czy dystans działa na faceta

Czy dystans działa na faceta? Działaj skutecznie

Odwieczną rozterką kobiet poszukujących trwałego i szczęśliwego związku jest kwestia, czy dystans działa na faceta? Zdaniem wielu psychologów psychika mężczyzn znacznie różni się od kobiecej. Dotyczy to przede wszystkim emocjonalnego angażowania się w związek. Dlatego też zachowanie dystansu przez kobietę może przykuć uwagę potencjalnego partnera i sprawić, że będzie on zabiegał o uczucia swojej wybranki serca.

Czy dystans działa na faceta? Metody zdobywania kobiet przez mężczyzn

Obserwując zachowanie kobiet i mężczyzn można zauważyć zasadnicze różnice. Dotyczy to także sposobów zdobywania potencjalnych partnerów, jak również zaskarbiania sobie ich sympatii. Z pewnością zastanawiasz się, dlaczego niektórzy mężczyźni nie wyobrażają sobie relacji, w której to kobieta zaczyna usilnie zabiegać o partnera. Każdy przedstawiciel płci męskiej ma naturę zdobywcy. Ma to również wpływ na relacje damsko-męskie. Z pewnością nie raz zastanawiałaś się, jak działa obojętność na faceta? Odpowiedź na to pytanie jest prosta! Mężczyźni uwielbiają wyzwania, dlatego też wszystko to, co jest trudne do zdobycia i wymaga sporego wysiłku, jest dla nich znacznie bardziej atrakcyjne.

Jeśli Twojemu mężczyźnie coś przychodzi z łatwością, to możesz być pewna, że nigdy nie będzie on tego szanował. Dotyczy to, zarówno rzeczy materialnych, jak i niematerialnych. W kwestii uczuć dystans działa na faceta w sposób pobudzający. Dzięki celowemu ochłodzeniu relacji, zainteresowany Tobą mężczyzna może zacząć zabiegać o Twoją uwagę. Dystans działa na faceta w taki sposób, że jest on bardziej zmotywowany do działania i zaczyna mu zależeć na zdobyciu upragnionej ukochanej.

 

Obojętność kobiety skuteczny sposób na przyciąganie uwagi mężczyzn

Jeśli jesteś kobietą, która zbyt szybko angażuje się w relację i już na początku znajomości zbyt wiele wnosi w ten kiełkujący związek, możesz być pewna, że Twój mężczyzna szybko straci zainteresowanie Twoją osobą, a jego energia zostanie spożytkowana na zupełnie inne działania. Według psychoterapeutów prowadzących terapie rodzinne, a także psychologów, zajmujących się oceną relacji damsko-męskich, dystans działa na faceta w sposób pozytywny. Kobieta, która nie jest na przysłowiowe wyciągnięcie ręki, wydaje się mężczyźnie bardziej atrakcyjna, co istotne nie musi ona przesadnie dbać o swój wygląd zewnętrzny czy też za bardzo akcentować swojej kobiecości.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak zagadać do chłopaka? Przykłady i wskazówki

Z pewnością zastanawiasz się, jak działa obojętność na faceta? Decydując się na tego typu rozwiązanie możesz przekonać się, czy dany mężczyzna jest odpowiednim kandydatem na życiowego partnera. Mężczyźni, którzy nie są szczerzy w relacjach międzyludzkich i nie mają dobrych intencji wobec potencjalnej partnerki, bardzo szybko tracą nią zainteresowanie szczególnie, jeśli zdobycie jej wymaga poświęcenia sporej ilości czasu oraz energii. Zdrowy dystans działa na faceta niczym test jego wierności, zaangażowania, a także prawdomówności. Osoba, której zależy na bardzo powierzchownej relacji, z pewnością nie będzie marnowała czasu na usilne zdobywanie partnerki, ponieważ tego typu mężczyzna poszukuje kobiet łatwo dostępnych.

Jak Odzyskać Faceta

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać faceta i sprawić, by było jak dawniej

POBIERZ E-BOOK

Dystans w początkowej relacji pomiędzy kobietą a mężczyzną- dlaczego jest tak ważny?

Jeśli zastanawiasz się, jak działa obojętność na faceta, powinnaś zdawać sobie sprawę z tego, że wielu mężczyzn pragnie zdobywać kobietę. Tylko wówczas mogą oni poczuć ducha rywalizacji. Tego typu działanie sprawia, że przedstawiciel płci męskiej czuje się dowartościowany. Ponadto, sprawdza się on w roli przysłowiowego myśliwego, który obmyśla strategię pozyskania swej zdobyczy. Zdrowy dystans działa na faceta mobilizująco. Wówczas możesz być pewna, że będzie on skoncentrowany na swoich działaniach i dostrzeże Twoje potrzeby.

Dystans działa na faceta podobnie jak afrodyzjak. Mężczyzna zaczyna dostrzegać, że partnerka jest trudna do zdobycia, co wymaga podjęcia radykalnych działań, zmotywowania się i zaplanowania strategii. Jeśli zależy Ci na trwałej relacji, możesz początkowo nie angażować się w nią i pozwolić przyszłemu wybrankowi serca na to, aby wykazał się swoją inwencją. To najlepszy czas na to, aby mężczyzna udowodnił Ci, że jest w stanie Cię pozytywnie zaskoczyć, zadbać o Twoje bezpieczeństwo i komfort. Zastanawiając się, w jaki sposób dystans działa na faceta, powinnaś wiedzieć, że początkowe, dość chłodne relacje, mogą z czasem przerodzić się w trwałe uczucie, oparte na solidnych podstawach. Mężczyzna, któremu będzie zależeć na Tobie, będzie starał się o to, aby zrobić na Tobie jak najlepsze wrażenie. Początkowy etap znajomości, na dystans, może być także czasem na weryfikację prawdziwych intencji danego kandydata. Narcyz, megaloman czy egocentryk szybko straci zainteresowanie kobietą, która nadmiernie nie angażuje się w relację.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak wyjść ze strefy komfortu - techniki pomagające odmienić życie

Sposób na udany związek. Zadbaj o początki znajomości

Wiele kobiet ignoruje znaki ostrzegawcze, które pojawiają się już na początku kiełkującej relacji damsko-męskiej. Zdarza się, że wprowadzony we wczesnym etapie związku dystans działa na faceta odstraszająco. To pierwszy i bardzo ważny sygnał, który powinien zastanowić każdą kobietę. Jeśli mężczyzna traktuje daną znajomość powierzchownie i nie uznaje jej za zbyt poważną, może zniechęcić się obojętnością wykazywaną przez kobitę.  Z kolei mężczyźni pragnący trwałych relacji, z pewnością podejmą wyzwanie i będą usilnie zabiegać o potencjalną partnerkę, szczególnie, gdy wyda się im godna zainteresowania. Powinnaś wiedzieć, jak działa obojętność na faceta, ponieważ możesz wówczas obrać odpowiednią strategię działania, dzięki której będziesz w stanie  zbudować w późniejszym czasie udaną, szczęśliwą relację damsko-męską.

Powinnaś jednak pamiętać o tym, że dystans działa na faceta tylko wówczas, gdy jest to granica możliwa do przekroczenia. Mężczyzna, który zorientuje się, że jego starania, a także zaloty nie przyniosą nigdy najmniejszego rezultatu, może zniechęcić się dalszym zabieganiem o Twoje względy. Z uwagi na powyższe, musisz wiedzieć, w jakim momencie można pozwolić mężczyźnie zbliżyć się do Ciebie i kiedy możesz otworzyć się na kiełkującą relację. Tylko wówczas będziecie mieli szansę na to, aby poznać się lepiej i wspólnie odkrywać siebie. To magiczny czas, w którym dwoje ludzi rozpoczyna wspólną drogę, a także buduje relację, mogącą w przyszłości przerodzić się we wspaniały, niezwykle udany i trwały związek partnerski, oparty na głębokim, prawdziwym uczuciu.

Zastanawiasz się, w jaki sposób dystans działa na faceta? Pamiętaj o tym- jasno ustalone granice, mogą sprawić, że potencjalny partner dostrzeże w Tobie atrakcyjną i godną zainteresowania kobietę. Twoja początkowa obojętność może zadziałać niczym katalizator dalszych działań ze strony mężczyzny.

5/5 - (1 vote)