Co zrobić, żeby facet zatęsknił 6 porad

Co zrobić, żeby facet zatęsknił? 6 porad

Najczęściej po rozstaniu bywa tak, że kobiety nie wiedzą, co ze sobą zrobić. Zamartwiają się i zastanawiają, co zrobić, żeby facet zatęsknił. Czy aby na pewno jest to poprawne myślenie? Czasami warto dać obu stronom chwilę wytchnienia, chwilę na zastanowienie się, czego tak naprawdę potrzebują. Facet ma instynkt łowcy, dlatego warto pokazać mu swoją niezależność – chociaż przez chwilę. Wiadomo, że chwila to dla każdego pojęcie względne i trzeba mieć na uwadze to, że nie każdy samiec alfa będzie czekał na kobietę.

Tęsknota nie zawsze jednak wiąże się z rozstaniem. Czasami kobiety po prostu chcą sprawić, by ich mężczyzna za nimi zatęsknił. Tęsknota za drugim człowiekiem to największy dowód na to, że na kimś nam naprawdę zależy. Dlatego, jeśli chcesz dowiedzieć się, co zrobić, żeby facet zatęsknił, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Poznaj 5 moich wartościowych porad na ten temat.

Stwórz przestrzeń i daj mu zatęsknić

Jak już wyżej wspomniałem – najważniejszym punktem jest danie sobie czasu i stworzenie przestrzeni, czyli warunków na tęsknotę. Jak chcesz sprawić, żeby mężczyzna Twojego życia za Tobą zatęsknił, kiedy desperacko będziesz prosiła o wspólne spędzenie każdej wolnej chwili? Daj mu odczuć Twój brak. Niech zobaczy, jak to jest, kiedy obok nie ma osoby, której obecności nie docenił wcześniej.

Jak Odzyskać Faceta

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać faceta i sprawić, by było jak dawniej

POBIERZ E-BOOK

Do tej pory miał Cię na wyciągnięcie ręki, na każde zawołanie, więc brał Cię za pewnik. Stań obok i wczuj się w tę sytuację. To nie wróży dobrze. Najważniejsza jest Twoja wartość. Mężczyzna musi zacząć doceniać Twoją obecność, dlatego, kiedy ją ograniczysz, to zacznie owocować. A on zacznie się starać. Zobaczysz, że szybko zatęskni. Będziecie oboje mieli czas na przemyślenia i zobaczycie, ile dla siebie znaczycie.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak się odkochać? 6 sprawdzonych porad

Randki na ostatnią chwilę? To nie te czasy

Skończyły się czasy, kiedy byłaś dostępna na każde jego zawołanie. Pamiętaj, że związek tworzą dwie strony. To, że on ma ochotę na spotkanie czy randkę, wcale nie oznacza, że Ty też musisz taką chęć wyrażać.

Między Wami się coś zepsuło, teraz troszeczkę inaczej wygląda rzeczywistość i każde z Was musi brać pod uwagę plany drugiego. Jeśli pokażesz mu, że na tę chwilę nie jest całym Twoim światem i musi trochę bardziej się wziąć w garść i postarać, to na pewno przyniesie to dobre rezultaty. Jakie?

  • Będzie bardziej szanował Twój czas.
  • Będzie chciał wrócić.
  • Więcej romantycznych gestów z jego strony to pewniak!
  • Zatęskni! Przecież o to przede wszystkim chodzi…

Na spotkanie dobierz odpowiednią nutę zapachową

Jeśli zamierzacie się spotkać, to pamiętaj, że czas ten, powinien być mile spędzony. Zależy Wam na powrocie do siebie lub po prostu na dobrym towarzystwie i udanej zabawie. Zanim jednak wyjdziesz z domu, to pamiętaj, że nie tylko kreacja i makijaż sprawią, że będziesz lśniła niczym gwiazda na czerwonym dywanie. Musisz się jeszcze zastanowić, co zrobić, żeby facet zatęsknił po rozstaniu, które jest przed Wami…

Jak Odzyskać Faceta

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać faceta i sprawić, by było jak dawniej

POBIERZ E-BOOK

Najlepszym wyborem będą perfumy! To one dodają kobiecie seksapilu i sprawiają, że zmysły mężczyzny zostają pobudzone. To naprawdę mocno na nich działa. Ty będziesz już w domu, a partner na drugim końcu miasta w swoich czterech ścianach wciąż będzie czuł Twój zapach.

Idealnie, czyż nie? Później nawet nie będziesz musiała się zastanawiać „Co napisać facetowi, żeby o mnie myślał?” – bo sam oczarowany Twoim zapachem napisze Ci piękne wiadomości. Pozostaje tylko czekać.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Dziewczyna pisze z innymi chłopakami, będąc w związku. Jak prawidłowo zareagować?

Co zrobić, żeby facet zatęsknił? Używaj telefonu z umiarem

Co zrobić, żeby facet zatęsknił po rozstaniu? Oto kilka prostych zasad.

Nie odpisuj mu zawsze na wiadomości. 

Nie zawsze musisz mieć na to czas, prawda? Możesz być w danej chwili zajęta, nie mieć telefonu pod ręką, mieć wyłączony internet. Istnieje szereg możliwości.

Czasami nie odbieraj telefonu. 

Ups – nie zauważyłam, jak dzwoniłeś. Zdarzają się takie sytuacje w codziennym życiu? – Zdarzają! Często nie trzeba nawet udawać, że to specjalnie…

Oddzwaniaj dopiero po jakimś czasie, na pewno nie od razu. 

Jeśli zrobisz to tuż po tym, jak dzwonił, pokażesz mu, że wisisz na telefonie i czekasz, aż się odezwie. Nawet jeśli tak jest, to musisz być silna i odczekać chociaż z 10-20 minut. To nie jest długo, wierzę, że dasz radę.

Zakańczaj rozmowy telefoniczne przed nim.

Być może Twój były partner uważa, że musisz mieć w każdym momencie dla niego czas na rozmowę czy odpowiedź na wiadomość. Wcale nie. Nie musisz się do tego poczuwać. Pokaż mu swoją niezależność. Wyzwolisz w nim tym samym wolę walki o Ciebie i na pewno zatęskni.

To zaledwie cztery najprostsze zasady, którymi podzieliłem się z Tobą, ale uwierz, że będzie Ci z nimi łatwiej. Stosuj wszystko z umiarem, ponieważ zawsze istnieje ryzyko, że druga strona pomyśli, że nie zależy Ci na niej.

Nie pozwól, żeby o Tobie zapomniał

Nie można przegiąć i sprawić, że facet przestanie się odzywać, bo może pomyśleć, że przez ciszę przestało kobiecie zależeć. Granica pomiędzy całkowitym olaniem a subtelnym przypominaniem o sobie, jest naprawdę bardzo cienka. Nie trzeba wiele.

Jeśli chodzi o inicjatywę ze strony kobiety, to wystarczą na przykład życzenia urodzinowe. Przy przypadkowych spotkaniach też możesz jako pierwsza zacząć rozmowę i nie będzie w tym nic złego, a zobaczy, że wcale nie milczysz i że również Ci zależy.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Kiedy złapać dziewczynę za rękę? Zrób to w idealnym momencie!

Jeśli czujesz wewnętrzną potrzebę, że za często mu nie odpowiadasz, czy nie oddzwaniasz, to wyślij wiadomość z pytaniem, co słychać. Tylko proszę, pamiętaj, to ma być tylko subtelny sygnał w formie – „Pamiętam!”.

Zaskakuj go

Nie zawsze tęsknota wiąże się z rozstaniem. Zatem jeśli poprzednie punkty nie dotyczą bezpośrednio Twojej sytuacji, może zainteresuje Cię właśnie ten? Co zrobić, żeby facet zatęsknił, jeśli nie jesteście jeszcze w długoletnim związku, a mimo to nie masz pomysłu co dalej? Przychodzę na ratunek – zaskocz go.

Jak Odzyskać Faceta

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać faceta i sprawić, by było jak dawniej

POBIERZ E-BOOK

Rób to tak często, jak tylko jesteś w stanie. Mówi się, że to mężczyzna powinien się starać o kobietę. Prawda jest jednak taka, że faceci uwielbiają kobiety tajemnicze, kobiety z charakterem. Pozwól dzięki swoim, być może szalonym, pomysłom się odkrywać – oni to lubią. Dzięki temu zaciekawisz go, a to sprawi, że będzie o tobie nieustannie myślał i tęsknił. Będzie czekał na kolejne spotkanie i chciał więcej.

Na zakończenie wyobraź sobie, że jesteś w tej chwili jak kawałek tortu. Jeśli pozwolisz mężczyźnie zjeść się w całości, to poczuje, że się przejadł. Zacznij od naprawdę drobnych kroków, dających facetowi i sobie przestrzeń i czas na tęsknotę!

Wszystko to, co opisałem wyżej, udowodni Wam, a w szczególności jemu, że jeden samotny weekend, cisza w słuchawce czy brak odpowiedzi na wiadomość po kilku latach, czy miesiącach związku naprawdę może Wam dobrze zrobić i przypomnieć, jak to jest być osobno. A na pewno pozwoli za sobą zatęsknić.

4.8/5 - (29 votes)