jak odzyskac bylego chlopaka poznaj pewne metody

Jak odzyskać byłego chłopaka? Poznaj pewne metody.

Od lat wiadomo, że inaczej rozstania znoszą dziewczyny, a inaczej chłopacy. Mężczyźni początkowo  nie dają po sobie poznać żadnego cierpienia z tym związanego. Dziewczyny wręcz przeciwnie, na  początku bardzo często jest rozpacz. Z czego to wynika? Myślę, że dla kobiety okazanie słabości nie  jest żadną ujmą, mężczyźni się tego zwyczajnie boją. Dopiero później zaczyna im doskwierać pustka, a  co za tym idzie, smutek.

Miłość, związek, a nienawiść.

Prawdą jest, że od miłości do nienawiści jest już tylko jeden krok. Dotychczas kochająca się para po rozstaniu przeradza się w osoby, które się nienawidzą. Tak dzieje się w wielu przypadkach, jednak są i  takie, w których mimo zerwania i bólu jaki za tym idzie, my dziewczyny zadajemy sobie pytanie: „Jak  odzyskać byłego chłopaka?” .

Powrót do byłego chłopaka – 5 porad.

Wiele kobiet oraz dziewczyn na świecie każdego dnia wraca do swoich byłych partnerów. Wynika to z  ogromnego uczucia jakie mimo wszystko towarzyszy tym osobom, ale jest to także wygodniejsze od  związania się z kimś innym i ponownego docierania się nawzajem. Wiele osób ma także problem z  zaufaniem do drugiego człowieka, jeśli więc zaangażujemy się poważnie w jeden związek to z  pewnością będzie nam ciężko stworzyć kolejny już z inną osobą.

Duże grono dziewczyn, które właśnie bardzo zaangażowały się w miłosną relacje, po rozstaniu z  ukochanym zadaje sobie pytanie: „Jak odzyskać byłego chłopaka?” Najpierw należy się zastanowić czy w ogóle warto, często mawiają, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, coś musi w tym  być. Jeśli Cię bardzo zranił i zerwał w sposób niestosowny to szkoda na taką osobę Twojego cennego  czasu. Jednak każda relacja, sytuacja czy też uczucia są inne. Jeśli uznasz, że mimo wszystko chcesz go  odzyskać i czujesz, że jest to miłość Twojego życia, a także osoba z którą chciałabyś kroczyć do końca  to oczywiście są na to rady. Pomogę odpowiedzieć Ci na pytanie: „Jak odzyskać byłego chłopaka?”,  poniżej przedstawię Ci pewne metody. Pamiętaj, że aby przyniosły one oczekiwany efekt to musisz  trzymać się ich wszystkich, a nie tylko wybranych! Odzyskanie byłego partnera jest trudne tylko  wtedy, gdy popełnia się błędy. Są one niestety bardzo łatwe do popełnienia, ból jaki towarzyszy po  rozstaniu nie jest najlepszym doradcą ani przyjacielem żadnej kobiety.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak poradzić sobie z odrzuceniem? Praktyczne porady

Jak Odzyskać Faceta

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać faceta i sprawić, by było jak dawniej

POBIERZ E-BOOK

Przemyślenia.

Usiądź i zastanów się co w waszym związku poszło nie tak, musi być jakaś przyczyna, która finalnie  doprowadziła do jego rozpadu. Przeanalizuj sobie o co przeważnie się kłóciliście i jakie w emocjach  miały miejsce wymiany słów. Niekiedy bywa tak, że pod wpływem właśnie emocji mówi się rzeczy,  które leżą nam na sercu, a normalnie byśmy ich nie ujawnili. Być może Ty zraniłaś partnera jakimś

niemiłym słowem, którego wcale nie chciałaś powiedzieć. Czytałem kiedyś bajkę o gwoździach, z  którą się w pełni zgadzam. Można było z niej wywnioskować, że po wyjęciu gwoździa dziura nadal  pozostaje, tak też dzieje się ze słowami, mimo tego, że powie się „przepraszam” to zostają one w

pamięci. Pamiętaj, że jeśli wszystko układa się dla obu stron to nie dochodzi do zerwania, musiał on  mieć jednak jakiś konkretny powód.

Oczekiwania.

Musisz wywnioskować czego on oczekuje od związku oraz dziewczyny, jest to bardzo ważne,  ponieważ istnieje możliwość, że właśnie tego zabrakło i nie do końca czuł się spełniony w tej relacji.  Związek to nie tylko słowa „Kocham Cię” to przede wszystkim: gesty, poczucie bezpieczeństwa,  wsparcia, zainteresowania, ale także rozmowy. Nie wykluczone, że właśnie czegoś w waszym związku  zabrakło i dlatego postanowił odejść. Uczucie nigdy nie przechodzi z dnia na dzień.

Nie bądź zazdrosna.

Nie okazuj mu, że jesteś zazdrosna! To najgorsze co mogłabyś w tym wypadku zrobić. On poczuje  wtedy satysfakcję i nie potraktuje Cię poważnie. Mężczyźni to zdobywcy, pochlebia im to jak kobieta  o nich walczy i lubią się tym szczycić, jednak to nie do końca przynosi pożądane efekty. To właśnie on  jest osobą, która przywiera rolę zdobywcy i ma o Ciebie ponownie zawalczyć. Ale oczywiście nie  możesz go także zniechęcać do siebie. Musisz wyczuć barierę między dystansem, a zniechęcaniem.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak wrócić do ex? Skorzystaj z naszych propozycji

Kontrola emocji.

Musisz kontrolować swoje emocje. Nie pokazuj mu jak bardzo tęsknisz. Staraj się pokazywać mu, jak  szczęśliwą osobą jesteś. Wiem, że będzie ciężko, zwłaszcza gdy znaczył on dla Ciebie wiele, ale wiem,  że jesteś silna i tak postąpisz, uwierz mi, to działa! Faceci nie lubią sfrustrowanych, użalających się nad sobą kobiet. Ich uwagę przyciągają pewne siebie, spełnione, zadowolone, zdecydowane i  niezależne kobiety.

Komunikacja.

Na początku ważne jest to, aby nie było między wami żadnego kontaktu. Musi zapaść cisza. W końcu  to on się złamie i odezwie się do Ciebie w celu zbadania jak sobie radzisz. Zapewne będzie Ci ciężko wytrwać w tej ciszy, ale pamiętaj, kiedy Ty będziesz stawała się silniejsza w tym braku kontaktu to on  będzie wówczas słabnąć. Kiedy się odezwie to musisz nauczyć się z nim komunikować. Powinnaś podejmować tematy, w których on czuje się swobodnie. Sprawi to, że zacznie angażować się w  konwersację z Tobą, zacznie za nią tęsknić, a co za tym idzie, zacznie tęsknić i za Tobą. Poczuje się także spełniony w tej rozmowie, będzie mógł wykazać się swoją wiedzą, zainteresowaniami. W związku niezwykle cenną umiejętnością jest umiejętność słuchania. Wtedy z pewnością zastanowi się nad powrotem do Ciebie, a to już prawie sukces! Jeśli nie do końca jesteś pewna, co go może  zainteresować to dyskretnie dowiedz się od jego znajomych. Na pewno nie pytaj ich ,,Jak odzyskać  byłego chłopaka’’, gdyż to przed nimi wyjdziesz na desperatkę, a to nie będzie mądrym krokiem,  zagrozi to całemu procesowi.

Odpowiedź na pytanie „Jak odzyskać byłego chłopaka?” już poznałaś.

Mam nadzieję, że moja rada w postaci przedstawionych powyżej metod okaże się dla Ciebie  pomocna i będzie skutkować w „wielki powrót”. Pamiętaj jednak, że uczucia to nie jest rzecz, nie  można ich sobie od tak kupić. Nikogo także nie można zmuszać do miłości oraz związku z drugą osobą. Jeśli on będzie dawał mimo wszystko wyraźne znaki, że to koniec, to odpuść. Na pewno jesteś wartościową kobietą, która prędzej czy później znajdzie tego jedynego. Niestety smutne jest to, że  większość par, które postanawia związać się ponownie znowu się rozstaje. Dlaczego tak się dzieje?  Głównie przez to, że są popełniane te same błędy. Pamiętaj, na siłę niczego nie zbudujesz. Nie znam odpowiedzi na pytanie „Jak się odkochać”. Mogę jedynie od  siebie dodać, że będziesz musiała dojść do wniosku, że tak będzie lepiej dla wszystkich. Nie jestem  wielbicielką stwierdzenia, że „czas leczy rany”, ja twierdzę, że czas ich nie leczy, lecz uczy nas z nimi żyć. Jak mawia moja babcia: „Tego kwiatu pół światu”! Ale teraz życzę powodzenia i walcz o swoje dziewczyno!

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak zacząć rozmowę z dziewczyną? Oto kilka prostych trików, które Ci pomogą