dziewczyna-pisze-z-innymi

Dziewczyna pisze z innymi chłopakami, będąc w związku. Jak prawidłowo zareagować?

Związek partnerski to wiele wyrzeczeń oraz duża ilość kompromisów. Aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowo, trzeba poświęcić temu czas oraz uwagę. Często bywa tak, że nie podoba się jednej stronie zachowanie tej drugiej i trzeba odpowiednio reagować, aby nie zranić niczyich uczuć, ale otrzymać to, o co się walczy. Kiedy dziewczyna pisze z innymi chłopakami, będąc w związku, nie zawsze musi zapalić się czerwone światło, dlatego warto wiedzieć jak prawidłowo podejść do sytuacji.

Na co zwrócić uwagę?

Być może odbiorcami wiadomości nie są osoby, którymi dziewczyna jest potencjalnie zainteresowana, a zwykli koledzy, których potrzebuje, aby wygadać się z własnych problemów. Nie każdy sms od płci przeciwnej oznacza zdradę lub niewłaściwe zachowanie względem partnera.  Należy zwrócić uwagę na relacje, które ich łączą; jakie jest jej zachowanie podczas odbierania wiadomości czy rozmowy telefonicznej, jakie główne tematy zostały poruszone.  Może dziewczyna ucieka do innego pokoju i nerwowo reaguje na próbę kontroli jej telefonu? Małe szczegóły zazwyczaj najwięcej pokazują. 

Powinno się również sprawdzić, jak dziewczyna pozyskuje nowe znajomości. Inaczej będzie przebiegać rozmowa z kolegą z pracy o nowym projekcie, a inaczej z przypadkowo poznanym mężczyzną w internecie. 

Dodatkowo należy zwrócić  uwagę na częstotliwość sprzeczek i kłótni, sposób okazywania czułości przez kobietę oraz chęć na wspólne spędzanie czasu. To wszystko może pokazać, czy kobieta nadal zainteresowana jest swoim partnerem.

Rozmowa z najbliższymi dziewczyny

Posiadanie dobrych relacji z przyjaciółkami czy rodzeństwem swojej kobiety to ogromny plus. Wychodząc z nimi na kawę, czy też po prostu dzwoniąc, można łatwo dowiedzieć się przydatnych informacji. Kiedy dziewczyna pisze z innymi w celu zmiany chłopaka, to może zdradziła coś swojej przyjaciółce, a ta przypadkiem się wygada? Nigdy nie wiadomo. 

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak o kimś zapomnieć? 5 kroków

Jak Odzyskać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać dziewczynę i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK

Jak zareagować?

Reakcja powinna być zależna od sytuacji i rozważna, ponieważ może wpłynąć na przebieg relacji. Nikt nie chce świadomie utopić swojego związku, ani stracić osoby, którą się kocha, dlatego do sprawy należy podejść na spokojnie i podjąć różne kroki, aby rozwiązać problem. Poniżej kilka sposobów. 

Badanie terenu

Zanim przejdzie się do konkretów, należy wybadać teren. Dowiedzieć się jak najwięcej informacji o chłopakach, z którymi pisze dziewczyna. Poznać ich oczekiwania względem kobiety i sposób, w jaki ze sobą rozmawiają. Kiedy zachowanie partnerki zobrazuje przebieg relacji z płcią przeciwną, można przejść do następnego kroku.

Wspólne spędzanie czasu

Spędzanie wspólnie czasu z partnerką  wpłynie pozytywnie na relacje, ale również pozwoli zwrócić uwagę na to, jak często oraz w jaki sposób dziewczyna rozmawia z innymi. Wspólne wyjście do kina lub teatru to idealne rozwiązanie na wieczór tylko we dwoje, bez telefonu.

jak-zareagowac-gdy-dziewczyna-pisze-z-innymi

Spokojna rozmowa 

Można przeprowadzić ją na dwa sposoby; przy codziennych czynnościach, takich jak śniadanie powoli zacząć temat obecnej sytuacji lub poprosić o chwilę i usiąść tylko we dwoje, bez żadnych osób trzecich i telefonu. Najlepiej jest powiedzieć prosto z mostu o obawach i zadać najbardziej nurtujące pytania. Jeśli partnerka zostanie obdarzona dozą zrozumienia i miłości to rozmowa przebiegnie w płynny i wyważony sposób. Naskakiwanie oraz oskarżanie nie sprzyja otrzymaniu oczekiwanych rezultatów. Przypomnieć warto, iż powodów. dla których dziewczyna pisze z innymi. może być naprawdę wiele; nawet takie na tle zawodowym. Nie trzeba od razu obawiać się najgorszego. 

Terapia dla par 

Kiedy dziewczyna pisze z innymi i objawia chęci pozostawienia partnera dla innego mężczyzny, to istotne są kroki, które należy podjąć w celu ratowania relacji. Jednym ze sposobów ponownego dojścia do porozumienia i przeprowadzenia szczerej rozmowy może być terapia dla par. Specjalista wysłucha obie strony i doradzi, co powinny one począć. Być może jest już za późno i lepszym sposobem okaże się rozstanie. Mimo wszystko warto próbować. 

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Rozstanie z kochanką. Jak sobie z tym poradzić? 4 metody

Jak Odzyskać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać dziewczynę i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK

Wspólny detoks od elektroniki

Po spokojnej rozmowie, kiedy obie strony zobaczą swoje wady i błędy popełnione podczas bycia razem, może się okazać, że oboje chcą na nowo zbudować lepszą relację. Dobrym sposobem na pierwszą cegiełkę jest wspólny wyjazd w miejsce pozbawione dostępu do elektroniki; przytulny domek w lesie czy nad jeziorem to właśnie to, co może na nowo połączyć dwie osoby. 

Problem z brakiem zainteresowania

Kobieta szukająca relacji z mężczyznami, bądź będąca podatna na komplementy i kokietowanie to zazwyczaj oznaka braku zainteresowania ze strony partnera. Dziewczyna pisząca z innymi w pewien sposób próbuje zwrócić na siebie uwagę, aby otrzymać atencję i zainteresowanie, jakie było na początku relacji.

Co w takiej sytuacji? 

Przede wszystkim zacząć spełniać oczekiwania partnerki. Poświęceniem większej ilości uwagi,  może być nawet wspólne obejrzenie ulubionego filmu, a przed tym zrobienie przekąsek i wybranie  wina. Ustalenie jednego dnia w tygodniu na wspólne atrakcje i wycieczki może rozwiązać problem, jakim jest brak zainteresowania.  

Reasumując: nie należy podejmować pochopnych wniosków, rozmowa oraz zaplanowane działania mogą naprawić relację i pomóc w uzyskaniu oczekiwanych rezultatów.

4.9/5 - (52 votes)