyną rozrywką było oglądanie netflixa co wieczór wyjście z psem rano i wieczorem i ewentualny obiad i u teściowej w niedzielę.

To duży błąd, robiąc codziennie te same czynności, szybko zanudzisz nie tylko swoją partnerkę, ale i siebie i zaczniecie szukać rozrywki gdzieś indziej – często u innej osoby. Często pojawia się to również u małżeństw i pojawia się później pytanie jak odzyskać żonę.

Jak temu zaradzić? Bądź bardziej spontaniczny, nie planuj każdego dnia co do minuty, zaproponuj czasem wyjście ze znajomymi lub wspólny wyjazd, jednak pamiętaj, że to nie tylko Ty powinieneś się starać, ale i Twoja partnerka.

7. Problem z alkoholem

Alkohol… Piwko wieczorkiem „bo grają mecz”, piwko po pracy „bo wpadają znajomi”, piwko przed snem „bo…” – zawsze jakiś powód się znajdzie, prawda? Który z nas tego nie lubi, Panowie? Dla nas wydaje się to być oczywiste lub po prostu na porządku dziennym. Dla naszej drugiej połówki zamienia się to w problem.

Z alkoholem nie ma zabawy. Nie brzmi to dla Ciebie komicznie, że Twój związek się rozpadł, bo nadużywałeś alkoholu? Przyjmij perspektywę kobiety, która się o Ciebie martwiła i nie mogła tego znieść. Zastanów się, czy piwko, które dla Ciebie było „czasami”, dla niej było zbyt często.

Jeśli wiesz, że to właśnie tutaj popełniłeś błąd – działaj szybko. To Twoja szansa, by coś zmienić.

8. Brak satysfakcji na tle seksualnym

Przyczyną rozpadu Twojego związku może być również brak porozumienia w sypialni. Pamiętaj, że satysfakcja z życia seksualnego musi być obustronna – zarówno Tobie, jak i jej musi być dobrze. Nie mówię tu o urozmaiceniach łóżkowych, tylko po prostu o seksie.

Prawdopodobnie odmienne oczekiwania w końcu zniechęciły was do uprawiania seksu. Zaczęliście uprawiać go coraz mniej, aż w końcu przestaliście. Pojawiła się frustracja – stąd już krótka droga do rozstania.

Jeśli ten punkt dotyczy Ciebie, to zastanów się, czy nie pomogłaby tu wizyta u specjalisty, który z chęcią Ci pomoże. Pójście do seksuologa to żaden wstyd. Pokaż dziewczynie, że zależy Ci na Waszej relacji.

Jak Odzyskać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać dziewczynę i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK

9. Unikanie sytuacji konfliktowych

Jak pisałem już w punkcie trzecim – nie ma związków idealnych. Będą sytuacje, w których będziecie mieli odmienne zdanie i różne poglądy, to jest normalne. Jednak być może podczas trwającej kłótni, zamiast dyskutować i wymieniać się racjonalnymi argumentami i poglądami, Ty stwierdziłeś, że lepiej będzie przemilczeć. Zaczynają się przez to między Wami ciche dni. Wydaje Ci się, że to jest okej? No niestety nie jest.

Taki rodzaj blokady sprawia, że:

 • Być może nie będzie już okazji wrócić do tego ciężkiego tematu, przez który się kłócicie,
 • Któreś z Was będzie coraz częściej wycofywało się z interakcji,
 • Szybko nastąpi blokada na szczerą rozmowę,

Nie możesz dopuścić do takiego stanu rzeczy. Pamiętaj, że szczera rozmowa, to klucz do sukcesu. Jeśli rodzi się w Waszej relacji pomysł na unikanie konfrontacji z problemami, Waszymi emocjami, czy kłótniami, to nie oczekuj niczego innego, jak rozpadu tej relacji.

10. Krytyka zamiast komplementów

Jesteście ze sobą już jakiś czas i dochodzi do sytuacji, w której częściej zamiast komplementów pojawia się krytyka. Wydawać by się mogło, że krytyka to mocne słowo. Jednak zastanów się nad tym, kiedy ostatni raz jej powiedziałeś, że ładnie wygląda, czy po prostu bez okazji kupiłeś jej prezent?

Komplementy w długoletnim związku nie przychodzą już tak łatwo, jak na początku. Czy nie złapałeś się na tym, że częściej z Twoich ust padały słowa przykre, zamiast czegoś miłego? Podam Ci kilka przykładów, którymi mogłeś ją urazić.

 • „Mogłabyś mniej czasu spędzać w łazience, byłabyś wtedy zawsze na czas.”,
 • „Po co te kolejne kosmetyki? Wydawaj pieniądze rozsądniej.”,
 • „Posprzątaj po sobie, zawsze zostawiasz bałagan.” czy krótkie „Jesteś nieodpowiedzialna!”,

Mówienie o takich sprawach bez ogródek, nawet jeżeli Cię denerwują, jest nie na miejscu. To zauważalny atak na drugą połówkę. Twoja dziewczyna na pewno nie chce usłyszeć takich przykrych rzeczy. To tylko zmniejsza motywację do wszelkich zmian.

Jeśli w Twoje zachowanie wkradły się takie lub podobne teksty, to już znasz kolejny powód, przez który rozpadł się Twój związek.

Jak odzyskać byłą dziewczynę? Krok po kroku

Przedstawię Ci kilka zasad, które powinieneś zastosować, by odzyskać byłą kobietę, pamiętaj, że najważniejsze w odzyskiwaniu kobiety to działać z głową i rozwagą, podejmowanie decyzji pod wpływem emocji może się źle dla waszej znajomości zakończyć.

Jak odzyskać byłą dziewczynę krok po kroku

Krok 1. Nie nalegaj i nie bądź zaborczy

Pierwszy i zarazem podstawowy krok, by odzyskać ex. Bardzo ważne jest to, byś nie był zaborczy i nie nalegał, by do Ciebie wróciła. Nie powinieneś okazywać jej tego, że przeżywasz to rozstanie. Pogorszysz tylko swoją sytuację w ten sposób. Jeżeli dasz jej trochę swobody i wolności, to zrozumie, że tak naprawdę nie ma Cię w garści i znowu staniesz się dla niej wyzwaniem, kimś atrakcyjnym, kogo chce i musi zdobyć.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak sprawdzić, czy ona mnie kocha?

Krok 2. Przestań o niej myśleć

To bardzo ważny krok,  nie możesz ciągle myśleć o niej i przeglądać jej profil na Facebooku, czy Instagramie. Sprawi to jedynie, tyle że będziesz się zadręczał tym i koniec końców wypisywał do niej wiadomości, co nie przyniesie żadnych pozytywnych skutków.

Krok 3. Zadbaj o siebie

Kolejnym krokiem w odzyskiwaniu kobiety będzie zadbanie o siebie. Nie możesz skupiać się tylko na tym, by ją odzyskać. Odzyskanie kobiety tak naprawdę przyjdzie „przy okazji”. O co mi chodzi? O to, byś zadbał o swoje ciało (niezależnie, czy tego potrzebujesz, czy nie), zmienił swoje zachowanie – pokaż jej, że tak naprawdę jej nie potrzebujesz i świetnie sobie dajesz radę bez niej. Sprawisz w ten sposób, że ona dostrzeże w Tobie nową osobę – dojrzalszą, bardziej atrakcyjną.

O to kilka moich pomysłów jak zadbać o siebie:

 • Kup karnet na siłownie i zacznij ćwiczyć
 • Odśwież swoją garderobę w kilka ładnych nowych ubrań
 • Zadbaj o swoją dietę, odżywiaj się zdrowo
 • Znajdź pasję i realizuj się w niej
 • Poszerzaj swoją wiedzę czytając książki, ebooki, kursy

Krok 4. Zadbaj o swój stan majątkowy

Często mówi się o tym, że dziewczyny potocznie mówiąc „lecą na hajs”. To prawda, jednak warto się zastanowić, dlaczego tak się dzieje. Jesteśmy gatunkiem, który walczy o przetrwanie i lepszy stan majątkowy pozwoli na przetrwanie i zapewnienie przyszłości nie tylko wam, ale i waszym dzieciom. Dlatego poświęć więcej czasu na Twoją pracę lub rozwiń swoje umiejętności, by zarabiać więcej i szybciej.

Krok 5. Po prostu żyj

Miej aktywne życie. Spotykaj się z koleżankami, paczką znajomych. Wychodź częściej na miasto, korzystaj z życia. Jeśli Twoja była dziewczyna zauważy, że dobrze sobie radzisz bez niej, to staniesz się dla niej atrakcyjny i zacznie być zazdrosna o to, że spotykasz się z innymi dziewczynami.

Krok 6. Stopniowo pojawiaj się w jej życiu jako odmieniony Ty

Gdy zastosowałeś się do powyższych kroków – możesz stopniowo pojawiać się w jej życiu. Częściej pojawiać się w miejscach, do których lubiliście razem chodzić lub w pobliżu jej miejsca zamieszkania. Możesz zaprosić ją na Facebooku lub polubić zdjęcie na Instagramie. Sprawisz, że znowu zacznie o Tobie myśleć i przypomną jej się wszystkie pozytywne chwile spędzone z Tobą.

Krok 7. Napisz do niej

Napisz do niej, zapytaj co u niej słychać, jak jej się wiedzie. Ważne jest to, byś pisał do niej jako kolega, nie pisz nic o waszym związku, bo na starcie pokażesz, że Ci na niej zależy – to błąd. Po prostu nawiąż koleżeńską rozmowę, rozmawiajcie na neutralne tematy.

Jak Odzyskać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać dziewczynę i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK

Krok 8. Wysyłaj jej sygnały

Po kilku rozmowach, czy spotkaniach „koleżeńskich” zacznij wysyłać jej sygnały, pokaż, że jesteś nią zainteresowany. Jeśli ona również zacznie pokazywać, że jest Tobą zainteresowana, to stopniowo możesz rozwijać tę znajomość i sprawiać, by się zakochała w nowej wersji Ciebie.

Krok 9. Odzyskaj byłą dziewczynę

W tym etapie możesz już śmiało zapytać ją, czy chce spróbować związku, powiedz jej, że zależy Ci na niej i ją kochasz. Dodatkowe sposoby, które pozwolą Ci się do niej zbliżyć znajdziesz w moim ebooku, do którego serdecznie zapraszam – znajdziesz w nim wiele unikatowych (i cennych) treści.

Jak odzyskać byłą dziewczynę

Błędy, które uniemożliwią Ci odzyskanie byłej dziewczyny

1. Wypisywanie do niej

Najczęstszy błąd w odzyskiwaniu ex to wypisywanie smsów lub wiadomości na Facebooku zaraz po rozstaniu. Nie pomoże Ci to w odzyskaniu byłej dziewczyny, a jedynie sprawi, że zniechęcisz ją do siebie i jeszcze bardziej ją odtrącisz.

2. Przemoc wobec jej nowego chłopaka/kolegi

Kolejny kategoryczny błąd to stosowanie przemocy wobec jej nowego chłopaka lub zwykłego kolegi. To największa głupota, jaką możesz zrobić, wierz mi. Dlaczego? Ponieważ w takiej sytuacji jeszcze bardziej ją zniechęcisz do Twojej osoby.

Ponadto w całej tej sytuacji to jej nowy chłopak/kolega stanie się ofiarą i zdobędzie zainteresowanie Twojej ex. A więc sam widzisz, że zaszkodzisz jedynie sobie i nikomu więcej.

3. Zazdrość

Nie możesz jej pokazać, że jesteś o nią zazdrosny. Jeśli już nie jesteście razem, to musisz się zdystansować na pewien czas, pokazać, że nie potrzebujesz jej w swoim życiu, a po czasie wrócić jako „Nowy Ty”.

4. Prześladowanie / stalking

Nie ma nic gorszego niż prześladowanie swojej byłej dziewczyny – obserwowanie jej domu, codziennie sprawdzanie profilu na Facebooku, Instagramie i Snapchacie. Kontrolowanie tego, co robi, z kim robi i kiedy robi. W ten sposób kategorycznie odtrącisz ją od siebie, ponieważ takie zachowania są traktowane jako psychiczne – unikaj tego jak tylko możesz.

5. Obwinianie

W niczym Ci nie pomoże udowadnianie, że to jej wina. Tym bardziej, jak płachta na byka, działa obwinianie drugiej połówki o rozpad związku. Związek tworzą dwie osoby, Ty wnosisz do niego 50% i druga połówka.

Zatem również 50% wszystkiego, co się dzieje w związku zależy od Ciebie. Nie szukaj powodów, by obwiniać swoją byłą już dziewczynę o rozstanie. Negatywne emocje nie pomogą w procesie naprawy tej relacji.

6. Pośpiech

Pośpiech od teraz jest Twoim wrogiem. Od teraz, to znaczy, od momentu, kiedy się rozstaliście. Musisz dać jej i przede wszystkim sobie czas i przemyśleć:

 • Co było nie tak,
 • Czy Twoje zachowanie było zawsze w porządku,
 • Czy nie masz sobie nic do zarzucenia,
 • Czy kochasz ją nadal tak mocno, że jesteś w stanie zmienić to, co było złe?
POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak podjąć decyzję o rozwodzie? Wybierz właściwie

Zrób sobie rozpiskę plusów i minusów. Wracaj do niej co jakiś czas. Zawsze to, co jest zapisane na kartce lepiej do Ciebie trafi i będziesz miał więcej czasu na przemyślenia i wyciągnięcie wniosków. Dzięki temu będziesz w stanie wrócić do niej odmieniony.

Jak odzyskać byłą dziewczynę, gdy ma już innego?

Zgodzę się, że sprawa nie będzie prosta, lecz bez obaw. Nikt nie twierdzi, że niemożliwa. Oczywiście będzie to wymagało więcej Twoich starań, ale bez problemu dasz sobie radę. Jeśli potrzebujesz konkretnych porad krok po kroku jak odzyskać byłą dziewczyne, gdy ma innego – koniecznie przeczytaj mojego ebooka.

Jak odzyskać dziewczynę, gdy ma już innego

Jeśli już się poddałeś, uznałeś, że nie ma szans, by odbudować wasz związek… To zmień swoje nastawienie, głowa do góry i walcz o swoją kobietę. Są realne szanse, by ją odzyskać! Rozumiem w pełni to, że sama myśl o tym, że jest z innym facetem, jest przytłaczająca, to, że spędzają razem czas, w pełni Cię rozumiem.

Pamiętaj jednak, że mimo nowego związku nadal z pewnością jesteś dla niej ważny i jeśli zastosujesz się do moich porad zawartych w ebooku to z pewnością wróci do Ciebie – prędzej niż może Ci się wydawać.

A więc nie jesteś na przegranej pozycji, potrzebujesz jedynie kilka prostych porad, które koniecznie musisz wdrożyć w swoje życie, by odzyskać swoją kobietę.

W skrócie wygląda to tak, że nie możesz porównywać się do jej obecnego partnera. Każdy jest inny i nie ma sensu się tutaj rozdrabniać. Zachowaj spokój w działaniach, które będziesz podejmował. Działaj szybko, ale racjonalnie.

Nie możesz dopuścić do momentu, w którym nowy partner Twojej byłej dziewczyny będzie dla niej tak ważny, że nie będzie umiała od niego odejść i wrócić do Ciebie. Więcej gestów i starań w jej stronę, a na pewno wszystko się ułoży.

Jak zaplusować u byłej dziewczyny, gdy przypadkiem się spotkacie na ulicy?

Jak się zachować, gdy przez przypadek spotkasz na ulicy swoją ex? Co zrobić, by się nie ośmieszyć, ani negatywnie nie zaostrzyć waszej znajomości? Zachowaj zimną krew, krzywe spojrzenie nie wpłynie pozytywnie na jej spojrzenie na Ciebie. Co ja proponuję i co sam stosuję u siebie? Po prostu zagaduję do niej. Zwyczajne „Hej, jak tam u Ciebie? Jak Ci się wiedzie” prosty tekst, a pokażesz w ten sposób, że jesteś dojrzały i nie chcesz mieć z nią negatywnej relacji i zaplusujesz w jej oczach.

Poza tym, co napisałem wyżej, jest jeszcze kilka prostych kroków, do których możesz się zastosować. Na pewno podziałają na Twoją korzyść.

1. Nie wracaj do przeszłości

To, że możesz do niej zagadać i zapytać, co u niej słychać, nie oznacza, że macie rozmawiać o tym, jak się Wam kiedyś układało. W żadnym wypadku nie próbuj powoływać się na przeszłość. Musisz jej przecież pokazać, że się zmieniasz. Zainteresuj się tym, co ma Ci do powiedzenia, co robi teraz i jak się jej układa.

2. Emocje schowaj do kieszeni

Wasza rozmowa ma być neutralna. Nie możesz nagle się unosić, podnosić głosu, czy wymachiwać rękami. Wszystkie emocje, które pokazujesz lub artykułujesz doskonale widać. Jeśli będą one negatywne, to Twoja była dziewczyna na pewno się tego wystraszy i źle to odbierze.

Zatem nerwy i negatywne emocje trzymaj na wodzy. To samo dotyczy pozytywnych emocji. Nie możesz też przesadzić w drugą stronę. Wasze spotkanie powinno być w jak największym stopniu neutralne.

3. Uważaj na to, co mówisz

Jeśli już dojdzie do takiej sytuacji, że spotkacie się przypadkiem na ulicy i wywiąże się między Wami rozmowa, to zwróć uwagę na to, co mówisz. Nie mogę Ci sugerować regułek, które są bezpieczne i powinieneś ich używać, ale mogę Ci zaproponować opanowanie.

Szczególnie, że w stresie możesz powiedzieć różne rzeczy. Nie rzucaj podtekstami, które mogłyby być odebrane jak zaproszenie na randkę. Omijaj szerokim łukiem takie teksty.

4. Facebook prawdę o jej życiu Ci powie

Pytanie o to, co u niej słychać wydaje się być bez sensu, kiedy wiesz o jej życiu wszystko z mediów społecznościowych. Jednak nie tędy droga. To, że wiesz, że była ze znajomymi w kinie czy za granicą u rodziny, nie powinno Cię na tym przypadkowym spotkaniu i rozmowie interesować.

Chyba, że poruszy ten temat sama – na pewno zaplusujesz u niej, jeśli będziesz zainteresowany tym, co sama ma Ci do powiedzenia. Jeśli jednak nie będzie o tym opowiadała, to nie zachowuj się jak stalker i nie nawiązuj do tych tematów. Poniekąd udawaj, że nic o tym nie wiesz – tak będzie lepiej i bezpieczniej.

Jeśli zastosujesz się do powyższych rad, na pewno zdobędziesz dużego plusa podczas takiej rozmowy. Pozwól swojej byłej dziewczynie na to, żeby to ona przejęła pałeczkę i się wygadała. Prawdopodobnie obudzi się w niej tęsknota, która pozwoliłaby Wam zbliżyć się do siebie na nowo. Wyraź swoją dojrzałość przez te kilka prostych gestów w jej stronę.

Jak Odzyskać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać dziewczynę i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK

Podsumowanie

Jeżeli naprawdę chcesz odzyskać kobietę swojego życia i chcesz zrobić wszystko, co możliwe, by do Ciebie wróciła to naprawdę powinieneś przeczytać mojego ebooka, w którym opisuje KROK PO KROKU jak ją odzyskać.

Jeżeli mimo przeczytania ebooka będziesz miał jeszcze jakieś pytania na temat odzyskiwania byłej kobiety, to skontaktuj się ze mną mailowo i indywidualnie udzielę Ci kilka rad, co możesz zrobić.

4.6/5 - (94 votes)