co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu

Co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu?

Rozwód, rozłąka czy też rozstanie, to dla Ciebie bardzo trudny czas? W tym okresie towarzyszy Ci zapewne smutek i cierpienie. Poza tym czujesz również złość i frustrację, dlatego często zastanawiasz się, co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu? Gniew doskonale pobudza pragnienie zemsty, które towarzyszy niejednej porzuconej kobiecie. Czy Ty też się tak czujesz? Czy chciałabyś, aby Twój były facet cierpiał, tak jak Ty? Teraz masz możliwość pokazania, że poradzisz sobie bez niego. Niech żałuje co stracił!

Co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu? Mężczyzna również cierpi

Jesteś zapewne jedną z wielu kobiet, które uważają, że facet, gdy odchodzi nie cierpi, a decyzję tę było mu bardzo łatwo podjąć. Takie myślenie jest zapewne spowodowane rozgoryczeniem po nieudanym związku. Zastanawiasz się teraz, co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu? W życiu zdarzają się różne sytuacje, lecz wbrew różnym opiniom, mężczyzna również mocno przeżywa  rozpad związku. Jeśli to Ty inicjujesz zerwanie facet, który z tą decyzją się nie zgadza, również będzie czuł się bardzo źle, jednak przed całym światem będzie udawał silnego i obojętnego, a ukradkiem wypłacze się i będzie wracał wspomnieniami do waszego związku.

Kobiety całkiem inaczej reagują na rozstanie. Najczęściej panie opłakują związek, a jednocześnie próbują wygadać się z problemu najbliższej osobie, przyjaciółce, siostrze czy też komuś innemu z rodziny. Łzy i rozmowa bardzo pomagają.  Dzięki temu panie szybciej mogą się pozbierać, stanąć na nogi. Wielu specjalistów uważa, że to właśnie kobieta z tego typu sytuacją radzi sobie dużo sprawniej.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak wrócić do byłej dziewczyny? 5 etapów

Zmiany w Twoim życiu sprawią, że były partner znów za Tobą zatęskni

Pomimo wielu rozmów, przepłakanych nocy, zamknięcia tego etapu życia wciąż wiele kobiet zadaje sobie pytanie, co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu? Rozpad związku może mieć miejsce z powodu wielu sytuacji. Możliwe, że facet specjalnie się z Tobą rozstał, aby zdać Ci ból i chcąc w ten sposób udowodnić sobie, że nie potrafisz bez niego żyć. Możliwe też, że wybrał po prostu osobne życie, bez Ciebie. Najczęściej jest to spowodowane zafascynowaniem nową kobietą.

Jeśli chcesz, żeby Twój były zaczął mocno żałować swojej decyzji powinnaś wykonać kilka kroków, które sprawią, że nie będzie mógł przejść obok Ciebie obojętnie:

  • Spotykaj się na jego oczach z nowym facetem.
  • Wykonaj metamorfozę, zmianę swego wyglądu na korzystniejszy.
  • Odnów kontakty towarzyskie i pokaż mu, że świetnie się bawisz.
  • Zmień dotychczasowy stylu życia i czerp z niego to, co najlepsze.

Jeśli powyższe zmiany będą robione na pokaz nie masz szans zrealizowania swojego planu. Dlatego wielu specjalistów zaleca odczekanie pewnego okresu, by wprowadzone działania wyglądały zwyczajnie, a przy okazji zbiegły się z możliwą tęsknotą ukochanego za Tobą i waszym związkiem.

Jak Odzyskać Faceta

Ebook stworzony na podstawie własnych doświadczeń i wieloletniej wiedzy o tym jak odzyskać faceta i sprawić, by było jak dawniej

POBIERZ E-BOOK

Weź sprawy w swoje ręce i zacznij żyć na nowo

Przeżyłaś bolesne rozstanie i nie wiesz, jak sobie poradzić? Na wspomnienie wspólnych chwil w Twych oczach pojawiają się łzy? To już ten moment, kiedy powinnaś zacząć żyć na nowo, wziąć się w garść i zapomnieć o tej całej niespełnionej miłości. Dobrym rozwiązaniem jest zmiana dotychczasowego stylu bycia. Pokaż mu, co stracił, że jesteś wyjątkową kobietą, na którą on niestety nie zasługuje. Chcesz wiedzieć, co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu?

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Niska samoocena: objawy i przyczyny

Szybki powrót do codziennych obowiązków i brak kontaktu z Tobą. Jeśli chcesz naprawdę sprawić, że rozstanie z Tobą na długo pozostanie w jego pamięci, powinnaś podjąć kilka działań, dzięki którym będziesz wiedzieć, co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu. Wspomniany już wcześniej brak kontaktu to najlepsze co możesz zrobić. Przestań czekać na wiadomość od niego, która prawdopodobnie nigdy nie nadejdzie. Nie marnuj czasu i po prostu usuń jego numer. Zacznij znów być sobą, tą uśmiechniętą, wesoła kobietą, która nie zabiega o względy człowieka, który ją zostawił. Zapomnij o nim i przestań interesować się tym, co u niego słychać. Daj mu przestrzeń, dzięki czemu szybko zauważysz, czy faktycznie naprawdę mu na Tobie zależało.

Metamorfoza odmieni Twoje życie, a były partner zapragnie do Ciebie wrócić

Zapewne jeszcze niedawno nie wiedziałaś co to ból i cierpienie. Dziś to uczucie towarzyszy Ci podczas każdej czynności. Twoje serce krwawi i  nie masz ochoty na zmiany w swoim wyglądzie. Jednak jesteś w dużym błędzie, bo to właśnie najlepszy czas na metamorfozę. To dzięki niej zrozumiesz, co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu. Codzienna troska o partnera sprawiła, że zapomniałaś o sobie. Dziś jest ten dzień, kiedy powinnaś zacząć dbać o siebie i zająć się własnymi potrzebami.

Przypomnij sobie, kiedy ostatnio byłaś u fryzjera czy kosmetyczki? Czy kupiłaś sobie coś ładnego? Teraz poświęć wszystko sobie. Zacznij dbać o swój wizerunek, a zobaczysz, jak szybko Twój były facet zatęskni za Tobą. Poczuj się piękna i zrelaksowana, dzięki czemu nabierzesz pewności siebie, a może ktoś nowy stanie na Twoje drodze. To właśnie najbardziej zaboli faceta po rozstaniu z Tobą. Twoja zmiana, to czego nie dostrzegał u Ciebie przez tyle lat, to najlepsze co może Ciebie dziś spotkać. Tym razem to Ty będziesz miała możliwość zdecydowania, czy chcesz znów być z tym mężczyzną. Dobrze się nad tym zastanów.

POLECAMY RÓWNIEŻ:  Jak zachowuje się mąż, który nie kocha? Zweryfikuj swoją sytuację

Ty też potrafisz być szczęśliwa

Czy Twój były mężczyzna układa sobie życie na nowo, z inną kobietą? Czy chcesz wciąż użalać się nad sobą i marnować uciekający czas? Może wreszcie to Ty powinnaś być szczęśliwa? Przecież kto raz Ciebie zostawił, zapewne bez najmniejszego problemu ponownie by to uczynił. Chciałabyś polegać na kimś takim? Na kimś kto jednego dnia Cię kocha, a drugiego zadaje tak ogromny ból i cierpienie? Zapewne Twoja odpowiedź brzmi „Nie”.

Pokaż wszystkim, jaka potrafisz być szczęśliwa bez Niego. To jest to, co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu ze wspaniałą, pełnią wigoru kobietą. Wypłacz się, odczekaj trochę i zacznij zmieniać swoje życie. Może na początek wyjdź gdzieś z przyjaciółką, siostrą czy dawno niewidzianą koleżanką lub po prostu zaproś znajomych do siebie. Nie unikaj ludzi, a wszystkie wspólne spędzone chwile z otaczającymi Cię osobami, relacjonuj na social mediach. Dzięki temu Twój były facet będzie pękał z zazdrości, gdy zobaczy, że nie rozpaczasz po rozstaniu, tylko żyjesz swoim szczęśliwym życiem.

To, co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu z Tobą, to Twoja obojętność i na nowo poukładane życie. Pokaż mu, że po zakończeniu tej relacji, Ty to całkiem inna, odmieniona i promiennie radosna kobieta, która dziś żyje pełnią życia.

5/5 - (1 vote)