co zrobić żeby dziewczyna zatęskniła

Co zrobić żeby dziewczyna zatęskniła?

Szkoła, praca czy też codzienne obowiązki, sprawiają że nie możesz regularnie widywać się ze swoją ukochaną? Boisz się, że chemia między wami zniknie, a wasze uczucia ostygną? Nie obawiaj się! Istnieje wiele sposobów na to, by sprawić, żeby ona o Tobie cały czas myślała. Przeczytaj i sprawdź sam, co zrobić żeby dziewczyna zatęskniła, gdy nie ma Cię obok niej.

Co zrobić żeby dziewczyna zatęskniła? – odpocznijcie od siebie

Chcesz, aby wciąż świetnie wam się układało? Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, to powinieneś zadbać o swoje relacje z partnerką. Bycie codziennie razem, w każdej wolnej chwili, może sprawić, że zaczniecie się sobą nudzić. Dlatego tworząc związek, nie warto rezygnować ze swoich pasji i przyjaciół. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to teraz jest czas, by coś zmienić w waszej relacji. Aby nic między wami się nie popsuło, na początek warto nabrać trochę dystansu do siebie. Jeśli dziewczyna jest Tobą zainteresowana na poważnie, na pewno nie zrezygnuje z Ciebie, a wręcz przeciwnie jeszcze częściej zacznie o Tobie myśleć. Takie zachowanie na pewno poprawi jakość waszego związku, co spowoduje, że już nie będzie trapiła Ciebie kwestia – co zrobić żeby dziewczyna zatęskniła.

Będąc w związku, nie możesz czuć się, jak na uwięzi, dlatego Twoja połówka nie powinna wymagać od Ciebie rezygnacji z wszystkiego, co lubisz i co przynosi Ci radość. Jak zrobić żeby dziewczyna zatęskniła, gdy nie jesteś w pobliżu? Poinformuj ukochaną o swoich działaniach i realizuj swoje marzenia, a po skończeniu wróć i opowiedz jej o wszystkim. Warto pamiętać, że nauka języka obcego, uprawianie sportu czy też pomoc rodzicom, to nic złego. Każda kobieta bardziej doceni czas spędzony z Tobą, jeśli zda sobie sprawę, że masz dużo wartościowych zajęć w życiu osobistym. Co zrobić żeby dziewczyna zaczęła się starać o Ciebie i o wasz związek? Po prostu, co jakiś czas od siebie odpocznijcie.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak wyjść ze strefy komfortu - techniki pomagające odmienić życie

Nie bądź na każde jej zawołanie a ona znów zatęskni

Romantyczne chwile i te motyle w brzuchu. Każdy mężczyzna uwielbia spędzać czas wolny ze swoją ukochaną. Co zrobić żeby dziewczyna zatęskniła za Tobą, gdy Cię nie ma obok? Nie rzucaj wszystkiego i nie bądź na każde jej zawołanie. Znalezienie drugiej połówki często wywraca życie do góry nogami, a przecież tak nie powinno być. Wciąż jesteś tym samym człowiekiem, wciąż masz swoje pasje i swoich kumpli. Na to również potrzeba czasu. Ważne jest, by podczas wykonywania którejś ze swoich aktywności, nie rzucać wszystkiego, kiedy ona dzwoni. To kolejny sposób, który pozwoli Ci już nie zastanawiać się nad tym, jak sprawić żeby dziewczyna zatęskniła za Tobą. Nie przerywaj codziennej rutyny i bądź chwilę niedostępny. Nie leć na każde jej skinienie. Ona też może chwilę poczekać.

Podobnie wygląda sprawa odpisywania na wiadomości. Nie żyj pod presją terminowości w tym działaniu. Nie podrywaj się na dźwięk smsa i nie odpisuj z prędkością światła. Pokaż jej, że Ci zależy, jednak masz też inne obowiązki. Kobiety tęsknią tylko za tymi mężczyznami, o których muszą powalczyć. Brak wiadomości oznacza niepewność, a przecież kobiety lubią wiedzieć, co się dzieje. Pozwól jej, aby ona również włożyła trochę wysiłku w wasz związek. Teraz już wiesz, co zrobić żeby dziewczyna zaczęła się starać?

Bądź jej rycerzem i traktuj ją, jak królową, a ona za Tobą zatęskni

Metod zwrócenia na siebie uwagi jest wiele, więc co zrobić żeby dziewczyna zatęskniła za Tobą, tak naprawdę skutecznie. Gdy będziecie razem stwórz atmosferę, w której będziesz traktował ją, jak rycerz swoją królową. Podczas waszego spotkania, powinieneś dać z siebie wszystko. Świetnie spędzony razem czas sprawi, że w czasie Twojej nieobecności, dziewczyna będzie wspominać z ogromnym sentymentem te cudowne, wspólne chwile z Tobą. To jest świetne rozwiązanie, gdy nie wiesz, co zrobić żeby dziewczyna zatęskniła. Dzięki takiemu zachowaniu wasz związek będzie idealny, a każde kolejne spotkanie jeszcze fajniejsze.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Ciche dni w związku - 4 mechanizmy gwarantujące zmianę

Pamiętaj też – nie bądź nudny! Pokaż to co lubisz robić, może zainteresują ją Twoje pasje. Okaż jej szacunek, a także spraw, by poczuła się, jak prawdziwa królowa. Nie zapomnij o komplementach, za którymi dziewczęta przepadają. Jednak zwróć uwagę, by nie były one zbyt płytkie. Okaż swej damie serca prawdziwe uczucia, a na pewno zrozumie, że bardzo ją cenisz. Miej na uwadze, że o każdy związek trzeba dbać. Odpowiednie postępowanie zaowocuje w przyszłości, a wspaniałe chwile będą przypominać się Twojej lubej, nawet wtedy, gdy będziesz chwilowo nieobecny. Już wiesz, jak zrobić żeby dziewczyna zatęskniła za Tobą skutecznie?

Jak Odzyskać Dziewczynę

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać dziewczynę i sprawić, by było jak dawniej.

POBIERZ E-BOOK

Była dziewczyna znów zatęskni

Jeśli w jesteście w udanym związku to próba wywołania tęsknoty, to tylko niewinne gierki, lecz jeśli wasz związek się rozpadł,  to zadanie tego rodzaju jest zdecydowanie trudniejsze. Musisz jednak pamiętać, że jego wykonanie nie jest niemożliwe. Co zrobić żeby była dziewczyna zatęskniła za Tobą? Po pierwsze tuż po rozstaniu daj jej ochłonąć. Teraz oboje potrzebujecie czasu na przemyślenia, na uporządkowanie swoich emocji. To trudne, ale jeśli nie wiesz, co zrobić żeby była dziewczyna zatęskniła znów za Tobą, to na jakiś czas przestań się do niej odzywać.

Na początek zadbaj o siebie, zapisz się na siłownię, angielski a może zacznij znów rozwijać swoje zainteresowania. Zrób coś dla siebie, a na pewno przełoży się to na ogromny sukces. Znów staniesz się bardziej interesujący i co ważne podbudujesz poczucie własnej wartości. Działania te sprawią, że będziesz też inaczej postrzegany przez kobiety. Jeśli chcesz być interesującym facetem i nie wiesz co zrobić żeby dziewczyna tęskniła i do Ciebie wróciła, to weź się do pracy. Pomimo braku kontaktu, nie możesz dać je o sobie zapomnieć. Jednak rób to bardzo subtelnie. Działaj w mediach społecznościowych i pokaż jej co straciła, pokaż jej, że nie stoisz w miejscu, że się zmieniasz i rozwijasz. Udowodnij jej, że masz swoją wartość, a na pewno ona za Tobą zatęskni, a może nawet  znów będzie chciała nawiązać ponowną relację.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak poradzić sobie z odrzuceniem? Praktyczne porady

Czy już wiesz, co zrobić aby dziewczyna za Tobą zatęskniła? Możliwości jest wiele, lecz pamiętaj, by w żadnym związku nie stracić siebie. Rozwijaj swoje zainteresowania, nie odcinaj się od znajomych. Takie zachowanie na pewno będzie miało korzystny wpływ na waszą relację.