Drobny prezent dla dziewczyny bez okazji

Drobny prezent dla dziewczyny bez okazji – 10 pomysłów 

Prezent bez specjalnej okazji możesz dać mamie, tacie, siostrze, bratu, ale przede wszystkim swojej  ukochanej. Od dawna wiadomo, że kobiety i dziewczyny uwielbiają być obdarowywane. Nie chodzi  tutaj wcale o drogie prezenty, lecz o drobne gesty.  

Podarunek-niespodzianka to jedno, ale podarowanie bliskiej osobie drobiazgu bez okazji może  znaczyć więcej niż tysiąc słów. Prezent sam w sobie jest niesamowitym gestem, ale ten wręczony bez  okazji rozczula najbardziej.  

Jeśli więc w ogóle jeszcze zastanawiasz się, czy kupić coś dziewczynie bez okazji to podpowiem Ci, że  jak najbardziej tak! Na pewno bardzo się ucieszy i poczuje się doceniona. 

10 pomysłów na drobny prezent dla dziewczyny bez okazji

Pomogę Ci podpowiedzieć, co kupić dziewczynie bez okazji. Poniżej przedstawię Ci dziesięć  pomysłów, na pewno z któregoś skorzystasz i sprawisz swojej drugiej połówce niesamowitą  niespodziankę i wiele radości.  

1. Świece sojowe

Moim zdaniem numerem jeden są świece sojowe. Są one wykonane z naturalnego wosku sojowego,  więc w przeciwieństwie do tradycyjnych świec parafinowych nie są szkodliwe. Mają na celu  pobudzenie zmysłów, sprawić, że poczujemy się zrelaksowani i odprężeni. Pomogą one stworzyć  bardzo romantyczny nastrój. Każda kobieta lubi pięknie pachnące rzeczy, a te dobrze dobrane mogą  być także znakomitą dekoracją wnętrza.  

2. Zestaw dyfuzor+ dwa olejki

Równie zdrowym i pięknie pachnącym pomysłem na prezent będzie nawilżacz powietrza z olejkami.  Jest to zestaw służący do aromaterapii, która powszechnie uważana jest za formę medycyny  alternatywnej. Świat, który nas otacza, jest pełen zapachów, które wpływają na nasze samopoczucie,  sprawiają, że jesteśmy pogodniejsi oraz wyciszeni. Jest wiele różnych zapachów olejków eterycznych,  dowiedz się zatem jakie najbardziej wpływają na samopoczucie Twojej sympatii.  

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Związek bez zobowiązań - jak do niego podejść?

3. Miękki, ciepły szalik

Miękki szalik na szyję będzie wspaniałym prezentem bez okazji szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy temperatura na zewnątrz jest niska. Rozsądnym wyborem będą stonowane barwy,  nie chodzi tutaj tylko o gust, jaki ma Twoja dziewczyna, lecz o to, że neutralny kolor będzie pasował  do wielu kurtek czy płaszczy. 

4. Ciepłe, zabawne skarpetki

Choć tzw. ”Happy Socks” są popularniejsze jako prezent dla chłopaka, to dziewczynie również się  spodobają i będą służyć, zwłaszcza w chłodniejsze wieczory. Jest to także świetny prezent na  poprawę humoru.  

5. Wasze wspólne, wyjątkowe zdjęcie

Zdjęcia zawsze są najlepszą formą na uchwycenie chwili. Koszt wydrukowania zdjęcia w dużym  formacie jest niewielki. Do tego niedroga ramka, chociażby zakupiona w hipermarkecie i możesz  przygotować naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny prezent. A radość z przygotowania takiego  prezentu i świadomość jego oryginalności przynosi ogromną satysfakcję.  

6. Własnoręcznie wykonane słodycze

Jednym z najlepszy przyjaciół dziewczyny są słodycze. Można własnoręcznie wykonać, chociażby  pierniki. Ładnie zapakowane zapewne ucieszą dziewczynę bardziej niż czekolada zakupiona w  sklepie.  

7. Kwiaty

Kwiaty zyskują popularność z miesiąca na miesiąc. Jest to zawsze neutralny pomysł, bo przecież, jaka  dziewczyna nie lubi kwiatów!  

8. Etui

Etui na telefon jest także bardzo uniwersalnym pomysłem. Jest to gadżet, który sprawdzi się, jako  tani prezent. Wystarczy wiedzieć, jaki model telefonu posiada dziewczyna.  

9. Las w słoiku

Las w słoiku to w ostatnim czas bardzo popularna forma prezentu i wcale nie musi być ona droga.  Taki las śmiało możesz zrobić sam z tego co posiadasz w domu! 

10. Słoik pełen ciepłych słów

To będzie zapewne najbardziej wzruszająca forma prezentu. Napisz, za co cenisz swoją dziewczynę,  co sprawia, że jest ona wyjątkowa, a zapewne bardzo się wzruszy.  

Pomysł na prezent bez okazji – Podsumowanie

Prezenty bez okazji to niewerbalny wyraz emocji i przywiązania do danej osoby. Doskonale  sprawdzają się w romantycznej relacji. Mam nadzieję, że moje pomysły na prezent pomogą Ci w  uszczęśliwieniu dziewczyny. 

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak się odkochać? 6 sprawdzonych porad