Gdzie znaleźć dziewczynę tło

Gdzie znaleźć dziewczynę? 10 sprawdzonych miejsc

Doskwiera Ci samotność lub jesteś po rozstaniu i zastanawiasz się, jak i gdzie znaleźć dziewczynę? W tym artykule przedstawię Ci 10 miejsc, w których możesz poznać wartościową kobietę do stałego związku.

Chociaż jak się często okazuje, nie koniecznie musi to być związek. Człowiekowi często brakuje po prostu przyjaciela, czy nawet zwykłych znajomych. Jeśli brakuje Ci w życiu prawdziwych przyjaciół i chciałbyś to zmienić, to ten wpis również jest dla Ciebie.

Poderwanie dziewczyny znacznie prostsze w kontekście „śmiałości” jest przez Internet, gdzie często osoba po drugiej stronie nas nie zna, nie wie jak wyglądamy i znacznie mniej wstydzimy się tam rozmawiać z kobietami.

Jednak moim zdaniem, znacznie skuteczniej możesz poznać dziewczynę, rozmawiając z nią na żywo, niż przez Internet, a to dlatego, że kobiety otrzymują dziennie dziesiątki nowych wiadomości od facetów z pytaniami, czy się z nimi umówią, z komplementami i nie tylko.

Piszę o tym dlatego w nawiązaniu do głównego wątku tego artykułu, czyli gdzie znaleźć dziewczynę. Mam na myśli to, że najprostszą metodą na znalezienie dziewczyny do związku (i nie tylko) jest po prostu szukanie jej w realnym życiu. Konkretne przykłady wypiszę Ci w dalszej części artykułu.

Zgodzę się, że wymaga to odrobinę odwagi, ale zaufaj mi, że znacznie skuteczniej poznasz kogoś twarzą w twarz, niż przez Internet. Kilka słów o tym, jak i gdzie znaleźć dziewczynę przez Internet będzie w dalszej części artykułu.

Jak znaleźć dziewczynę do trwałego związku? Kilka wskazówek

Aby zbudować trwały związek najważniejsze jest to, abyście się dogadywali, czyli mieli tak zwany „wspólny Vibe” – każdy się chyba ze mną zgodzi. Zatem musisz znaleźć kobietę, z którą będziesz się świetnie dogadywał i zainteresujesz ją swoją osobą.

Dam Ci kilka wskazówek na podstawie swojego własnego, prywatnego życia oraz na podstawie moich klientów, które powinieneś znać.

Szukaj dziewczyny na podstawie Twoich zainteresowań

To najłatwiejszy sposób i zarazem najskuteczniejszy na znalezienie kobiety do trwałego i szczęśliwego związku. Uwierz mi, że nic tak bardzo was do siebie nie zbliży, jak wspólne zainteresowania, pasja i hobby.

Przy okazji, jeśli znajdziesz dziewczynę, z którą podzielasz swoje hobby – odpada Ci problem z wymyślaniem tematów do rozmów. Prawdopodobnie będziecie mieć ich na tyle dużo, że oboje nie będziecie mogli doczekać się kolejnego spotkania.

Jak znaleźć dziewczynę do trwałego związku

Znalezienie kobiety ze wspólnymi zainteresowaniami często może wydawać się trudne/niewykonalne. Oczywiście; takie tematyki jak motoryzacja, czy gry mogą się wydawać ciężkie, ale moim zdaniem wszystko zależy od Twojego nastawienia.

Uwierz mi, że mam parę znajomych, którzy poznali się w dawniej popularnej grze online „Tibia” i po dziś dzień są szczęśliwym małżeństwem. Dlatego nie szukaj na siłę wymówek, nie wymyślaj kolejnych problemów związanych z tym, gdzie znaleźć dziewczynę. Tylko zacznij w to wierzyć i szukać tej idealnej kandydatki dla siebie.

Rozejrzyj się, czy idealna kandydatka nie jest już w Twoim otoczeniu

Często jest też tak, że nie dostrzegamy ludzi w swoim życiu. Chodzi mi tutaj o to, że znam wiele przypadków, gdzie facet ma w swoim życiu kilka koleżanek, przyjaciółek i często podobają mu się pod względem charakteru, czy wyglądu, ale z jakiegoś powodu nigdy nie myślał o głębszej relacji.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy?

Oczywiście niejednokrotnie zdarza się również tak, że nie wyobrażamy sobie związku z naszą najlepszą przyjaciółką, co też często może okazać się być słuszną decyzją. Ale zastanów się, czy aby na pewno nie ma w Twoim życiu takich kobiet i jeśli są, to odpowiedz sobie na pytanie, dlaczego nie jesteście razem.

Może Ci się często wydawać, że dana dziewczyna w życiu nie będzie Tobą zainteresowana i nie uda Ci się jej poderwać. Musisz jednak wiedzieć, że najczęściej są to Twoje wymysły i nigdy się nie dowiesz, jeśli nie spróbujesz.

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POBIERZ E-BOOK

Szukaj dziewczyny przy pomocy swoich znajomych

Jeśli naprawdę żadna z wyżej opisanych wskazówek do Ciebie nie trafia, to rozejrzyj się po swoich znajomych i popytaj, czy mają innych, ciekawych znajomych. Spotkajcie się wszyscy razem, poznajcie się i spędźcie razem czas.

Gwarantuje Ci, że na takie spotkanie przyjdą również dziewczyny wolne, które są pozytywnie nastawione na poznawanie nowych ludzi i z pewnością masz szanse na to, by zaprosić jedną z nich na kawę, czy nawet randkę.

Jeśli się wstydzisz, czy boisz reakcji na zaproszenie, to śmiało możesz odłożyć to w czasie i po prostu zakolegować się z nimi. Wymień się Facebookiem z nową paczką znajomych i poznawajcie się. Z czasem zauważysz, czy dana dziewczyna jest w Twoim typie, czy nie.

Zaufaj mi, że jeśli raz spróbujesz i przekonasz się, że poznawanie ludzi jest naprawdę proste, to raz na zawsze Twój problem związany z tym, gdzie poznać dziewczynę zniknie i nigdy nie powróci.

Bądź sobą i nie próbuj nikomu zaimponować

To bardzo ważny punkt, ponieważ często poznając nową dziewczynę, próbujemy jej zaimponować. Mam na myśli imponowanie nie tylko pieniędzmi, ale też na przykład sylwetką, drogimi ubraniami, samochodem i nie tylko.

Jest to ogromny błąd, ponieważ w ten sposób nie poznasz wartościowej dziewczyny, a wręcz przeciwnie – odtrącisz je od siebie. W ten sposób możesz poznać jedynie dziewczyny, które będą w Tobie widziały jedynie pieniądze, a tego przecież nie chcemy.

Jeszcze gorsze będzie, gdy imponujesz rzeczami, których po prostu nie posiadasz. Dużo ludzi wydaje więcej pieniędzy, niż zarabia i w rzeczywistości są bankrutami, a udają zamożnych.

Gdy tylko dana dziewczyna się zorientuje, że ją okłamywałeś – prawdopodobnie natychmiast urwie z Tobą kontakt i nic z tego nie będzie.

Nie bądź desperatem

Kiedy nie masz pomysłów na to, gdzie poznać swoją drugą połówkę możesz próbować podejmować desperackie ruchy. Trzeba wystrzegać się tego i uważać, by nie odstraszać od siebie kobiet.

Mam na myśli to, że gdy poznasz w końcu jakąś dziewczynę – możesz być na tyle zdesperowany, że będziesz zasypywał ją setkami wiadomości dziennie i wydzwaniać dziesięć razy każdego dnia.

To ogromny błąd i musisz tego unikać. Musisz przestawić swoje myślenie na to, że prędzej czy później – druga połówka sama się znajdzie i wcale nie mam tu na myśli wódki. Jeśli będziesz podejmować desperackie ruchy – tylko wydłużysz ten proces.

Gdzie znaleźć dziewczynę? 6 sprawdzonych miejsc

Poniżej przedstawię Ci 10 przykładowych miejsc, gdzie znaleźć dziewczynę. Oczywiście jest to kilka moich propozycji, które moim zdaniem sprawdzają się najlepiej. Jeśli potrzebujesz więcej tego typu przykładów i konkretnych wskazówek to zachęcam do przeczytania mojego ebooka, który opisuje krok po kroku jak poderwać dziewczynę.

Gdzie znaleźć dziewczynę

1. Poznaj ją w klubie lub barze

Nie każdy musi lubić tego typu miejsca, ja osobiście nie przepadam za klubami, ale to nie oznacza, że nie można tam poznać dziewczyny. Można jak najbardziej i powiem więcej – wielu moich znajomych w taki właśnie sposób poznało swoje obecne żony.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba? Konkretne porady

Oczywiście nie mówię tutaj o klubach nocnych, a jedynie o klubach z pełną kulturą, gdzie przychodzi się potańczyć, napić się. Możesz tutaj poznać wiele atrakcyjnych singielek, ponieważ zazwyczaj w takich miejscach przebywają właśnie single i singielki.

Dodatkowym plusem może być to, że po kilku drinkach kobiety tam będą bardziej otwarte na nowe znajomości i nie mówię tu o przelotnych przygodach, a jedynie o tym, że łatwiej będzie Ci do którejś zagadać i zdobyć numer telefonu.

Po za tym często może się również zdarzyć, że jakaś dziewczyna sama do Ciebie podejdzie i zagada, jak wpadniesz jej w oko. Ma to swoje plusy i minusy – jak wszystko.

2. Zagadaj do niej w autobusie lub pociągu

Często zapominamy o tym, że poznać kobietę możemy tak naprawdę wszędzie – na ulicy, w pociągu, autobusie i tak dalej. Wiem, że może się to wydawać abstrakcją, ale takie są fakty. Ile razy zagadałeś w swoim życiu do obcej kobiety na ulicy?

Domyślam się, że zero. Wiem, że może to być dla Ciebie ciężkie do zrealizowania, ale wtedy odpowiedz sobie w głowie na jedno pytanie: Co się stanie, jeśli się nie uda? Odpowiedź brzmi: Nic. Tak więc warto spróbować i nawet jeśli nie uda Ci się zdobyć kontaktu do danej dziewczyny – nic się nie stanie.

3. Znajdź ją w Twoim najbliższym otoczeniu

No i tutaj to, o czym wspominałem już wcześniej, czyli po prostu rozejrzyj się dookoła wśród swoich znajomych, przyjaciółek i koleżanek. Zastanów się, czy możesz zorganizować jakieś wspólne wyjście na kręgle, czy nawet na pizze.

To najlepszy możliwy sposób na zawarcie nowych znajomości, ponieważ będziesz tam również wśród swoich obecnych znajomych i nikt nie będzie czuł się niezręcznie.

Nie powinieneś odczuwać żadnego stresu związanego z takim spotkaniem. Bardzo łatwo również możesz w ten sposób otrzymać kontakt do każdego z uczestników spotkania, bo nie sądze, że ktoś odmówi podania Ci Facebooka, czy numeru telefonu.

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POBIERZ E-BOOK

4. Poznaj ją na basenie

Możesz również zapisać się na basen, na który będziesz chodził raz w tygodniu lub częściej. To świetne miejsce na to, by poznać tam nowych znajomych. Preteksem do zagadania może być na przykład:

  • Prośba o pokazanie danego stylu pływania,
  • Zapytanie, gdzie znajduje się sauna, czy jacuzzi,
  • Zapytanie o godziny otwarcia basenu,

tak naprawdę może to być cokolwiek co przyjdzie Ci do głowy, ponieważ chodzi o samą próbę nawiązania kontaktu. Gwarantuję Ci, że takie próby w większości przypadków są odbierane bardzo pozytywnie.

5. Wydarzenia w Twojej okolicy

Jeśli lubisz koncerty, czy inne wydarzenia i imprezy masowe, to może to być również świetne miejsce na poznanie nowych osób. Tutaj nie ma tak naprawdę większej filozofii, uwierz mi, że nowe znajomości często tworzą się przez zbiór różnych przypadków.

Wystarczy, że będziesz uczestniczył w imprezach masowych i prędzej czy później – poznasz atrakcyjną dziewczynę, która może okazać się Twoją przyszłą żoną.

6. Zagadaj do niej na siłowni

Zdaje sobie sprawę, że siłownia jest po to, by ćwiczyć, ale mimo wszystko, tutaj również możemy poznać wielu ludzi. Na siłowni można poznać naprawdę wielu znajomych, jednak tutaj głównie skłaniałbym się ku kolegom, niżeli kobietom.

Ze względu na to, że faceci chodzący na siłownie są naprawdę bardzo pomocni i niezależnie od tego, kogo zapytasz o pomoc – prawdopodobnie każdy się zgodzi, by pokazać Ci jak wykonać dane ćwiczenie lub doradzi jak coś robić lepiej.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak zaprosić dziewczynę na kawę lub randkę?

Nie mniej jednak jeśli zwrócisz się z taką prośbą do kobiety – wydaje mi się, że również Ci nie odmówi i może to być fajne miejsce, gdzie możesz znaleźć dziewczynę.

Jak i gdzie znaleźć dziewczynę przez Internet? 4 sposoby

Gdzie znaleźć dziewczynę przez Internet

1. Portal randkowy

Portale randkowe typu Tinder, Fotka, Badoo itp. to świetne miejsca, gdzie możesz znaleźć dziewczynę. Musisz być jednak świadom, że jest tam również spora konkurencja i aby się przebić spośród tysięcy innych facetów, będziesz musiał przede wszystkim:

  1. Zrobić ładne, wyraźne  i w dobrym świetle zdjęcie, najlepiej całej sylwetki,
  2. Ustawić dobry i zachęcający opis siebie,
  3. Przygotować kilka/kilkanaście zainteresowań, które umieścisz w opisie,
  4. Ustalić w jaki sposób chcesz się wyróżnić pisząc do kobiety. „Hej, co tam” nie wystarczy.

Sam widzisz, że masz kilka punktów do zrealizowania. Więcej na ten temat znajdziesz w moim ebooku Jak poderwać dziewczynę do którego Cię serdecznie zapraszam, bo pomoże Ci on znaleźć swoją drugą połówkę i stać się znacznie pewniejszym facetem.

Oczywiście portale randkowe mają też swoje zalety, przede wszystkim masz dostęp do tysięcy kobiet z najbliższej okolicy, bez wychodzenia z domu i jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia.

Dlatego jeśli jesteś wstydliwy lub pochodzisz z małej miejscowości to śmiało możesz spróbować odnaleźć się na jednym z portali randkowych. Jest ich w sieci mnóstwo, jednak te najpopularniejsze i moim zdaniem najlepsze – umieściłem powyżej.

2. Gadu Gadu

Tutaj wiele osób może niedowierzać lub śmiać się z tego, że polecam Gadu Gadu jako miejsce, gdzie znajdziesz dziewczynę. Ja jednak wychodzę temu na przeciw i polecę Ci to miejsce, ponieważ sam poznałem tam wiele wartościowych kobiet.

Z niektórymi mam kontakt do dziś i przyjaźnimy się od wielu lat, a z dwiema udało mi się stworzyć długi związek, który po dłuższym okresie czasu rozpadł się z różnych przyczyn.

Nie mniej jednak uważam, że jest to miejsce, które nie wymaga od Ciebie tak naprawdę żadnych działań. Wystarczy się zarejestrować, dodać zdjęcie i możesz zacząć poznawać dziewczyny.

3. Portale typu 6obcy i omegle

Tego typu portale są dziś strasznie oblegane przez zdecydowaną większość facetów i może być Ci ciężko znaleźć tam dziewczynę, która będzie w ogóle zainteresowana dłuższą znajomością. Nie mniej jednak umieszczam tutaj ten sposób, ponieważ również udało mi się tutaj poznać wiele wartościowych ludzi.

Wymaga to jednak więcej czasu, ale uważam, że jeśli np. Często nie masz co robić, nudzisz się w pracy, szkole, czy po prostu w domu – warto wejść i popisać, może akurat natrafisz na kogoś interesującego.

Portal 6obcy to anonimowy czat online, gdzie łączysz się z jedną spośród kilku tysięcy ludzi online i rozmawiasz, do póki któraś ze stron się nie rozłączy.

Omegle działa podobnie, jednak tutaj dodatkowo mamy kamerki online i możemy widzieć z kim rozmawiamy i zobaczyć jego/jej reakcje.

4. Gry online

Tak jak wspomniałem we wcześniejszej części artykułu – mam parę znajomych, którzy poznali się w grze online jaką jest Tibia. Wiem, że dla wielu z was może się to wydawać abstrakcją, ale takie rzeczy jak najbardziej się zdarzają.

Pisałem już o tym, że wspólne pasje i zainteresowania zbliżają do siebie ludzi i to jest genialny przykład. Pasją, czy zainteresowaniem może być również granie w gry – powiem więcej, rynek gier pnie się ku górze i moim zdaniem za kilka lat świat esportu będzie bardzo, bardzo popularny.

Więc jeśli grasz w gry online to śmiało, nie bój się poznawać tam ludzi, nigdy nie wiadomo, czy nie urodzi się z tego głębsza relacja na lata.

Jak Poderwać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak poderwać dziewczynę i sprawić, by była Tobą zainteresowana.

POBIERZ E-BOOK